BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
A furat o autoutilitară pe care a condus-o beat și fără permis de conducere

A furat o autoutilitară pe care a condus-o beat și fără permis de conducere

la 29 June 2017 11:37
29 June 2017 11:37
Polițiștii bihoreni au reținut un bărbat, în vârstă de 33 de ani, pentru că se afla la volanul unei autoutilitare băut și fără a poseda permis de conducere pentru nicio categorie de autovehicule. 
Scris de Demian - Polițiștii bihoreni au reținut un bărbat, în vârstă de 33 de ani, pentru că se afla la volanul unei autoutilitare băut și fără a poseda permis de conducere pentru nicio categorie de autovehicule. 

Trimite articolul

X

Miercuri, 28 iunie, la ora 04:00, pe DN 79, în afara localității Inand, polițiștii bihoreni l-au depistat în trafic pe bărbatul de 33 de ani, din Târgoviște, județul Dâmbovița, în timp ce conducea o autoutilitară, fără a poseda permis de conducere.

„În urma testării conducătorului autoturismului cu aparatul etilotest, s-a constatat că acesta prezenta o concentraţie alcoolică de 1,02 mg/l alcool pur în aerul expirat”, a declarat ofițerul de presă IPJ Bihor, Ioana Lascău. Șoferului i-au fost recoltate probe biologice în vederea stabilirii alcoolemiei.

Ioana Lascău a mai precizat că „în urma verificărilor efectuate de poliţiştii bihoreni, s-a constat că bărbatul de 33 de ani ar fi sustras autoutilitara în scop de folosință de pe raza municipiului Arad”.

 

 

 

 

În cauză a fost întocmit dosar penal, iar cercetările sunt continuate de poliţiştii din Salonta. Miercuri, 28 iunie, poliţiştii bihoreni l-au reţinut pe cel în cauză pentru 24 de ore în Centrul de Reţinere şi Arestare Preventivă al Inspectoratului de Poliţie Judeţean Bihor.

Trimite articolul

X
Taguri:
Arad ,
autoutilitara furata ,
beat ,
bihor ,
inand ,
sofer fara permis
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    Cultură

    GALERIE FOTO/VIDEO
    S-a deschis Târgul de Carte Gaudeamus Radio România: apariţii editoriale, lansări de carte şi ateliere
    Mii de titluri pentru toate vârstele şi gusturile sunt expuse la standurile din Piaţa Unirii.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    IEE 15.05.2026 - 22.05.2026 - PL Alesd + PL Rural + PL Oradea + PL Beius + PL Marghita

    Educație

    GALERIE FOTO
    Expert UE, la Oradea: „Anularea alegerilor în România a fost un moment important în apărarea democrațiilor europene”
    Stephen Clark, director pentru birourile de legătură ale Parlamentului European din cele 27 de statele membre UE, a vizitat miercuri, 13 mai, Universitatea de Oradea unde s-a întâlnit cu jurnaliști, profesori și studenți.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Anunț Compania de Apă

    FC Bihor

    Juniorii U16 de la FC Bihor Oradea s-au calificat în finala Cupei României
    Miercuri pe Stadionul Motorul s-a jucat manșa retur a semifinalei Cupei României dintre FC Bihor Oradea și Gloria Bistrița.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Bărbat din Bihor, arestat după ce le-a bătut cu mătura și cu nuiaua pe fiicele de 2 și 3 ani ale concubinei sale
    Un bărbat din Sâmbăta a fost arestat de Judecătoria Beiuș pentru 30 de zile sub acuzația de violență în familie, după ce le-a lovit mătura pe fetițele de 2 și 3 ani ale concubinei sale.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    O mamă din Beiuș a primit interdicție să-și vadă fiul de 14 ani. L-a pus să doarmă în frig, l-a lovit și l-a lăsat singur 2 săptămâni
    Caz cutremurător în Beiuș, unde o localnică a fost pusă de judecători sub control judiciar pentru 60 de zile și i s-a interzis să comunice cu fiul său de 14 ani, după ce l-a agresat de mai multe ori, l-a pus să doarmă afară, în frig, și l-a lăsat singur acasă două săptămâni, timp în care ea a plecat în străinătate.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X