BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Acroşaj frontal pe contrasens

Acroşaj frontal pe contrasens

la 9 October 2013 12:28
9 October 2013 12:28
Luni, în jurul orei 13:10, pe D.N. 1, în localitate, C.T.C., în vârstă de 21 de ani, din judeţul Suceava, în timp ce conducea un autoturism cu remorcă înmatriculate în același județ, remorca s-a desprins din cauza unor defecţiuni la sistemul de cuplare.
Scris de erdei - Luni, în jurul orei 13:10, pe D.N. 1, în localitate, C.T.C., în vârstă de 21 de ani, din judeţul Suceava, în timp ce conducea un autoturism cu remorcă înmatriculate în același județ, remorca s-a desprins din cauza unor defecţiuni la sistemul de cuplare.

Trimite articolul

X

Astfel, remorca a pătruns pe contrasens şi a intrat în coliziune frontală cu un alt autoturism, condus regulamentar din sens opus de T.I., în vârstă de 29 de ani, din municipiul Cluj Napoca. În urma accidentului rutier, conducătorul celui de-al doilea autoturism a suferit leziuni ușoare, pentru îngrijirea cărora a fost transportat la spital, iar cercetările în cauză continuă.

Trimite articolul

X
Taguri:
accident rutier ,
DN1
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO/VIDEO
    Incendiu violent într-un apartament de pe strada Grigore Erofte din Oradea: trei persoane au ajuns la spital
    Un incendiu puternic a izbucnit în dimineața zilei de duminică, 26 aprilie, la un bloc cu patru etaje situat pe strada Grigore Erofte din Oradea. Nouă persoane au fost evacuate de pompieri, dintre care trei au necesitat transportul la spital.

    BIHON Sport local

    GALERIE FOTO
    A început Campionatul Județean de fotbal pentru old-boys. Primele meciuri s-au jucat la Oradea și Marghita
    După mai multe încercări eșuate, Campionatul Județean de fotbal pentru old-boys a pornit la drum sâmbătă cu primele două meciuri.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    După 10 ani, rețeaua de canalizare din comuna Sâmbăta se apropie de finalizare
    După un deceniu de la semnarea contractului de finanțare, proiectul de realizare a rețelei de canalizare din comuna Sâmbăta se apropie de final.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    FC Bihor

    VIDEO
    FC Bihor Oradea: „Fotbalul se joacă pe teren: goluri și emoție, nu diversiune și titluri”
    Reacțiile apărute în presa scrisă și la TV în urma declarațiilor făcute de antrenorul Erik Lincar la finalul jocului cu Sepsi Sfântu Gheorghe, câștigat de FC Bihor cu 3-2, au determinat conducerea clubului orădean să trimită un comunicat pe care îl redăm integral mai jos.

    Economic

    Prag redus pentru insolvența personală: mai mulți români pot solicita protecție financiară
    Ministerul Economiei propune o schimbare semnificativă în legislația privind insolvența persoanelor fizice, cu impact direct asupra românilor aflați în dificultate financiară.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Postul de Poliție Câmpani, relocat într-un nou sediu: clădire reabilitată, după degradarea vechiului spațiu
    La sediul Primăriei Câmpani a fost semnat procesul-verbal de predare-primire pentru spațiul în care a funcționat postul de poliție Câmpani, în urma relocării activității într-un imobil pus la dispoziție de autoritatea locală.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X