BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Accident teribil, surprins de camerele video. Un BMW s-a rupt în două, șoferul a decedat pe loc

Accident teribil, surprins de camerele video. Un BMW s-a rupt în două, șoferul a decedat pe loc

la 25 September 2022 17:02 Reactualizat la: 27 September 2022 09:39
11 Comentarii

Accident teribil, surprins de camerele video. Un BMW s-a rupt în două, șoferul a decedat pe loc

25 September 2022 17:02 Reactualizat la: 27 September 2022 09:39
Accidentul a avut loc în zorii zilei de duminică, 25 septembrie, pe Calea Moților din Cluj-Napoca.
Accidentul a avut loc în zorii zilei de duminică, 25 septembrie, pe Calea Moților din Cluj-Napoca.

Trimite articolul

X

Un tânăr de 25 de ani, aflat la volanul unui autoturism BMW, a intrat direct într-un stâlp de pe marginea carosabilului. Impactul a fost unul deosebit de violent, motorul autoturismului fiind proiectat câțiva zeci de metri mai departe.

[eadvert]

În urma accidentului, tânărul șofer a decedat pe loc. Pompierii sosiți la fața locului nu au mai putut face nimic să-l salveze.

„Pompierii din cadrul Detașamentului 2 Cluj-Napoca au intervenit în această dimineață la un grav accident rutier petrecut pe Calea Moților din Cluj-Napoca. Apelul de urgență a venit la ora 6:18, iar la fața locului s-au deplasat două autospeciale, precum și un echipaj SMURD de terapie intensivă mobilă. Ulterior, în sprijin a venit și o autospecială cu modul de descarcerare de la Detașamentul 1.

În momentul în care pompierii au ajuns la fața locului, aceștia au găsit un autoturism puternic avariat. Înăuntru se afla un bărbat încarcerat, care prezenta leziuni incompatibile cu viața. Drept urmare, nu s-au mai putut aplica manevre de resuscitare. Mai exact, a fost vorba despre un tânăr în vârstă de 25 de ani”, transmite ISU Cluj.

Bogdan Lazăr, în vârstă de 25 de ani, a absolvit Facultatea de Drept și avea toată viața înainte. În seara dinaintea accidentului mortal, Bogdan a postat pe Facebook imagini de la un restaurant din Cluj-Napoca.

FOTO: Accident Cluj-Napoca 27.09.2022

 

Trimite articolul

X
Taguri:
accident cluj-napoca ,
bmw rupt ,
calea motilor
11 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. oradica says:
    September 25, 2022 at 9:23 pm

    un prost mai putin pe drum.pacat de acei parinti.

    Reply
  2. Kelly says:
    September 25, 2022 at 10:34 pm

    Ce viteza uluitoare a avut!!!! Bine ca nu a omorat oameni nevinovati!

    Reply
    • Anonimul says:
      September 26, 2022 at 10:37 am

      Cu certitudine a avut o viteza “iesita din tabel” daca n-a putut tine directia de mers masina rupandu-se in doua. noroc c-a fost singur in masina iar, saracii parinti isi vor inmormanta copilul. Sincere condoleante parintilor si apropiatilor.

      Reply
  3. Dorin says:
    September 26, 2022 at 8:18 am

    BMW – ce coincidenta… UN dement care a avut bunul simt sa moara singur fara sa mai ia pe cineva cu el. Felicitari parintilor pentru masina cadou cumparata.

    Reply
  4. popescu says:
    September 26, 2022 at 9:29 am

    Noroc ca nu a fost nimeni în calea lui , cumva nu ai cum sa îți fie mila de el . Si pt autostrada avea viteza prea mare nu pentru oraș .

    Reply
  5. Daniel says:
    September 26, 2022 at 11:31 am

    un idiot, nesimtire grasa, in oras nu se merge cu asa viteza, risti sa periclitezi si integritatea celor din jur.
    mai ales cu masini tractiune spate, in primis BMW, pierzi controlul foarte usor. stiti ca trebuie platite daunele la stalp bordura, etc ?
    Pagubele personale privesc familia, dupa cum l-au educat si dupa cum l-au responsabilizat, asa si rezultatele.

    Reply
    • iceberg says:
      September 26, 2022 at 3:32 pm

      Un pic de educatie la scriere nu ti-ar strica nici tie stimabile. Incepe de la “grasa” (poate afli ce inseamna crasa cu ocazia asta). Succes!

      Reply
      • Daniel says:
        September 27, 2022 at 9:35 am

        aici comentam pe marginea articolului, nu comentam comentariile. termenul adecvat ar fi fost instruire, nu educatie. o zi buna

        Reply
  6. Petru says:
    September 26, 2022 at 12:52 pm

    Bine ca nu a lovit si pietonul care era acolo, un pic mai jos, se vede in stanga jos in video la inceput. Putea sa-l omoare si el sa scape, n-ar fi facut nici macar o zi de inchisoare la legile noastre si in cateva luni era iar la volan. Asa a avut loc un miracol, din nou si a murit doar cocalarul. Pacat de stalp si de restul pagubelor… in rest perfect.

    Reply
  7. Anonimul says:
    September 26, 2022 at 1:53 pm

    Din stirile transmise la tv, se pare ca tanarul era si sub influenta alcoolului facandu-si, un live cu putin timp in urma dintr-o locanta, cu un pahar de vin in mana.

    Reply
  8. Willhelm says:
    September 26, 2022 at 2:15 pm

    Deci s.a demonstrat! Stalpul e mai tare ca bmw-ul. Aviz amatorilor! Văd ca posesorii mărcii fac teste de rezistență destul de des.

    Reply
  9. powered by Surfing Waves

    Economic

    Locuri de muncă la stat în Bihor: concursuri deschise pentru mai multe posturi
    Mai multe instituții publice din județul Bihor au scos la concurs posturi vacante în această perioadă, oferind oportunități de angajare atât pentru persoane cu studii superioare, cât și pentru candidați cu studii medii.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Ce facem astăzi, 23 iulie, în Oradea?
    Bihon.ro vă prezintă activitățile care au loc în Oradea, în data de 23 iulie.

    BIHON Sport local

    GALERIE FOTO
    După trei remize în campionat, Lotus Băile Felix a învins Bihorul Beiuș într-un joc de pregătire
    Colege în Liga 3, Seria 8, Lotus Băile Felix și CS Bihorul Beiuș au terminat la egalitate toate cele trei meciuri jucate în sezonul 2025/2026. A fost 0-0 la Beiuș, apoi 1-1 și 2-2 la Sânmartin.

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Ianoșda

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă străzile Piața București, Săvineștilor, Berzei

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Ceica, Lăzăreni, Drăgești și Hidișelu de Sus

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Doi comisari europeni au transmis un mesaj de solidaritate pentru comunitatea LGBT din Oradea după refuzul avizării Marșului Pride
    Comisara europeană pentru Egalitate, Hadja Lhabib, și comisarul european pentru Justiție, Michael McGrath, au transmis un mesaj de solidaritate cu comunitatea LGBTI din Oradea și au subliniat necesitatea respectării dreptului la liberă întrunire.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Bărbat reținut de polițiștii de la Protecția Animalelor Bihor pentru că a lovit cu piciorul un câine, prin gard
    Polițiștii de la Biroul pentru Protecția Animalelor Bihor l-au reținut pentru 24 de ore pe un tânăr de 29 de ani, din localitatea Bistra, acuzat că ar fi rănit cu intenție câinele unui consătean.

    Economic

    Bolojan consideră justificată amânarea majorării TVA la 21% pentru locuințe, din cauza blocajului ANCPI
    Premierul interimar Ilie Bolojan consideră justificată amânarea majorării TVA pentru locuințe, după atacul cibernetic care a blocat platforma ANCPI. Transferul datelor în Cloudul Guvernamental va fi finalizat miercuri, iar joi autoritățile vor estima când sistemul va redeveni funcțional.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X