BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Curăţenie în Tokai

Curăţenie în Tokai

la 9 December 2009 14:00
9 December 2009 14:00
Joi se încheie campania de control începută în noiembrie în zonele Moliere - Clujului şi Guttenberg - Măcieşului de echipe formate din inspectori ai Primăriei Oradea, poliţişti comunitari, reprezentanţi ai operatorului de salubritate RER Ecologic Service S.A. şi ai Companiei de Apă Oradea.
Scris de IM:BIHOR_ONLINE - Joi se încheie campania de control începută în noiembrie în zonele Moliere - Clujului şi Guttenberg - Măcieşului de echipe formate din inspectori ai Primăriei Oradea, poliţişti comunitari, reprezentanţi ai operatorului de salubritate RER Ecologic Service S.A. şi ai Companiei de Apă Oradea.

Trimite articolul

X

Până acum s-au încheiat 45 de contracte de salubritate şi s-au distribuit o sută de somaţii pentru racordarea la reţelele apă-canal.

Poliţiştii comunitari au demarat proceduri de ridicare de pe domeniul public a 7 maşini abandonate. Totodată, s-a instituit patrulare permanentă a Poliţiei Comunitare în zona Guttenberg, Voltaire, Navigatorilor şi blocurile sociale şi s-au iniţiat demersurile pentru înfiinţarea postului permanent de Poliţie Comunitară pentru zona Guttenberg – Clujului.

Cristian Horgoş

Trimite articolul

X
Taguri:
clujului ,
comunitari ,
Cristian Horgos ,
curatenie ,
Guttenberg ,
joi ,
oradea ,
pentru ,
s-a ,
salubritate ,
tokai ,
zona
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Dan Pitic, speologul orădean care duce lumina în adâncuri în cele mai diverse peșteri turistice ale lumii
    Pentru Dan Pitic - spun angajatorii lui - iluminarea unei peșteri este mult mai mult decât instalarea de lămpi; este locul unde expertiza tehnică întâlnește viziunea artistică.

    FC Bihor

    Erik Lincar: „A fost o partidă copy paste a meciului cu Unirea Slobozia”
    Antrenorii echipelor FC Bihor și ASA Târgu Mureș au avut stări de spirit diferite la conferința de presă de după meci. 1

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Cod galben de caniculă în Bihor. Meteorologii avertizează asupra unui disconfort termic accentuat
    Duminică, 16 august, șase județe din vestul și nord-vestul României se vor afla sub Cod galben, din cauza temperaturilor ridicate și a disconfortului termic accentuat, potrivit unei avertizări transmise sâmbătă de ANM.

    BIHON CAO

    De unde a venit apa fierbinte din Valea Nimăiești? Compania de Apă Oradea face publice primele constatări

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în zona străzii Doina

    BIHON CAO

    Întreruperea alimentării cu apă în Oradea – strada Tudor Vladimirescu

    BIHON Sport local

    Meciuri amicale ale echipelor bihorene din Liga 3. Transilvania a câștigat în Ungaria, iar Bihorul Beiuș a învins CS Oșorhei
    Transilvania Sport Academy s-a impus sâmbătă cu scorul de 2-1 în meciul din deplasare cu Monostorpály (Ungaria).

    FC Bihor

    FOTO
    Blestemul minutului 83. FC Bihor a terminat la egalitate meciul cu ASA Târgu Mureș și rămâne fără victorie în actuala ediție
    Echipa gazdă nu s-a putut baza în acest meci pe aportul a patru jucători de bază: Dragoș Tescan, Paul Antoche și Peter Gal Andrezly. Repriza întâi a fost săracă în faze de poartă. 2

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Bărbat din Valea lui Mihai, condamnat la 8 ani de închisoare pentru că și-ar fi violat nepoata de 13 ani
    Un bărbat din orașul Valea lui Mihai a fost condamnat la 8 ani de închisoare pentru viol, fiind acuzat că, timp de mai bine de un an, și-a obligat nepoata în vârstă de 13 ani să întrețină cu el relații sexuale orale. 2
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X