BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
România
Trei mașini s-au lovit chiar în timpul unui reportaj TV care făcea referire la numărul accidentelor din intersecția respectivă

Trei mașini s-au lovit chiar în timpul unui reportaj TV care făcea referire la numărul accidentelor din intersecția respectivă

la 18 August 2022 15:45 Reactualizat la: 18 August 2022 15:48
1 Comentarii

Trei mașini s-au lovit chiar în timpul unui reportaj TV care făcea referire la numărul accidentelor din intersecția respectivă

FOTO: captură video Roman 24 Online
18 August 2022 15:45 Reactualizat la: 18 August 2022 15:48
Un accident rutier în care au fost implicate trei mașini s-a produs ieri, în comuna nemțeană Gâdinți, chiar în timp ce un reporter al TVR realiza un materiale despre "una dintre cele mai periculoase intersecții".
Un accident rutier în care au fost implicate trei mașini s-a produs ieri, în comuna nemțeană Gâdinți, chiar în timp ce un reporter al TVR realiza un materiale despre "una dintre cele mai periculoase intersecții".

Trimite articolul

X

Accidentul s-a petrecut exact în fața reporterului și cameramanului aflați pe teren, în intersecția unde se întâlnesc DJ 207D și DN 15D, potrivit Digi24.ro

[eadvert]

Trei mașini au fost implicate în coliziunea de miercuri, dar accidentul produs din neacordare de prioritate a fost soldat doar cu pagube materiale. În urmă cu doar trei zile un accident grav s-a petrecut în aceeași intersecție. Un bărbat a murit atunci și alte trei persoane au fost rănite.

Trimite articolul

X
Taguri:
accident ,
inteersectie ,
live
1 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. Șoferi mediocrii . says:
    August 18, 2022 at 5:07 pm

    Cel puțin unul din cei 3 șoferi dacă nu toți trebuie sancționați cu anularea permisului pe care l-au luat fara sa aibă habar de condus.

    Reply
  2. powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Noul stadion din Oradea a mai trecut un hop. Veridictul dat de Curtea de Apel București după contestații și cereri de revizuire
    Stadionul nou din Oradea de care se vorbește din 2019 a mai trecut de o etapă. Lupta în justiție a constructorilor a durat circa 11 luni, iar site-ul arenacontruct.ro a anunțat că decizia Curții de Apel București este favorabilă constructorului desemnat inițial.

    FC Bihor

    FC Bihor s-a despărțit de atacantul Andreas Chirițoiu. „Plec recunoscător pentru tot ce am trăit aici”
    La capitolul plecări de la FC Bihor se mai adaugă un nume. Anunțat că nu mai intră în vederile antrenorului Erik Lincar pentru noul sezon, Andreas Chirițoiu a ajuns la un acord cu conducerea clubului privind rezilierea contractului scadent în vara anului 2027.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Accident pe Bulevardul Decebal din Oradea. Un motociclist a fost transportat la spital
    Incidentul s-a petrecut în după amiaza zilei de joi, 18 iunie.

    BIHON CAO

    Întreruperi și scăderi de presiune ale apei potabile din cauza lucrărilor la pasajul de pe Centura Oradea

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Sântandrei

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă Cheriu, Felcheriu, Sărand și Alparea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    A început asfaltarea pasajului rutier de pe Centura Oradea, necesar în proiectul Tram-tren. Când va fi gata
    Joi, 18 iunie, a început așternerea primului strat de asfalt pe pasajul suprateran de pe Centura Oradea, la intersecția cu calea ferată care leagă Oradea de Băile Felix.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Un nou capitol la Școala Gimnazială ,,Henri Coandă" din Oradea -  primul an al clasei a V-a
    Elevii clasei a V-a de la Școala Gimnazială Henri Coandă Oradea au încheiat cu succes anul școlar, marcând un moment important în parcursul lor educațional.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Pergole din lemn de la Casa Ideală/Rojaplast! Oferă un aspect natural, clasic şi o atmosferă caldă!
    Pergolele sunt soluția perfectă pentru a transforma orice grădină sau terasă într-un colț de relaxare și confort.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X