BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
17 cupluri „de aur” din Salonta au fost sărbătorite la primărie

17 cupluri „de aur” din Salonta au fost sărbătorite la primărie

De Sorin Martin Vereș
la 6 June 2025 08:54 Reactualizat la: 6 June 2025 11:55

17 cupluri „de aur” din Salonta au fost sărbătorite la primărie

6 June 2025 08:54 Reactualizat la: 6 June 2025 11:55
Potrivit unui mesaj postat pe pagina de socializare, Primăria Salonta a anunțat sărbătorirea unui număr de 17 cuplurilor „de aur” din municipiu.
Scris de Sorin Martin Vereș - Potrivit unui mesaj postat pe pagina de socializare, Primăria Salonta a anunțat sărbătorirea unui număr de 17 cuplurilor „de aur” din municipiu.

Trimite articolul

X

Acest tip de evenimente este organizat de două ori pe an de către primărie, în preajma zilelor orașului și înainte de sărbătorile de iarnă. În cursul zilei de 5 iunie, în sala mică a primăriei, 17 cupluri au primit certificatul, florile și plicul în semn de recunoaștere a 50 de ani de căsătorie. Primarul Török László i-a felicitat pe sărbătoriți și le-a transmis multă sănătate.

foto: 17 cupluri „de aur” din Salonta au fost sărbătorite la primărie, 06.06.2025

 

Trimite articolul

X
Taguri:
cupluri ,
nunta de aur ,
primarie ,
salonta ,
sarbatoriti
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Hotărâre finală în cazul crimei de pe Oneștilor. Una dintre inculpate a scăpat de închisoarea pe viață
    Roxana Alexandra Gal, una dintre cele două femei acuzate de uciderea, în iunie 2024, a unei tinere de 31 de ani, Henrietta Toth, al cărei cadavru a fost găsit într-un geamantan, pe pe Strada Oneștilor, din Oradea, a scăpat de condamnarea la închisoare pe viață, dictată de Tribunalul Bihor.

    FC Bihor

    FC Bihor își consolidează lotul. Echipa orădeană a transferat un mijlocaș sloven
    FC Bihor a anunțat joi transferul jucătorului Nik Jermol, de la ND Primorje Ajdovščina (Slovenia).

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Oradea Pride ajunge în atenția Consiliului Europei. Comisarul pentru drepturile omului: „Sunt îngrijorat. Autoritățile să asigure un traseu”
    Comisarul pentru drepturile omului al Consiliului Europei, Michael O’Flaherty, și-a exprimat îngrijorarea în legătură cu informațiile potrivit cărora ediția din acest an a Oradea Pride ar putea fi din nou blocată de autoritățile locale.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Întrerupere parțială pentru alimentare cu apă în localitatea Ceișoara

    BIHON CAO

    Seceta și canicula pun presiune pe rețea. Compania de Apă Oradea avertizează asupra consumului excesiv

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Oradea, str. Pelicanului

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Istoricul și profesorul universitar Blaga Mihoc a decedat la vârsta de 83 de ani
     Anunțul a fost făcut vineri, 17 iulie de Episcopia Greco-Catolică de Oradea, care a adus un omagiu celui care și-a dedicat activitatea cercetării istoriei și recuperării memoriei Bisericii Române Unite cu Roma, Greco-Catolică.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Fostul director al școlii din Aușeu, Adrian Botici, nu scapă de arest. Măsura preventivă a fost prelungită a doua oară
    Judecătoria Oradea a admis o cerere a Parchetului Bihor și a hotărât să prelungească, pentru a doua oară, cu 30 de zile, măsura arestului preventiv în cazul fostului director al școlii gimnaziale din Aușeu, Adrian Botici, cercetat într-un dosar de agresiune sexuală asupra a trei minori cu vârste cuprinse între 13 și 15 ani.

    FC Bihor

    FOTO
    Concurență mare pentru rolul de jucător „under” la FC Bihor. Șapte pe două locuri!
    Concurența pentru rolul de „under” titular la FC Bihor se anunță una acerbă, atât în poartă, cât și în zona ofensivă a echipei. În cantonamentul din Slovenia, majoritatea dintre ei au avut evoluții prin care s-au remarcat, contribuind cu goluri, pase decisive sau penalty-uri obținute.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X