BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Două zboruri estivale pe săptămână între Oradea și Constanța

Două zboruri estivale pe săptămână între Oradea și Constanța

la 20 March 2018 09:20 Reactualizat la: 20 March 2018 14:28

Două zboruri estivale pe săptămână între Oradea și Constanța

20 March 2018 09:20 Reactualizat la: 20 March 2018 14:28
Compania aeriană Blue Air va efectua și în 2018 zboruri de la Oradea spre litoralul Mării Negre. 
Scris de Demian - Compania aeriană Blue Air va efectua și în 2018 zboruri de la Oradea spre litoralul Mării Negre. 

Trimite articolul

X

Primul zbor spre Constanța va fi efectuat luni, 18 iunie, iar ultimul pe 13 septembrie.

Orar zboruri Oradea – Constanța

Zborurile dintre Oradea și Constanța vor dura aproximativ o oră și 15 minute.

Primul zbor va fi efectuat dinspre Constanța spre Oradea și va avea loc după următorul program: lunea va decola la 17:30 și va ateriza pe Aeroportul Oradea la 18:45, în timp ce joia va porni la 13:30 de pe litoral și va ajunge la Oradea la 14:45.

Orădenii care vor dori să ajungă pe litoral vor putea decola lunea la ora 19:15 cu aterizarea la 20:30 sau joia la 15:15 cu aterizarea la Constanța la 16:30.

Momentan, prețul unui bilet dus pornește de la 260 de lei, în funcție de perioada aleasă și gradul de ocupare al avionului.

Modificare orar spre București

Conform Orarului de Vară 2018, care intră în vigoare din 26 martie, Blue Air va efectua 6 zboruri în fiecare săptămână între Oradea și capitală (în zilele de luni – 2 zboruri, miercuri – 2 zboruri, vineri – 1 zbor și duminică – un zbor).

-Dimineața – sosire la Oradea la ora 08:15 și plecare la ora 08:45
-Seara – sosire la Oradea la ora 20:30 și plecare la ora 21:00
-Vinerea – sosire la Oradea la ora 20:30 si plecare la 21:00
-Duminica – sosire la Oradea la ora 14:00 și plecare la ora 14:30

[related-post post_id=”2003417″]

[related-post post_id=”2003527″]

[related-post post_id=”2004321″]

Trimite articolul

X
Taguri:
avion ,
blue air ,
Oradea Constanta ,
program 2018
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Sport local

    FRF a anunțat cele 8 serii din Liga 3. Patru echipe bihorene se vor alinia la startul sezonului 2026/2027
    96 de echipe vor participa în noua ediție de campionat în Liga 3, câte 12 în fiecare din cele 8 serii.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    O tânără din Oradea era să rămână fără o parte din buză după o injecție cu acid hialuronic. Procedura, făcută într-un salon de tatuaje
    În noaptea de vineri spre sâmbătă, 14 - 15 august echipa de la Chirurgie Plastică și Estetică de la Spitalul Clinic Județean de Urgență Bihor a intervenit în regim de urgență pentru o tânără care a suferit o ischemie acută a buzei în urma unei injectări cu acid hialuronic. 1

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Fostul director al ABA Crișuri, Dorel Dume, și șeful Serviciului Financiar, trimiși în judecată de DNA pentru abuz în serviciu
    Procurorii DNA Oradea au anunțat trimiterea în judecată a fostului director general adjunct al Administrației Naționale Apele Române (ANAR) și ex-director al Administrației Bazinale de Apă (ABA) Crișuri, Dorel Dume, acuzat de abuz în serviciu dacă funcţionarul public a obţinut pentru sine ori pentru altul un folos necuvenit (112 acte materiale). 1

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă Oradea, zona Republicii, Piața București, Ștefan cel Mare

    BIHON CAO

    Se întrerupere alimentare cu apă în Oradea pentru zonele Piața București, Săvineștilor, Berzei și Ștefan cel Mare

    BIHON CAO

    De unde a venit apa fierbinte din Valea Nimăiești? Compania de Apă Oradea face publice primele constatări

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Deșeuri depozitate ilegal în comuna Suplacu de Barcău, incendiate de un consilier local
    Un incendiu izbucnit pe Dealul Viilor din satul Borumlaca, comuna Suplacu de Barcău, a ajuns în centrul unui scandal local legat de depozitarea și incendierea ilegală a deșeurilor.

    FC Bihor

    Viorel Domocoș: „Am mare încredere că băieții noștri vor face o surpriză în meciul cu Farul”
    FC Bihor primește miercuri, 19 august, vizita echipei Farul Constanța, în play off-ul Cupei României. 1

    Cultură

    Ediția aniversară a Carnavalului Florilor celebrează tradițiile și legăturile istorice dintre comunitățile din Oradea şi Debrecen
    Carnavalul Florilor a ajuns la cea de-a 60-a ediție. Debrecen va găzdui în perioada 18-23 august peste 350 de evenimente și activități culturale, recreative și artistice.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X