BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Casting MModels

Casting MModels

la 8 November 2012 11:55 Reactualizat la: 8 November 2012 11:56
8 November 2012 11:55 Reactualizat la: 8 November 2012 11:56
Vineri, 9 noiembrie, de la orele 18.00, la Casa de Cultură a Municipiului,( lângă Agenţia Tarom) toate fetele cu vârste între16-23 ani care doresc să devină model se pot prezenta la castingul organizat de Model Management Sector şi MModels România
Scris de IM:BIHOR_ONLINE - Vineri, 9 noiembrie, de la orele 18.00, la Casa de Cultură a Municipiului,( lângă Agenţia Tarom) toate fetele cu vârste între16-23 ani care doresc să devină model se pot prezenta la castingul organizat de Model Management Sector şi MModels România

Trimite articolul

X

Castingul este organizat în vederea selecţionării celor care vor face parte din grupa de instruire „Top Mmodels ”, în sesiunea de traininguri 9 noiembrie-7 decembrie 2012.

Fetele trebuie să aibă aspect fizic plăcut, înălţimea 1,70 şi să aducă cu ele Cartea de Identitate, costum de baie şi pantofi cu platformă şi toc înalt ( minim 13 cm).

Ambra Toma

Trimite articolul

X
Taguri:
casting ,
mmodels
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    Bihon CSM Oradea

    „Leii roșii” s-au făcut de râs la Sibiu! Liderul din LNBM a pierdut pe terenul echipei de pe locul 10!
    Prestația slabă a CSM CSU Raiffeisen Oradea s-a soldat cu a patra înfrângere stagională, suferită pe terenul echipei care avea 12 victorii și 12 înfrângeri în campionat.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Profesorul de sport de la Colegiul „Iosif Vulcan” din Oradea, acuzat că a agresat sexual un elev, trimis în judecată
    Parchetul Bihor a finalizat ancheta și a dispus trimiterea în judecată a lui Cătălin Marius Urs, profesorul de sport în vârstă de 48 de ani din cadrul Colegiul Național „Iosif Vulcan” din Oradea, acuzat de agresiune sexuală asupra unui elev de 9 ani.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    O fetiță de 11 ani, din Bihor, agresată sexual de tatăl vitreg. Mama sa ar fi încercat să o convingă să-și retragă acuzațiile
    Doi soți din localitatea bihoreană Drăgănești au fost trimiși în judecată de procurorii Parchetului Bihor, bărbatul fiind acuzat că și-a agresat sexual fiica vitregă, de doar 11 ani la momentul comiterii faptei, în timp ce femeia ar fi încercat să o determine pe minoră să-și retragă acuzațiile.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    Economic

    Guvernul scade acciza la motorină cu 30 de bani și impune o singură modificare zilnică a prețurilor
    Într-un context marcat de volatilitatea prețurilor la carburanți și presiuni tot mai mari din partea transportatorilor și agricultorilor, autoritățile de la București au decis să intervină direct asupra mecanismelor de formare a prețului la motorină.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Noile legi privind siguranța femeilor, protejarea copiilor și audiențe parlamentare transparente, prezentate de deputata Arina Moș
    Deputatul PNL de Bihor, Arina Moș, și-a prezentat, într-o conferință de presă, principalele direcții de activitate din primele trei luni ale acestui an, insistând asupra inițiativelor legislative în care a fost implicată, dar și asupra activității desfășurate în relația directă cu cetățenii, prin cabinetele parlamentare din Oradea și Aleșd.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Guvernul a adoptat pachetul de solidaritate. Peste 2,8 milioane de pensionari vor beneficia de bani în plus
    Ministrul Muncii, Florin Manole, a declarat joi că Guvernul a adoptat pachetul de solidaritate și peste 2,8 milioane de pensionari vor primi bani în 2026, în două tranșe, în lunile mai și decembrie. 1
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X