BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Accident pe strada Oneștilor: Trafic restricționat, în urma unui impact dintre un autoturism și o motocicletă

Accident pe strada Oneștilor: Trafic restricționat, în urma unui impact dintre un autoturism și o motocicletă

De Marius Sasu
la 29 March 2021 16:21 Reactualizat la: 30 March 2021 12:40
7 Comentarii

Accident pe strada Oneștilor: Trafic restricționat, în urma unui impact dintre un autoturism și o motocicletă

FOTO: Eden Edy - Infotrafic Bihor&Oradea
29 March 2021 16:21 Reactualizat la: 30 March 2021 12:40
Conducătorului unei motociclete a ajuns luni după-masă la spital, în urma unui accident rutier produs pe strada Oneștilor din Oradea.
Scris de Marius Sasu - Conducătorului unei motociclete a ajuns luni după-masă la spital, în urma unui accident rutier produs pe strada Oneștilor din Oradea.

Trimite articolul

X

Accidentul cu un motociclist de pe strada Oneștilor a fost provocat de o șoferiță

Accidentul rutier s-a produs luni, în jurul orei 15:32, pe strada Oneștilor din Oradea. În accident sunt implicate un autoturism și o motocicletă. În urma impactului dintre cele două autovehicule, conducătorul motocicletei a fost transportat la spital pentru investigații medicale.

[eadvert]

https://www.bihon.ro/wp-content/uploads/2021/03/7023299acconestilor.mp4

„Traficul rutier nu este blocat, circulația se desfășoară deocamdată pe un sens alternativ. Polițiștii rutieri efectuează cercetări la fața locului pentru stabilirea cauzelor și împrejurărilor producerii accidentului rutier”, a declarat pentru Bihon.ro, comisarul-șef Alina Fărcuța.

Sursa Video / FOTO : Eden Edy – Infotrafic Bihor&Oradea

Trimite articolul

X
Taguri:
accident onestilor ,
accident strada onestilor ,
motociclist lovit de masina
7 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. garcea says:
    March 29, 2021 at 5:42 pm

    Daca mergi incet sau regulamentar cu motocicleta prin oras cu 50 km la ora,asa se intampla,risti sa fi lovit !
    PS Am nevoie de un transplant,se ofera cineva ?

    Reply
    • Róbert says:
      March 29, 2021 at 7:28 pm

      Ba ce glumet esti, sa fii mandru de tine.

      Reply
  2. Studiu pietonal says:
    March 29, 2021 at 7:56 pm

    Lipsa semafoarelor creazã tromboze.

    Reply
  3. xxxxx says:
    March 29, 2021 at 7:59 pm

    Aloo reporteru vloger te-ai dus dupa o pitza si pe drum ai facut si un reportaj, haha nu prea seamana cu vlogurile tale de degustator dar esti la fel de haios

    Reply
  4. Gheorghe says:
    March 29, 2021 at 8:51 pm

    …de abia a inceput sezonul si deja hopp prima victima motociclista ! …asteptam update-ul sa vedem cine trebuia sa opreasca la indicatorul STOP !

    Reply
    • CrisTina says:
      March 30, 2021 at 7:54 pm

      Soferita a fost vinovată

      Reply
  5. un entuziast al motocicletelor says:
    March 30, 2021 at 9:03 am

    stie cineva pe proprietaru motocicletei ? ca vreau sa cumpar motocicleta avariata.

    Reply
  6. powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    VIDEO
    Weekend plin pentru pompierii bihoreni: Intervenții în lanț după furtuna care a lovit județul
    Pompierii militari bihoreni au intervenit pe parcursul după-amiezii de duminică, 21 iunie, și continuă să acționeze pentru înlăturarea efectelor produse de vântul puternic și ploile abundente, în mai multe localități din județ.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO/VIDEO
    Intervenție de urgență lângă Piața Rogerius. O creangă masivă a unui copac s-a rupt în urma furtunii și punea în pericol trecătorii
    În contextul aversei care s-a produs duminică după-amiază, 21 iunie, în Oradea, autoritățile au fost sesizate cu privire la o creangă ruptă care prezenta pericol pentru trecători, pe o alee de pe strada Transilvaniei.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Update! Incident șocant în Băile Felix! Două fetițe s-au electrocutat în incinta ștrandului Apollo
    Incidentul s-a petrecut în seara zilei de duminică, 21 iunie.

    BIHON CAO

    Întreruperi și scăderi de presiune ale apei potabile din cauza lucrărilor la pasajul de pe Centura Oradea

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Sântandrei

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă Cheriu, Felcheriu, Sărand și Alparea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    VIDEO
    Vântul puternic a doborât copaci pe străzi din Oradea și pe un drum din județ. Unde au intervenit pompierii
    Mai multe echipaje ale ISU Bihor au fost mobilizate, duminică după-amiază, 21 iunie, după ce vântul puternic a doborât arbori pe carosabil în mai multe zone.

    Economic

    Retragere de urgență în rețeaua dm. Alerta vizează și magazinele din Oradea
    Un produs destinat hrănirii bebelușilor a fost retras urgent de la vânzare din magazinele DM, după ce au fost identificate riscuri care pot pune în pericol siguranța copiilor.

    România

    VIDEO
    Ilie Bolojan a fost reales președinte al PNL. Congresul i-a validat echipa și a cerut demisia lui Adrian Veștea din partid
    Congresul Extraordinar al PNL, desfășurat duminică, 21 iunie, la București, marchează un moment important pentru viitorul formațiunii, în condițiile în care liberalii își aleg noua conducere și încearcă să își redefinească direcția politică după ultimele luni marcate de tensiuni și schimbări la nivel guvernamental. 2
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X