BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Accident mortal în Bihor: o persoană și-a pierdut viața, iar alte două au fost rănite

Accident mortal în Bihor: o persoană și-a pierdut viața, iar alte două au fost rănite

De Costel Demian
la 15 June 2020 12:41
1 Comentarii

Accident mortal în Bihor: o persoană și-a pierdut viața, iar alte două au fost rănite

FOTO: Rediș Loren Miha
15 June 2020 12:41
Șoferul unui autoturism și-a pierdut viața în urma unui accident rutier produs duminică, 14 iunie, în localitatea bihoreană Cheșa.
Scris de Costel Demian - Șoferul unui autoturism și-a pierdut viața în urma unui accident rutier produs duminică, 14 iunie, în localitatea bihoreană Cheșa.

Trimite articolul

X

Potrivit informațiilor furnizate de polițiștii bihoreni, cauza accidentului este neacordarea de prioritate.

„Duminică, 14 iunie, la ora 11.25, în localitatea bihoreană Cheșa, un bărbat de 71 de ani, localnic, în timp ce conducea un autoturism pe un drum adiacent drumului comunal 99, la intersecția cu acesta, nu a acordat prioritate de trecere, a pătruns în intersecție și a intrat în coliziune cu un autoturism, condus pe drumul comunal 99, pe direcția Cociuba Mare – Cheșa, de un bărbat de 31 de ani, din Cheșa”, transmite comisar-șef IPJ Bihor, Alina Fărcuța.

În urma accidentului, bărbatul de 71 de ani, care conducea primul autoturism, și-a pierdut viața. Alte două persoane, aflate în același autoturism, au suferit leziuni ușoare.

Polițiștii Biroului Rutier Salonta continuă cercetările pentru stabilirea cu exactitate a cauzelor și împrejurărilor producerii accidentului rutier.

Trimite articolul

X
Taguri:
accident mortal ,
bihor ,
chesa
1 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. Paul says:
    June 15, 2020 at 3:24 pm

    Au murit de Covid. Bagati-i la numaratoare.

    Reply
  2. powered by Surfing Waves

    Economic

    Agricultura, în regim de urgență: plăți accelerate și reevaluarea sprijinului pentru sectoarele cheie
    Ministrul interimar al Agriculturii, Tanczos Barna, anunță că mai multe acte normative esențiale pentru sprijinirea fermierilor sunt aproape finalizate.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Consum de energie redus la jumătate la fostul Spital Municipal, în urma unui proiect de aproape 48 de milioane de lei
    Consumul anual de energie a fost redus cu aproximativ 50% față de nivelul inițial, iar emisiile de gaze cu efect de seră au scăzut substanțial, la fostul Spital Clinic Municipal „Dr. Gavril Curteanu Oradea”, în urma unui proiect de aproape 48 de milioane de lei, încheiat în acest an.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Sentință în cazul tânărului care l-a atacat cu cuțitul pe un taximetrist, într-o benzinărie de lângă Oradea
    Dănuț Balogh, bărbatul de 21 de ani, din Gepiu, care în luna ianuarie a încercat să fure mai multe sticle cu bere dintr-o stație de carburant din Leș și l-a rănit cu un cuțit pe taximetristul în mașina căruia a pus băutura, a fost condamnat de Judecătoria Oradea la 4 ani, 7 luni și 20 de zile, cu executare pentru tentativă de furt și tâlhărie calificată.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Universitatea din Oradea: locul II la „3 Minute Fame”
    Performanța unui doctorand orădean confirmă impactul cercetării orientate spre societate și sustenabilitate, într-un cadru academic european competitiv.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    De la parc clasic la spațiu inteligent: Tinca investește în modernizarea completă a zonei centrale
    Comuna Tinca intră într-o etapă amplă de transformare urbană, odată cu demararea unui proiect de modernizare a parcului central, cu o suprafață de peste 14.600 mp, care urmează să fie reconfigurat atât din punct de vedere estetic, cât și funcțional.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Val de scumpiri la motorină în Oradea: prețurile trec de 9 lei/litru, după majorări într-o săptămână
    Cea mai recentă scumpire a fost aplicată marți, 28 aprilie.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X