BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Așteptarea a luat sfârșit! Rivo Summer Club își deschide porțile în 1 iunie

Așteptarea a luat sfârșit! Rivo Summer Club își deschide porțile în 1 iunie

la 29 May 2018 12:53 Reactualizat la: 29 May 2018 12:55

Așteptarea a luat sfârșit! Rivo Summer Club își deschide porțile în 1 iunie

29 May 2018 12:53 Reactualizat la: 29 May 2018 12:55
Rivo Summer Club dă din nou tonul la distracție. Inaugurarea noului sezon are loc vineri seara, de la ora 22:00, în locația devenită deja tradiție de la Hanul Pescarilor.
Scris de farcas - Rivo Summer Club dă din nou tonul la distracție. Inaugurarea noului sezon are loc vineri seara, de la ora 22:00, în locația devenită deja tradiție de la Hanul Pescarilor.

Trimite articolul

X

Ştim cu toţii că serile de vară se petrec cel mai bine între prieteni, în aer liber şi cu o băutură bună în mână. Pe toate acestea le veți găsi în locația ferită de aglomerația orașului.

Pe scurt, o vizită la clubul de vară echivalează cu petrecerile de pe litoral, unde muzica house, acoperișul de stele și distracţia până în zorii zilei va asigura încă un sezon incendiar.

Pentru că prognoza pentru această vară anunţă trei luni foarte călduroase, Rivo Summer Club a pregătit o serie de evenimente și petreceri care vor crea o atmosferă de neuitat pentru cei prezenți. Primul invitat, ce urmează să mixeze în acest sezon este DJ Johnny DaMix, una din figurile bine cunoscute ale vieții de noapte din întreaga țară.

rivo-summer-club

Ca sa ia parte la petrecerile estivale, doamnele şi domnişoarele vor plăti 10 lei pentru un bilet de intrare, iar bărbaţii vor scoate din buzunare 30 de lei.

Cei care doresc mai multe detalii pot suna la numărul 0766.183.000 sau pot obține informații de pe pagina de facebook a clubului.

Trimite articolul

X
Taguri:
aer liber ,
club ,
hanul pescarilor ,
oradea ,
party ,
Rivo Summer Club
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    O nouă stradă din Oradea urmează să fie asfaltată iar sistemul de canalizare va fi modernizat
    Primăria Oradea anunță începerea lucrărilor de modernizare a străzii Augustin Maior, investiție ce vizează reabilitarea infrastructurii rutiere și pietonale, amenajarea zonelor verzi, modernizarea iluminatului public și îmbunătățirea sistemului de colectare a apelor pluviale.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Primarii bihoreni, obligați să spună exact cum stau proiectele PNRR: cine întârzie riscă să piardă finanțarea
    Urmarea solicitărilor transmise de premierul interimar Ilie Bolojan în cadrul videoconferinței cu prefecții, organizată duminică, 25 mai, prefectul Marcel Dragoș i-a convocat luni dimineața la o ședință pe toți primarii din județ pe tema stadiului implementării proiectelor finanțate prin PNRR.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    VIDEO
    Accident între un camion și o autoutilitară pe drumul dintre Cauaceu și Sălard
    Incidentul s-a petrecut în dimineața zilei de luni, 25 mai.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă privind înlocuirea și extinderea rețelelor de apă din Cartierul Nufărul

    BIHON CAO

    Anunț de întrerupere a furnizării de apă potabilă Calea Aradului spre DN79 – Aeroportul Internațional Oradea

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Zona Ogorului și comunele Sânmartin, Hidișelu de Sus, Drăgești, Ceica, Lăzăreni

    BIHON Sport local

    GALERIE FOTO
    Campionatul Județean de old-boys a continuat cu două remize spectaculoase la Valea lui Mihai și Beiuș
    Început mai timid, Campionatul Județean de fotbal pentru old-boys (jucători cu vârsta de peste 40 de ani) a intrat într-o oarecare regularitate și în weekend-ul trecut s-au mai disputat două meciuri.

    Economic

    Probleme descoperite de DSVSA Bihor: carne cu salmonella, produse fără acte și focare noi de pestă porcină
    Activitate intensă pentru inspectorii Direcției Sanitar-Veterinare și pentru Siguranța Alimentelor Bihor în luna aprilie 2026.

    BIHON Sport local

    GALERIE FOTO
    Un orădean fericit în Cetatea Băniei! „Mă simt mândru că am pus și eu umărul la această performanță”
    În ultimii 10 ani, Bihorul a avut reprezentanți la echipele campioane a României, fie că a fost vorba de jucători sau membrii în staff-ul tehnic, născuți în județ sau care au evolua la formații din Bihor.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X