BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Mopedist acrosat in centru la Oradea

Mopedist acrosat in centru la Oradea

la 10 August 2011 11:38 Reactualizat la: 11 August 2011 10:06
10 August 2011 11:38 Reactualizat la: 11 August 2011 10:06
La orele dimineţii, miercuri, un mopedist a ajus la spital în urma unui acident petrecut  în centrul Oradiei. Chiar în timpul derulării acţiunii „O zi fără accidente rutiere” mopedistul a ajuns victimă în trafic dupa ce a fost acrosat de un autoturism Ford.
Scris de IM:BIHOR_ONLINE - La orele dimineţii, miercuri, un mopedist a ajus la spital în urma unui acident petrecut  în centrul Oradiei. Chiar în timpul derulării acţiunii „O zi fără accidente rutiere” mopedistul a ajuns victimă în trafic dupa ce a fost acrosat de un autoturism Ford.

Trimite articolul

X

În jurul orei 10.00, miercuri, pe strada Piaţa Unirii un autoturism marca Ford circula dinspre Piaţa Ferdinand spre strada Avram Iancu şi a acroşat un moped care venea din sens opus. Conform declaraţiilor şoferilor şoferul Ford-ului a vrut să vireze stânga pe strada Vasile Alecsandri, iar mopedistul merge spre Piaţa Ferdinand. Circulaţia se desfăşoară greu la intersecţia dintre Piaţa Unirii şi Alecsandri datorită unei lucrări la canalizare, iar unii susţin că mopedistul a evitat pe partea dreaptă groapa unde se lucrează şi astfel a ajuns să fie acroşat. În urma impactului mopedistul a fost doborât, iar pentru îngrijirea leziunilor suferite a fost transportat la spital. Trecătorii au fost destuld e vehemenţi în a critica modul în care s-a amenajat locul unde se muncea la canalizare şi au acuzat chiar că o maşină ar fi fost la un pas de a cădea în groapa din asfalt chiar la puţin timp înainte de producerea accidentului.

V.T

Trimite articolul

X
Taguri:
accident ,
moped ,
oradea
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Târgul de Paști, concert Celelalte Cuvinte și evenimente caritabile. Vezi care sunt evenimentele weekendului în Oradea
    Bihon.ro îți prezintă evenimentele care vor avea loc în Oradea în perioada 3 - 5 aprilie.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Programul marilor magazine din Oradea de Paște
    Marile magazine și centre comerciale din Oradea și-au prezentat programul de funcșionare cu ocazia sărbătorilor pascale.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Comunicat de presă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    Cultură

    GALERIE FOTO
    Artista Amalia Verzea a vernisat, la Muzeul Ţării Crişurilor, expoziţia personală „Arta vitraliului la 360°”
    Lucrările expuse au fost realizate pe parcursul a peste trei decenii de activitate, atât în Italia cât şi în România.

    Bihon CSM Oradea

    „Leii roșii” s-au făcut de râs la Sibiu! Liderul din LNBM a pierdut pe terenul echipei de pe locul 10!
    Prestația slabă a CSM CSU Raiffeisen Oradea s-a soldat cu a patra înfrângere stagională, suferită pe terenul echipei care avea 12 victorii și 12 înfrângeri în campionat.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Profesorul de sport de la Colegiul „Iosif Vulcan” din Oradea, acuzat că a agresat sexual un elev, trimis în judecată
    Parchetul Bihor a finalizat ancheta și a dispus trimiterea în judecată a lui Cătălin Marius Urs, profesorul de sport în vârstă de 48 de ani din cadrul Colegiul Național „Iosif Vulcan” din Oradea, acuzat de agresiune sexuală asupra unui elev de 9 ani.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X