BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Bărbat găsit mort într-un canal colector

Bărbat găsit mort într-un canal colector

la 10 April 2019 08:34 Reactualizat la: 10 April 2019 10:43
10 April 2019 08:34 Reactualizat la: 10 April 2019 10:43
Trupul fără viață al unui bărbat a fost găsit într-un canal colector de pe strada Sarcadului din Salonta.
Scris de farcas - Trupul fără viață al unui bărbat a fost găsit într-un canal colector de pe strada Sarcadului din Salonta.

Trimite articolul

X

Apelul la 112 a fost dat in jurul orei 07:30. Deși prezenti la fata locului cu o autospeciala si o ambulanta, echipajele de pompieri nu l-au mai putut salva pe barbat.

Politistii de investigatii criminale si criminalistii de la Salonta fac cercetari acum pentru stabilirea identitatii si a circumstantelor in care s-a produs tragedia.

Din informatiile JB&Bihon.ro, reiese ca omul ar fi vrut sa ia apa din canalul colector, dar a cazut in el, langa locul unde s-a petrecut nenoricirea fiind gasita o galeata.

Politistii au si identificat cadavrul gasit si spun ca e vorba despre un barbat de 75 de ani, din Salonta. Conform surselor Bihon&Jb, pensionarul care avea in apropiere o gradina, ar fi vrut sa scoata apa din canalul colector, dar a cazut in el si a decedat inecat.

Trimite articolul

X
Taguri:
canal colector ,
gasit mort ,
salonta
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Primăria îi prelungește contractul lui Gheorghe Carp. Managerul nu este decis dacă va mai continua
    Gheorghe Carp va conduce Spitalul Clinic Județean de Urgență (SCJU) Bihor încă 3 luni. Spune însă că nu s-a decis dacă va candida pentru un nou mandat întreg.

    Economic

    Românii au luat cu asalt eLicitațiiANAF: topul bunurilor care au stârnit interesul
    Datele privind licitațiile publicate indică un interes ridicat al utilizatorilor pentru produse de consum curent, probabil datorită prețurilor mai mici decât în retail și posibilității de achiziție rapidă.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Matematica le-a dat cu virgulă: ISJ Bihor încurcă notele de 10 la rezultatele simulării Evaluării Naționale
    La simularea Evaluării Naționale în Bihor au fost note de zece. Șapte. Dar nu la limba română cum a trimis în primă instanță Inspectoratul Școlar ci la matematică.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    14 kilometri modernizați pe linia Cluj-Oradea: trenurile revin pe ruta Tileagd–Oșorhei
    Potrivit unei postări pe rețele de socializare, Compania Națională de Căi Ferate „CFR” S.A. a anunțat redeschiderea circulației feroviare pe tronsonul Tileagd – Oșorhei, pe o distanță de aproximativ 14 km, în cadrul proiectului de electrificare și reabilitare a liniei Cluj Napoca – Oradea – Episcopia Bihor.

    Economic

    Ce locuri de muncă sunt disponibile în Bihor la începutul lunii aprilie
    La începutul lunii aprilie 2026, în județul Bihor sunt disponibile locuri de muncă în multiple domenii, pentru persoane fără calificare, dar și pentru candidați cu studii medii sau superioare.

    România

    Cât de prost trăiesc românii, de fapt? Pe ce loc se menține țara noastră în clasamentul mondial
    România își păstrează poziția în clasamentul global al progresului social, ocupând locul 45 din 171 de state analizate în cadrul Indicelui de Progres Social, care măsoară nivelul de bunăstare și calitatea vieții.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X