BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Câştigători în campionatul „Alege Sportul”

Câştigători în campionatul „Alege Sportul”

la 11 May 2015 12:43
11 May 2015 12:43
Campionatul de Tenis cu Piciorul „Alege Sportul Editia III” s-a desfasurat pe parcursul a două zile, în intervalul 9-10 mai , meciurile au avut loc pe terenul de sport de pe strada Xenopol.
Scris de Demian - Campionatul de Tenis cu Piciorul „Alege Sportul Editia III” s-a desfasurat pe parcursul a două zile, în intervalul 9-10 mai , meciurile au avut loc pe terenul de sport de pe strada Xenopol.

Trimite articolul

X

„Prin această acţiune am dorit să provocăm cetăţenii din Oradea la sport şi la socializare. Anul acesta au fost înscrise 32 de echipe, ceea ce ne face să credem că şi această ediţie a fost un succes”, ne-a transmis consilierul local Sebastian Lascu, co-organizator şi finanţator al evenimentului.

S-au implicat în buna derulare şi Daniel Andrei, Cristian Daniel, Simona Mariana Vana, Lucian Sala , Adrian Bogdan şi consilierii locali Camelia Dulca, Lucian Popa, Felea Adrian Ioan.

Clasamentul Campionatului de Tenis cu piciorul Ediţia III- 2015 grupa sub 30 ani:
Locul 1: Antal Gabriel, Szabo Levente
Locul 2: Creţ Ioan, Eleneş Cristian
Locul 3: Budău Remus, Cireap Bogdan

Clasamentul Campionatului de Tenis cu piciorul Ediţia III- 2015 grupa peste 30 ani:
Locul 1: Cuc Delian, Indrieş Dan
Locul 2: Alin Maghiar, Botoş Adrian
Locul 3: Szabo Levente, Szabo Feri

Trimite articolul

X
Taguri:
Alege Sportul ,
fotbal cu piciorul ,
oradea
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Oradea Job Expo: Prima Development Group vine cu noi oportunități de angajare pentru candidați

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Carne fără acte și nereguli în lanț: controale masive în Bihor înainte de sărbători
    Inspectorii sanitar-veterinari din Bihor au intensificat verificările în perioada premergătoare sărbătorilor pascale, iar bilanțul acțiunilor scoate la iveală nereguli serioase în sectorul alimentar și zootehnic.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO-VIDEO
    Captură uriașă de droguri în Oradea: bărbat prins în flagrant cu „cristal”, peste 150 kilograme descoperite
    Polițiștii Brigăzii de Combatere a Criminalității Organizate (BCCO) Oradea, împreună cu procurorii DIICOT au documentat activitatea unui bărbat polonez, în vârstă de 41 de ani, care este cercetat pentru trafic internațional și trafic intern de droguri de mare risc.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Avansează lucrările la pasajul suprateran de pe Centura Oradea: muncitorii au început montarea grinzilor
    Lucrările de montare a celor 24 de grinzi la pasajul suprateran carea de pe Centura Oradea, la intersecția cu calea ferată care leagă Oradea de Băile Felix au fost demarate în cursul zilei de miercuri, 22 aprilie.

    Bihon CSM Oradea

    Golgheterul Filip Gardasevic anunță că va pleca de la CSM Oradea
    Conform site-ului SO POLO, frații Filip și Martin Gardasevic vor juca din sezonul viitor la echipa A-Polo Sport Management, din Georgia.

    FC Bihor

    O nouă confruntare FC Bihor – Sepsi Sfântu Gheorghe. CCA a delegat un arbitru cu ecuson FIFA
    FC Bihor Oradea joacă joi, 23 aprilie, de la ora 17:15, pe Stadionul Iuliu Bodola, cu Sepsi Sfântu Gheorghe în ziua în care creștinii îl sărbătoresc pe Sf. Gheorghe.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X