BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Alte zone fara apa calda si caldura

Alte zone fara apa calda si caldura

la 9 October 2013 09:45
9 October 2013 09:45
Societatea de Termoficare anunta o noua intrerupere de apa calda si caldura. De aceasta intrerupere sunt afectate punctele termice 123, 506, 601, 602, 604 – 607 şi 610. 
Scris de Demian - Societatea de Termoficare anunta o noua intrerupere de apa calda si caldura. De aceasta intrerupere sunt afectate punctele termice 123, 506, 601, 602, 604 – 607 şi 610. 

Trimite articolul

X

Cu aceasta ocazie se vor repara avariile descoperite la conductele Magistralei nr. 2 de pe strada W. Shakespeare. Vor fi afectati consumatorii, inclusiv cei racordaţi cu PT proprii la reţeaua primară oprită, situaţi pe străzile W. Shakespeare, Brâncoveanu, Poieniţei, Splaiul Crişanei, Călăraşilor, Constructorilor, Decebal(de ambele părţi ale podului), Sovatei(între podurile Sovata şi Decebal), Menumorut, Doina – parţial, Sf. Apostol Andrei – parţial şi adiacente. 

Reluarea furnizarii apei calde si a agentului termic pentru incalzire urmeaza sa se faca in cursul serii de joi 10 octombrie.

Citeste aici si despre zonele care nu vor avea apa calda si caldura pana miercuri 16 octombrie. O săptămână fără apă caldă și căldură, în Rogerius

Trimite articolul

X
Taguri:
caldura ,
intrerupere apa calda ,
oradea
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Investiții de 1,75 milioane de lei în Buduslău: școala și dispensarul din Albiș, reabilitate și eficientizate energetic
    În comuna Buduslău au fost finalizate două investiții finanțate prin PNRR, care au vizat reabilitarea și eficientizarea energetică a școlii din Buduslău și a dispensarului medical din Albiș.

    Cultură

    Dublă lectură de poezie la Pragul Vaida. Recită poeţii Victor Țvetov şi Cristiana Ile
    Evenimentul cu intrare liberă va fi moderat de Mihók Tamás și Gabriel Miloia.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    1,2 milioane de lei - costurile mobilizării pompierilor și paramedicilor la descinderile DIICOT din dosarul „Dumbrava”
    Participarea pompierilor și paramedicilor din mai multe județe ale țării la descinderile efectuate de DIICOT – Structura Centrală la așezămintele Asociației Dumbrava din Bihor, pe 30 iunie, a însemnat cheltuieli de aproape 1,2 milioane de lei, se arată într-un răspuns transmis de Inspectoratului General pentru Situații de Urgență (IGSU) la solicitarea ziarului Libertatea.

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apa potabilă în Paleu și Săldăbagiu de Munte

    BIHON CAO

    CAO anunță întrerupere alimentării cu apă pentru zona străzilor Gheorghe Doja, Teleki Mihaly, Kabos Endre, Cartier Podgoria

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă Oradea, zona Republicii, Piața București, Ștefan cel Mare

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Fermierii bihoreni mai au doar 5 zile! Ce trebuie să facă rentierii agricoli pentru a nu pierde banii de la APIA
    Rentierii agricoli care nu și-au vizat încă carnetele pentru anul 2025 mai au la dispoziție doar câteva zile pentru a face acest lucru. Termenul stabilit de APIA este 31 august 2026, iar documentele trebuie transmise până la această dată.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Predarea și eliberarea actelor de urbanism au fost suspendate temporar la Oradea. Vezi de când intră în vigoare măsura
    Primăria Oradea a anunțat, printr-un comunicat, suspendarea temporară, începând de marți, 25 august, a activității de eliberare și prelucrare a actelor de urbanism.

    Economic

    Rabla Auto 2026 se redeschide: aproape 94 de milioane de lei, din nou la dispoziția românilor
    Persoanele fizice care nu au prins finanțare în etapa anterioară a Programului Rabla Auto 2026 au o nouă șansă să obțină ecotichet pentru cumpărarea unei mașini noi. 1
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X