BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
România
Cutremur în apropiere de Oradea! Acesta a avut loc la doar 10 km adâncime

Cutremur în apropiere de Oradea! Acesta a avut loc la doar 10 km adâncime

la 17 February 2025 22:18 Reactualizat la: 17 February 2025 22:19

Cutremur în apropiere de Oradea! Acesta a avut loc la doar 10 km adâncime

foto: G4Media
17 February 2025 22:18 Reactualizat la: 17 February 2025 22:19
Seismul a avut loc luni seara, epicentrul fiind localizat în apropierea localității Gurba.
Seismul a avut loc luni seara, epicentrul fiind localizat în apropierea localității Gurba.

Trimite articolul

X
Potrivit Institutului Naţional de Cercetare – Dezvoltare pentru Fizica Pământului cutremurul din Arad a avut loc la ora 21:35. A fost catalogat ca un cutremur slab și a avut o magnitudine de 3,2 grade, fiind înregistrat la o adâncime de 10 km. Cutremurul s-a produs în apropierea următoarelor oraşe: 48km NE de Arad, 59km SE de Bekescsaba, 65km S de Oradea, 90km NE de Timișoara. Potrivit primelor mărturii înregistrare de arădeni pe pagina INFP, cutremurul s-a resimțit la Sântana, Cermei, Seleuș, Ineu, Apateu și chiar în municipiul Arad.

FOTO: Facebook Meteo Tulca Bihor

sursa: aradon.ro

Trimite articolul

X
Taguri:
apropiere ,
cutrem ,
oradea
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    Cultură

    Proiecţia filmului Phoenix - Povestea şi concert cu Erlend Krauser, în Parcul Muzeului Ţării Crişurilor
    Invitaţii Tipografiei de idei sunt: Erlend Krauser, Cristian Radu Nema și Bianca Beatrice Michi Nema.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Ce facem astăzi, 9 iulie, în Oradea?
    Bihon.ro vă prezintă activitățile care au loc în Oradea, în data de 9 iulie.

    FC Bihor

    FC Bihor Oradea a câștigat primul meci în Slovenia. Puștiul crescut de Hagi a fost decisiv!
    În primul meci din stagiul de pregătire de la Rogla, FC Bihor și-a măsurat forțele cu NK Pergola Misteral Jadran Dekani, formație clasată pe locul 10 în liga a doua slovenă în sezonul trecut.

    BIHON CAO

    Seceta și canicula pun presiune pe rețea. Compania de Apă Oradea avertizează asupra consumului excesiv

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Oradea, str. Pelicanului

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Hidișelu de Sus, Drăgești, Ceica și Lăzăreni

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Fost polițist, reținut pentru nerespectarea regimului armelor. Ar fi deținut fără drept o armă cu care a ucis un mistreț
    Un bărbat de 57 de ani, din Alparea, a fost reținut de polițiștii Serviciului Arme, Explozivi și Substanțe Periculoase Bihor într-un dosar în care este acuzat de nerespectarea regimului armelor și munițiilor și uz de armă fără drept, fapte care ar fi fost comise în urmă cu mai bine de un an.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Noua creșă de pe strada Aluminei din Oradea va fi inaugurată sâmbătă în prezența premierului Ilie Bolojan
    Noua creșă construită pe strada Aluminei din municipiul Oradea va fi inaugurată sâmbătă, 11 iulie, de la ora 09:00, în cadrul unui eveniment organizat de Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației. 2

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO/VIDEO
    O furtună supercelulară a lovit nordul județului Bihor. Grindină de până la 5,5 cm și mesaj RO-ALERT emis
    O furtună puternică, de tip supercelulă, a lovit miercuri după-amiază, 8 iulie, zona Marghita-Bogei-Popești, unde au fost semnalate cantități mari de grindină. 1
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X