BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Mӧmax închide magazinele din Oradea și Timișoara

Mӧmax închide magazinele din Oradea și Timișoara

De Dan Birta
la 2 April 2020 19:19
3 Comentarii
2 April 2020 19:19
În contextul pandemiei mondiale COVID-19, instituită și în România, retailerul austriac mӧmax respectă ordonanțele autorităților naționale și închide temporar cele două magazine din Timișoara și Oradea, până când situația va reveni sub control deplin și perioada de izolare la domiciliu se va sfârși.
Scris de Dan Birta - În contextul pandemiei mondiale COVID-19, instituită și în România, retailerul austriac mӧmax respectă ordonanțele autorităților naționale și închide temporar cele două magazine din Timișoara și Oradea, până când situația va reveni sub control deplin și perioada de izolare la domiciliu se va sfârși.

Trimite articolul

X

 

„Am luat această decizie pe fondul unei pandemii ce atacă sănătatea țării. Din grijă pentru siguranța clienților noștri, am decis că este cea mai bună decizie de a închide temporar magazinele și depozitele mӧmax, pentru a reduce pe cât posibil răspândirea COVID-19. Contractele deschise la noi sau voucherele neutilizate rămân în siguranță și vor fi prelucrate după această perioadă. Dorim să fim aproape de clienții noștri, acum că petrec mai mult timp acasă, așadar aceștia pot vizita site-ul oficial mӧmax și ne pot comunica telefonic pe tot acest parcurs. Acasă în trend este acasă în siguranță.”, declară Janos Grigassy, Country Manager mӧmax România.

Magazinul mӧmax dispune online de toate produsele aflate în stoc pentru achiziții.

Trimite articolul

X
Taguri:
coronavirus ,
momax Oradea
3 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. anonim says:
    April 3, 2020 at 9:15 am

    asta e buna cu “respecta ordonanta” , inchide ca nu mai calca lumea pe acolo… adica Dedeman si altii incalca ordonanta ?

    Reply
  2. Cosmin says:
    April 3, 2020 at 11:03 am

    Nu cred ca avea multi clienti …….

    Reply
    • oradeanul says:
      April 3, 2020 at 2:18 pm

      de ce crezi asta pt ca nu e de nasul tau?

      Reply
  3. powered by Surfing Waves

    România

    PSD și-a dat demisia din Guvern. Executivul României rămâne fără șase miniștri în plină criză politică
    Vicepremierul Marian Neacșu a declarat joi, 23 aprilie, că la ora 14:00 își va da demisia din Guvern împreună cu toți miniștrii PSD.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Oradea pierde aproape 6,5 milioane de lei de la bugetul de stat pentru inelul metropolitan din Oradea
    Consilierii locali orădeni au aprobat, în ședința extraordinară din 23 aprilie, actualizarea contribuției de la bugetul de stat și de la bugetul local pentru finanțarea obiectivului de investiții „Inel Rutier Metropolitan Oradea”.

    Economic

    Investiție de top: o firmă din Oradea intră într-un proiect de aproape 185 milioane lei
    Compania Transgex SA, listată la Bursa de Valori București sub simbolul TRNG, a anunțat semnarea unui acord-cadru semnificativ cu Romgaz, unul dintre principalii jucători din sectorul energetic românesc.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Accident cu patru mașini și un moped pe Podul Sf. Ladislau din Oradea. O persoană rănită va fi transportată la spital
    Evenimentul rutier s-a produs joi, 23 aprilie, în jurul orei 12:51.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Direcția de Mediu Bihor: peste 6.200 de solicitări și monitorizare extinsă a poluării în 2025
    Raportul evidențiază activitatea desfășurată sub coordonarea Ministerului Mediului, Apelor și Pădurilor și a Agenției Naționale pentru Mediu și Arii Protejate (ANMAP), instituție înființată prin OUG 103/2024, prin reorganizarea structurilor de mediu la nivel național.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Cod portocaliu de vânt puternic în estul Bihorului: rafale de până la 130 km/h în zona montană
    Cod portocaliu de vânt puternic în estul județului Bihor. Autoritățile avertizează turiștii să evite zona montană și traseele expuse.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X