
Magazinele Drink Shop din Oradea vă așteaptă în Lotus Center (acces exterior, zona Reiffeisen) și Lotus Retail Park (zona Reiffeisen), unde colegele noastre sunt pregătite să vă îndrume în alegerea celor mai potrivite produse și să vă consilieze în privința cumpărăturilor necesare weekendului care vine.

The Store este magazinul care în Oradea vă invită în inima orașului, pe Strada Iosif Vulcan nr. 9, să ii descoperiți selecția de produse – de la cele mai consecrate, la cele mai sofisticate, și nu în ultimul rând să vă bucurați de gama de trabucuri disponibilă în locație. De asemenea, magazinul The Store este prezent în Arad (Piața Avram Iancu nr. 16), și în Timișoara (Intrarea Doinei, nr. 31).
În magazinele noastre găsiți tot ce aveți nevoie! nu doar băuturi alcoolice, deoarece un magazine de specialitate înseamna în primul rând diversitate, iar apoi consultanță de specialitate.

Să nu uităm de campaniile și promoțiile lunii decembrie, care sunt una si una! Să le luăm pe rând …
1. Campania 699.99 îți aduce o selecție de produse de TOP la prețuri speciale, astfel încât să te bucuri de cele mai bune produse la petrecerea sau evenimentul tău! Cumpără din magazinele The Store & Drink Shop orice produse în valoare de minimum 699.99 lei pe un bon unic, și beneficiezi de prețuri speciale la selecția de produse a campaniei! Alege tot ce e mai bun pentru evenimentele pe care le organizezi!
2. Campania produselor la BAX – trebuie neapărat descoperite toate produsele – vezi revista lunii DECEMBRIE din magazinele noastre.
3. Campania Cafelei Tapta Espresso Blends – Cumperi 3 pachete la preț de 2 pachete! Adică 3 kg de cafea boabe la 299.97 lei.
4. Campania Value for Money – care îți aduce o selecție vastă de produse de calitate, la prețuri absolut incredibile!
5. Campania zilelor de luni și marți – zilele de 8 și 9 decembrie îți aduc 15% discount la toată categoria SPUMANTE (cu excepția celor deja aflate în promoțiile lunii decembrie)

Advertorial CH 26875
Citiți principiile noastre de moderare aici!