BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Austriac judecat pentru mita

Austriac judecat pentru mita

la 27 August 2011 13:37 Reactualizat la: 27 August 2011 13:37
27 August 2011 13:37 Reactualizat la: 27 August 2011 13:37
Parchetul de pe langă Tribunalul (PT) Bihor a finalizat ancheta in cazul cetăţeanului austriac Horvath Gerhard, arestat după ce a fost prins in flagrant, pe 10 august, incercand să ofere 120 de euro la doi poliţişti orădeni, pentru a nu-i intocmi dosar penal şoferului său pentru alcoolemie.
Scris de IM:BIHOR_ONLINE - Parchetul de pe langă Tribunalul (PT) Bihor a finalizat ancheta in cazul cetăţeanului austriac Horvath Gerhard, arestat după ce a fost prins in flagrant, pe 10 august, incercand să ofere 120 de euro la doi poliţişti orădeni, pentru a nu-i intocmi dosar penal şoferului său pentru alcoolemie.

Trimite articolul

X

Inculpatul a fost trimis in judecată in stare de arest preventiv, insă instanţa a analizat temeinicia măsurii şi a decis să o schimbe cu interdicţia de a părăsi localitatea in cursul procesului.

In acelaşi dosar a fost trimis in judecată şi şoferul orădean Cristian Gheorghe B. (23 ani), pentru că a refuzat recoltarea de probe biologice pentru stabilirea alcoolemiei.

Următorul termen al procesului va avea lor pe 29 septembrie, la Tribunalul Bihor.

 C.H

Trimite articolul

X
Taguri:
austriac ,
judecata ,
oradea ,
parchetul bihor
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Condamnat pentru escrocherii și șantaj, un bihorean a ajuns să facă victime în propria familie
    A pozat în comisar de Poliție și a convins două persoane să-i dea bani pentru organizarea unui flagrant delict.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Gheorghe Carp despre o eventuală retragere: „Ar mai fi de lucru 5-6 ani”
    După 24 de ani la conducerea sistemului sanitar din Oradea, Gheorghe Carp spune că ia în calcul retragerea. Într-un dialog amplu cu Jurnal Bihorean, managerul explică transformarea radicală a spitalelor, de la concurență și risipă la un sistem unificat, eficient și chiar pe excedent, dar și ce probleme majore au rămas nerezolvate.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Sprijin pentru început de drum: părinții din Valea lui Mihai ar putea primi 1.000 de lei pentru fiecare copil
    Primăria Valea lui Mihai a lansat în transparență decizională proiectul de hotărâre care prevede acordarea unui stimulent financiar pentru nou-născuți.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    FC Bihor

    Chindia Târgoviște a rămas fără antrenor principal după înfrângerea cu FC Bihor Oradea
    După al treilea eșec consecutiv suferit în play-off, 1-3 cu FC Bihor Oradea, oficialii clubului Chindia Târgoviște au anunțat încheierea colaborării cu antrenorul Ilie Poenaru.

    Educație

    GALERIE FOTO
    Tabără de educație prin artă, organizată la Oradea pentru elevi din mediul rural
    Zece elevi din Bihor au participat, timp de patru zile, la ateliere de poezie și desen, în cadrul unui proiect derulat de Rotary Club Oradea Art Nouveau.

    Educație

    GALERIE FOTO
    Premii importante pentru elevii bihoreni la Olimpiada Națională de Geografie
    Cei 10 elevi care au reprezentat județul Bihor la Olimpiada Națională de Geografie, desfășurată la Hunedoara în perioada 5-10 aprilie, au obținut peste 81 de puncte, clasând județul printre cele mai bune din țară.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X