După ce ar fi băut toată noaptea, omul s-a spânzurat în fântâna din curtea casei sale, marţi dimineaţă. Soţia l-a găsit atârnând de o sfoară în fântână. A sunat repede la 112, dar echipajul medical de urgenţă, ajuns rapid la faţa locului, nu a avut sorţi de izbândă, procedurile de resuscitare eșuând.
Bihorean găsit spânzurat în fântână
Un bihorean, în vârstă de 58 ani, din Copăcel a decis să-şi pună capăt zilelor, după ce a consumat alcool.
Trimite articolul
X
powered by
Surfing Waves
Cultură
Spectacolul a marcat debutul programului estival Tipografia de idei, în parcul Muzeului Ţării Crişurilor.
România
În cursul serii de vineri, 26 iunie, președintele Partidului Național Liberal a reacționat la acuzațiile aduse de șeful statului.
România
Șeful statului a scris în seara zilei de vineri, 26 iunie pe rețelele de socializare că România a revenit la „blocajul politic” în ceea ce privește formarea unui nou Guvern.
Educație
Schimbare de management la Liceul de Arte din Oradea. Directoarea Mihaela Bondor își încheie mandatul iar conducerea școlii va fi preluată de profesoara Nicoleta Țâmpu.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Șoferii vor putea folosi noul drum care face legătura dintre comuna Paleu și centura Biharia începând de sâmbătă, 27 iunie, ora 9:00.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Doi părinți din zona Beiușului au fost trimiși în judecată de Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea, fiind inculpați că și-ar fi împiedicat cei trei copii să urmeze cursurile învăţământului general obligatoriu, înscriindu-i, în schimb, într-un sistem homeschooling.
1
Citiți principiile noastre de moderare aici!