BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Cauzele accidentului mortal în care un medic din Oradea a murit. Acesta avea și permisul de conducere suspendat

Cauzele accidentului mortal în care un medic din Oradea a murit. Acesta avea și permisul de conducere suspendat

De Vlad Chelaru
la 8 March 2024 09:55 Reactualizat la: 8 March 2024 15:46
7 Comentarii

Cauzele accidentului mortal în care un medic din Oradea a murit. Acesta avea și permisul de conducere suspendat

8 March 2024 09:55 Reactualizat la: 8 March 2024 15:46
Accidentul a avut loc joi, 7 martie în jurul orei 20:00.
Scris de Vlad Chelaru - Accidentul a avut loc joi, 7 martie în jurul orei 20:00.

Trimite articolul

X

„La fața locului, polițiștii au constatat că, un bărbat de 42 de ani, din Oradea, în timp ce conducea un autoturism, având suspendată exercitarea dreptului de a conduce autovehicule pe drumurile publice, pe D.N. 19E, înspre Chiribiș, în afara localității Fegernicu Nou, în împrejurări ce urmează a fi stabilite din cercetări, s-ar fi angajat în depășirea autovehiculelor care circulau în fața sa, ar fi pătruns pe sensul opus și ar fi intrat în coliziune frontală cu un autotren cu semiremorcă, condus, din sensul opus, de un bărbat de 46 de ani, din comuna Ip, județul Sălaj”, a declarat ofițerul de relații publice al IPJ Bihor, agent-șef Alin Laza.

Din păcate, în urma accidentului rutier, bărbatul de 42 de ani, care conducea autoturismul, a suferit leziuni care i-au provocat decesul, la fața locului.

[eadvert]

În urma testării bărbatului de 46 de ani, care conducea autotrenul, cu aparatul etilotest și a testării preliminare de drog, rezultatele au fost negative.

Dr. Vindis, de la Spitalul Municipal din Marghita, e victima accidentului de joi seara

UPDATE: Medicii SMURD au constatat decesul, resuscitarea nu a dat rezultate. Accident grav Fegernic

Trimite articolul

X
Taguri:
accident ,
cauze ,
fegernic ,
mortal
7 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. Iancu says:
    March 8, 2024 at 10:22 am

    Oradea24.ro spune ca soferul autoturismului avea permisul suspendat si efectua o depasire multipla , probabil nu la viteza regulamentara….

    Reply
  2. Soso says:
    March 8, 2024 at 7:31 pm

    Eu sunt curios cati din astia cu permise suspendate sunt bine-mersi la volan, neprinsi, conducand zilnic. Probabil cat timp au permisul suspendat conduc exemplar, sa nu aiba politia motiv sa se lege de ei…

    Reply
  3. Maestrul Nelu says:
    March 9, 2024 at 12:48 am

    Să fi intrat în depășire în mod inconștient sau să fi vrut sä se sinucidă? Hmm. In orice caz, condoleanțe familiei și apropiaților.

    Reply
  4. borica99 says:
    March 10, 2024 at 1:47 am

    se vede ca blestemele au ajuns se stie ca o mama a facut post negru pe ele

    Reply
  5. TRAIANROG78 says:
    March 10, 2024 at 2:38 am

    deci ala cu tiru a ucis cel mai bun doctor din judet
    dorim condamnarea la moarte a lu ala

    Reply
  6. florcresticainaortodocsa says:
    March 10, 2024 at 2:59 am

    pana la urma sa facut dreptate dumnezeu nu a uitat de toate mizerile

    Reply
  7. Daniel says:
    March 10, 2024 at 1:02 pm

    SE PARE CA DECEDATUL ERA O PERSOANA DE PROFIL MORAL FOARTE SCAZUT, FARA SIMTUL RESPONSABILITATII FATA DE EL INSUSI, SI CE E MAI GRAV, FATA DE CEILALTI MEMBRI AI COMUNITATII, FARA RESPECT FATA DE LEGILE SI REGULILE SOCIETATII IN CARE TRAIA, CUM DE PROFESA CA SI MEDIC >? DACA IN LOCUL CAMIONULUI AR FI FOST UNUL DINTRE NOI CU FAMILIA IN MASINA ?

    Reply
  8. powered by Surfing Waves

    FC Bihor

    GALERIE FOTO
    FC Bihor a condus în Ghencea, dar se întoarce la Oradea fără niciun punct
    Steaua București s-a luat revanșa după înfrângerea, scor 2-4, de la Oradea și s-au impus miercuri seara la o diferență de două goluri.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO/VIDEO
    Start la Olimpiada Națională de Istorie: cei mai buni elevi din țară se întrec la Oradea
    350 de elevi din toată țara participă, până sâmbătă, la ediția a XLIX-a a Olimpiadei Naționale de Istorie. Festivitatea de deschidere a avut loc miercuri, de la ora 16.30, la Teatrul „Regina Maria”.

    România

    Ultimatum pentru Bolojan: PSD îi acordă 72 de ore să demisioneze sau scoate miniștrii din Guvern
    PSD analizează retragerea susținerii politice acordate premierului, decizia finală urmând să fie luată luni, 20 aprilie, în cadrul unei reuniuni decisive organizate la Palatul Parlamentului, programată la ora 17.00. 7

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Anunț Compania de Apă

    Angajari BIHON

    Anunț de angajare Administrația Domeniului Public

    Anunturi intreruperi energie electrica

    IEE 20.04.2026 - 24.04.2026 - PL Alesd + PL Salonta + PL Beius + PL Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Primăria Oradea reduce organigrama cu 3 posturi vacante. La CSM dispar doi ingrijitori însă apar doi inspectori
    Pe ordinea de zi a ședinței extraordinare din 15 aprilie a Consiliului local Oradea s-au aflat două proiecte de hotărâri privind ajustarea organigramei Primăriei Oradea ca urmare a stabilirii numărului maxim de posturi de către Prefectură, respectiv modificări în schema de personal de Clubul Sportiv Municipal Oradea.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X