BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Exhibiționist prins pe o stradă din Oradea, condamnat să muncească fără plată la mănăstire sau la primărie

Exhibiționist prins pe o stradă din Oradea, condamnat să muncească fără plată la mănăstire sau la primărie

De Adrian Laboș
la 12 March 2024 07:15 Reactualizat la: 11 March 2024 16:02
1 Comentarii

Exhibiționist prins pe o stradă din Oradea, condamnat să muncească fără plată la mănăstire sau la primărie

12 March 2024 07:15 Reactualizat la: 11 March 2024 16:02
Un bărbat din Oradea a fost condamnat, luni, la patru luni de închisoare, cu suspendarea executării pedepsei pe un termen de supraveghere de doi ani, pentru ultraj contra bunelor moravuri.
Scris de Adrian Laboș - Un bărbat din Oradea a fost condamnat, luni, la patru luni de închisoare, cu suspendarea executării pedepsei pe un termen de supraveghere de doi ani, pentru ultraj contra bunelor moravuri.

Trimite articolul

X

Individul a fost obligat de Judecătoria Oradea să presteze 80 de zile de muncă în folosul comunității fie la Mănăstirea Sfintei Cruci, fie în cadrul Primăriei locale.

[eadvert]

Potrivit rechizitoriului Parchetului de pe lângă Judecătoria Oradea, individul a fost surprins în seara de 17 august 2023, în jurul orei 20:00, în apropierea unui parc din cartierul Nufărul, în timp ce se masturba în public. O femeie a reclamat la Poliție gesturile exhibiționistului, care a fost surprins în flagrant delict de oamenii legii.

Prin sentința Judecătoriei Oradea, exhibiționistului i s-a interzis să părăsească țara fără acordul instanței și a fost obligat să anunțe dacă își schimbă locuința ori dacă pleacă de la domiciliu mai mult de cinci zile. În plus, bărbatul a fost obligat să plătească 500 lei, drept cheltuieli judiciare în favoarea statului.

Sentința nu este definitivă și poate fi atacată cu apel în termen de 10 zile.

Trimite articolul

X
Taguri:
cartier din oradea ,
condamnare ,
exibitionist ,
inchisoare cu suspendare ,
manastire ,
masturbare in public ,
munca in folosul comunitatii ,
oradea
1 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. Cornel says:
    March 13, 2024 at 5:51 am

    Asta era sandu2100

    Reply
  2. powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Bolojan afirmă că țara începe să recâștige controlul economiei: „De mulți ani, România a cheltuit mai mult decât își permitea”
    Premierul Ilie Bolojan a declarat, miercuri, că deficitul total al României a scăzut de la 9,3% în 2024 la 7,9% în 2025, potrivit datelor Eurostat, menționând că aceste date arată că direcția este una corectă, economia se stabilizează fără a pune presiune pe viitorul generațiilor următoare și ar fi păcat ca țara să se întoarcă de unde a plecat. 3

    Economic

    Structura industrială a Bihorului rămâne puternică, în ciuda deficitului comercial
    În luna ianuarie 2026, județul Bihor a înregistrat o evoluție mixtă a comerțului internațional cu bunuri, caracterizată printr-o scădere a exporturilor și o dinamică oscilantă a importurilor, potrivit datelor provizorii.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Prins de 5 ori cu droguri la el și condamnat la închisoare cu executare, un bărbat din Marghita este căutat de Poliție
    Un bărbat de 35 de ani, din Marghita, a fost pus pe lista infractorilor dați în urmărire națională pentru că se sustrage executării unei pedepse de un an și 2 luni de închisoare pentru deținere de droguri de mare risc pentru consum propriu. 1

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Au început înscrierile pentru comercianții dornici să participe la Festivalul Copiilor Oradea
    Copiii din județul Bihor sunt invitați, și în acest an, la unul dintre cele mai îndrăgite evenimente dedicate lor, Festivalul Copiilor Oradea, un eveniment plin de culoare, energie și momente de bucurie.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Ce facem astăzi, 23 aprilie în Oradea?
    Bihon.ro vă prezintă activitățile care au loc în Oradea, în data de 23 aprilie.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Oradea Job Expo aduce Faist Mekatronic în fața candidaților: aproape 30 de posturi disponibile
    Oradea devine, la finalul lunii aprilie, punct de întâlnire între companii aflate în căutare de personal și persoanele interesate de noi oportunități profesionale.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X