BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Debutează zborurile Oradea - Constanța!

Debutează zborurile Oradea - Constanța!

la 18 June 2018 14:17 Reactualizat la: 18 June 2018 14:29
18 June 2018 14:17 Reactualizat la: 18 June 2018 14:29
Luni, 18 iunie, de la ora 19:15 este programat să decoleze primul zbor sezonier direct, între Oradea și Constanța. Cursa, cu frecvență bisăptămânală, este operată de Blue Air. Cealaltă cursă este programată pentru joi.
Scris de demeter1 - Luni, 18 iunie, de la ora 19:15 este programat să decoleze primul zbor sezonier direct, între Oradea și Constanța. Cursa, cu frecvență bisăptămânală, este operată de Blue Air. Cealaltă cursă este programată pentru joi.

Trimite articolul

X

În aprilie, Blue Air anunța că ora de zbor pentru joi este 15.50, la decolarea de la Oradea.

Invers, de pe Aeroportul Mihail Kogălniceanu din Constanța, luni s-ar decola la ora 17:30, iar joi la 13:30. Zborul durează o oră și un sfert. Așadar, turiștii vor putea opta pentru sejururi de cinci, șapte sau chiar zece zile, cu un orar de operare diferențiat.

Se așteaptă ca până la finalul lunii iunie, Blue Air să anunțe destinațiile externe pe care le va opera de la Oradea, începând cu luna noiembrie a acestui an. Noiembrie este luna începând cu care Ryanair se va retrage de la Oradea, cel puțin pentru sezonul de iarnă.

[related-post post_id=”2024738″]

Trimite articolul

X
Taguri:
aeroport oradea ,
blue air ,
Oradea Constanta ,
zbor
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Rețeaua școlilor „Henri Coandă” urează tuturor românilor Paște Fericit!
    Viitorul țării noastre stă în copiii nostri: ei sunt cei care au sinceritatea, ambiția, inteligența și inovația de a construi tot ce e mai bun. Iar noi le stăm alături, în școală, de peste 25 de ani.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO-VIDEO
    Sfânta Lumină a ajuns la Oradea cu o cursă specială de la București
    Lumina Sfântă sau focul haric, este considerată de creștinii ortodocși a fi o minune care se întâmplă în fiecare an la Biserica Sfântului Mormânt din Ierusalim. Focul se aprinde în Sâmbăta Mare, ziua dinaintea Paștelui Ortodox și este minunea ce încălzește sufletele oamenilor.

    BIHON Sport local

    FOTO-VIDEO
    Liga 4 Bihor, etapa 7: Liderul a câștigat derby-ul în play-off! Căpitanii au „spart ouă” la Salonta și Avram Iancu!
    Etapa disputată în Sâmbăta Mare, dinaintea Învierii lui Hristos, a adus momente inedite pe terenurile de fotbal din județ. Derby-ul etapei a fost câștigat de Transilvania Sport Academy. La Salonta golul victoriei a fost marcat de un jucător de 49 de ani. Tradițiile Pascale s-au împletit cu fotbalul la Avram Iancu și Salonta, iar CS Oșorhei și-a apropiat victoria prin golurile marcate de antrenorul principal. La toate jocurile s-au ținut un minut de reculegere în memoria fostului selecționer Mircea Lucescu.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    Cultură

    Bigotti, Cavalieri, Vogue, Premiile Emmy - repere din cariera designerului orădean Mircea Bule
    Creaţiile lui au ajuns din Statele Unite, până în Coreea de Sud, şi din Canada până în Guam.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Condamnat pentru escrocherii și șantaj, un bihorean a ajuns să facă victime în propria familie
    A pozat în comisar de Poliție și a convins două persoane să-i dea bani pentru organizarea unui flagrant delict. 2

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Gheorghe Carp despre o eventuală retragere: „Ar mai fi de lucru 5-6 ani”
    După 24 de ani la conducerea sistemului sanitar din Oradea, Gheorghe Carp spune că ia în calcul retragerea. Într-un dialog amplu cu Jurnal Bihorean, managerul explică transformarea radicală a spitalelor, de la concurență și risipă la un sistem unificat, eficient și chiar pe excedent, dar și ce probleme majore au rămas nerezolvate. 2
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X