Pe langa concursurile de drifturi, a avut loc si un concurs de tuning. Drift for Life este un eveniment social caritabil, ce are ca scop principal ajutorarea unei asociaţii non profit din Oradea, Asociaţia Handicapaţilor Psihic Bihor, care întâmpină dificultăţi financiare, ce se răsfrâng asupra activităţii centrului de zi.
Drift for life la Oradea
Reactualizat la:
Parcarea Era Shopping Park din Oradea a fost gazda celui de-al doilea eveniment Drift for life. Timp de doua zile, soferi din toata tara si-au demonstrat abilitatile de a controla o masina.
Trimite articolul
X
powered by
Surfing Waves
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Călătorii sunt informați că, în zilele de sâmbătă, 20 iunie, și duminică, 21 iunie, circulația tramvaielor va fi oprită ca urmare a lucrărilor la calea de rulare pe tronsonul Piața Rogerius – Pod CFR.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Agenția de Dezvoltare Locală Oradea S.A. organizează licitație publică pentru concesionarea unui teren situat în cadrul Parcului de Specializare Inteligentă (PSI) din Oradea, potrivit unui comunicat transmis de primărie.
România
Direcţia în care se îndreaptă România este una greşită, consideră marea majoritate a românilor, într-un procent de 81%, potrivit unui sondaj Avangarde realizat la nivel naţional în perioada 9 iunie -16 iunie.
2
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Bihon.ro îți prezintă evenimentele care vor avea loc în Oradea în perioada 19-21 iunie.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Pacienții din Bihor se vor putea programa pentru consulturile medicale și pe platforma e-SănătateaMea din toamnă.
Citiți principiile noastre de moderare aici!