BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Închis la buletine, de 24 ianuarie

Închis la buletine, de 24 ianuarie

la 22 January 2018 11:31 Reactualizat la: 22 January 2018 11:39
22 January 2018 11:31 Reactualizat la: 22 January 2018 11:39
Primăria Oradea anunță că Serviciul Public Comunitar Local de Evidență a Persoanelor nu va funcționa miercuri, 24 ianuarie 2018. Programul va fi reluat joi.
Scris de Demian - Primăria Oradea anunță că Serviciul Public Comunitar Local de Evidență a Persoanelor nu va funcționa miercuri, 24 ianuarie 2018. Programul va fi reluat joi.

Trimite articolul

X

„În conformitate cu prevederile art. 139 din Legea nr. 53/2003 privind Codul muncii, republicată și actualizată, data de 24 ianuarie 2018 fiind declarată zi de sărbătoare legală în care nu se lucrează, în această zi Serviciul Public Comunitar Local de Evidenţă a Persoanelor al municipiului Oradea – Compartimentul de Stare Civilă va fi închis”, se informează, printr-un comunicat.

Trimite articolul

X
Taguri:
24 ianuarie ,
buletine de identitate ,
evidenţa persoanei ,
evidenta persoanei oradea
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Sport local

    CAO a debutat cu o victorie în faza regională a Campionatului Național U19
    Campioană pe plan județean, echipa de juniori U19 a Club Atletic Oradea a susținut duminică primul meci din faza regională, Grupei 1 Nord-Vest a Campionatului Național. Orădenii au reușit să învingă cu 2-1 pe Luceafărul Cluj.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Vreme capricioasă în Bihor: ploi frecvente și temperaturi oscilante până la jumătatea lunii iunie
    Administrația Națională de Meteorologie a emis prognoza meteo pentru perioada 1 - 14 iunie.

    România

    Sondaj: Majoritatea românilor resping ideea unui premier independent, însă susțin alegerile anticipate
    Peste jumătate dintre români consideră că desemnarea unui premier independent care să conducă un guvern format din partidele fostei alianțe de guvernare ar fi o soluție greșită, în timp ce aproape 57% susțin organizarea de alegeri parlamentare anticipate, potrivit unui sondaj de opinie realizat la nivel național în perioada 22 - 31 mai.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă întrerupere furnizare apă potabilă în zona Ogorului

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă întrerupere furnizare apă potabilă Sântandrei

    BIHON CAO

    Stop branșamentelor și racordurilor frauduloase

    Educație

    De ce nu visează toți copiii la fel? Un sociolog din Oradea pune sub semnul întrebării ideea succesului bazat doar pe aptitudini
    Un copil crescut într-o familie de muncitori își imaginează adesea un alt viitor decât unul care provine dintr-o familie de medici, avocați sau profesori universitari. Plecând de la întrebarea „ce vrei să te faci când vei fi mare?”, sociologul Simina Mikó-Morar a analizat felul în care mediul social modelează aspirațiile adolescenților bihoreni.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Procurorii orădeni, obligați să continue ancheta în cazul unui primar amenințat cu moartea
    Un incident petrecut în urmă cu un an, când un bărbat a intrat înarmat cu un cuțit în primăria din Biharia și a amenințat că vrea să-i omoare pe primarul și viceprimarul localității, are o „rezonanță socială puternică” și „periculozitate sporită” - motiv pentru care ancheta trebuie să continue.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Ce facem astăzi, 2 iunie, în Oradea?
    Bihon.ro vă prezintă activitățile care au loc în Oradea, în data de 2 iunie.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X