BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Accident mortal în Leș

Accident mortal în Leș

la 28 April 2018 20:11 Reactualizat la: 29 April 2018 01:26
28 April 2018 20:11 Reactualizat la: 29 April 2018 01:26
Un bărbat de 59 de ani și-a pierdut viața într-un accident rutier produs sâmbătă, 28 aprilie, în localitatea bihoreană Leș. 
Scris de Demian - Un bărbat de 59 de ani și-a pierdut viața într-un accident rutier produs sâmbătă, 28 aprilie, în localitatea bihoreană Leș. 

Trimite articolul

X

Bărbatul a pierdut controlul direcției iar autoturismul pe care îl conducea s-a răsturnat într-un pârâu.

Echipajul de descarcerare din cadrul ISU Crișana a acționat pentru scoaterea bărbatului de sub autoturismul răsturnat. În urma accidentului, șoferul, în vârstă de 59 de ani, din Miersig, a suferit leziuni care i-au provocat decesul.

Polițiștii rutieri continuă cercetările pentru stabilirea cu exactitate a împrejurărilor și cauzelor producerii accidentului rutier.

Acesta a fost al doilea accident rutier care s-a produs sâmbătă pe raza localității Leș. În primul incident auto, o femeie și doi copii au fost răniți ușor.

VIDEO  – Info Trafic Jud. Bihor

 

 

Trimite articolul

X
Taguri:
accident Les ,
accident mortal ,
masina rasturnata
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Comunicat de presă — Lansarea proiectului
    CUTUȘ DOREL – ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ lansează proiectul „Învestiții productive în acvacultură la Păstrăvăria CUTUȘ DOREL I.F.”

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Oportunități diverse la Oradea Job Expo: Salesianer România recrutează pentru mai multe posturi
    Ediția de primăvară a târgului creează din nou un spațiu activ de întâlnire între companii și persoanele aflate în căutarea unui loc de muncă, oferind oportunități concrete de angajare și networking profesional.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Maslu și evenimente de suflet la mănăstire

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Concert caritabil pentru Jasmine, minora rănită grav în accidentul rutier de pe DN1
    Restaurantul Black Wolf de pe Str. Ștefan Octavian Iosif nr. 7 va găzdui joi, 2 aprilie, un eveniment caritabil pentru sprijinirea unei tinere aflate într-o luptă dificilă pentru recuperare.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Profesorul din Curtuișeni, acuzat de viol, a cerut să fie eliberat și pus în arest la domiciliu. Ce a decis instanța
    Andrei Marozsan, profesorul de 47 de ani de la Școala Gimnazială din Curtuișeni, acuzat că ar fi agresat sexual și chiar ar fi violat-o pe o fostă elevă a sa, în vârstă de 14 ani, a cerut Judecătoriei Marghita să fie eliberat din arest, unde se află de 8 luni.

    România

    România, obligată de Bruxelles să plătească 600 de milioane de euro către Pfizer pentru vaccinuri anti-COVID
    Un tribunal din Bruxelles a condamnat miercuri, în primă instanță, Polonia și România să plătească un sold restant pentru vaccinurile anti-COVID comandate de la grupul farmaceutic Pfizer/BioNTech, în valoare de 1,3 miliarde de euro și, respectiv, 600 de milioane de euro, potrivit unui comunicat al instanței, transmite AFP. 2
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X