BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Claudiu Keșeru și-a decis viitorul

Claudiu Keșeru și-a decis viitorul

De Teodor Biriș
la 5 May 2020 20:36 Reactualizat la: 5 May 2020 20:45

Claudiu Keșeru și-a decis viitorul

FOTO: Ludogorets.com
5 May 2020 20:36 Reactualizat la: 5 May 2020 20:45
S-a vorbit de Fenerbahce sau Goztepe în Turcia, dar atacantul orădean a preferat continuitatea și a optat să-și prelungească cu încă doi ani contractul cu campioana Bulgariei, Ludogoreț Razgrad.
Scris de Teodor Biriș - S-a vorbit de Fenerbahce sau Goztepe în Turcia, dar atacantul orădean a preferat continuitatea și a optat să-și prelungească cu încă doi ani contractul cu campioana Bulgariei, Ludogoreț Razgrad.

Trimite articolul

X

Negocierile s-au finalizat marți, 5 mai, când internaționalul român a semnat noul angajament.

„Sunt foarte fericit că îmi voi continua cariera la Ludogoreț. Sunt la club de cinci ani și mă simt ca și cum aici m-aș fi născut. Cred că alături de coechipierii mei mai avem multe de oferit. Abia așteptăm să reîncepem campionatul și să luptăm pentru al nouălea titlu. Există o șansă bună să îmi închei cariera de fotbalist la acest club”, a declarat atacantul de 33 de ani pentru site-ul oficial al lui Ludogoreț.

Keșeru a ajuns la Razgrad în 2015 de la Al Garafa, iar în cele peste 200 de meciuri în tricoul campioanei Bulgariei, în toate competițiile, a înscris 120 de goluri. În actualul sezon, Keșeru este lider în ierarhia golgheterilor cu 12 goluri înscrise în 23 de jocuri. Orădeanul este cotat la 2,4 milioane de euro pe site-ul de specialitate transfermarkt.

Trimite articolul

X
Taguri:
Claudiu Keşeru ,
Ludogorets Razgrad
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    România

    Un medic rezident aflat de gardă a murit în baia spitalului. Avea doar 32 de ani și a lăsat în urmă doi copii
    Este anchetă de amploare la Spitalul de Urgență Floreasca din București, după ce un medic rezident a fost găsit mort, sâmbătă, 6 iunie, în toaleta unității medicale.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Doliu în folclorul bihorean. Maria Haiduc sau „Doamna cântecului popular din Crișana” a murit
    Marcel Pușcaș, fost fotbalist la Steaua și Rapid, a anunțat în mediul online că mama sa, cunoscuta interpretă de muzică populară Maria Haiduc, a încetat din viață.

    FC Bihor

    FC Bihor Oradea a mai achiziționat un jucător care a evoluat la Corvinul Hunedoara
    După Modan (CSM Reșița), Cruceru (ASA Târgu Mureș) și Kilyen (Corvinul), FC Bihor a anunțat duminică transferul fundașului stânga Mihai Velisar (27 de ani), care a jucat în ultimele sezoane la Corvinul Hunedoara. 2

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă Cheriu, Felcheriu, Sărand și Alparea

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă întrerupere alimentare apă în Nojorid

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă întrerupere furnizare apă potabilă în zona Ogorului

    România

    Proiect de lege: Retragerea decorațiilor pentru persoanele condamnate definitiv și cele care au colaborat cu Securitatea
    Parlamentarii USR Sorin Șipoș, Cynthia Păun și Vlad Șendroiu au depus o inițiativă legislativă care modifică sistemul național de decorare al României astfel încât persoanelor condamnate definitiv la închisoare - indiferent dacă e vorba de executare sau cu suspendare - și persoanelor care au colaborat cu Securitatea să li se retragă, de drept, distincția. 2

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Bunuri de 20.000 de lei, trimise din Scoția, furate de doi hoți din Tinca. Unul a sustras și donații pentru bolnavii de cancer
    Doi bărbați din Tinca au ajuns în boxa acuzațiilor, la Judecătoria Salonta, după ce au furat din casa unui consătean mai multe bagaje în care s-ar fi aflat bunuri în valoare de 20.000 de lei, trimise din Scoția de sora păgubitului. 1

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Déák Zsombor este câștigătorul concursului X-Man România 2026. A stabilit cel mai bun timp înregistrat în cele 16 ediții
    Peste 800 de sportivi din 16 țări au luat startul la ediția 2026 a evenimentului X-Man România, concurs devenit emblematic pentru orașul Oradea.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X