BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Accident tragic la Pocola, un mort

Accident tragic la Pocola, un mort

la 25 February 2013 10:40 Reactualizat la: 26 February 2013 08:53
25 February 2013 10:40 Reactualizat la: 26 February 2013 08:53
Un accident teribil s-a consumat luni dimineaţă în jurul orei 9:30, pe DN 76, la ieşirea dinspre Răbăgani spre Pocola.
Scris de Demian - Un accident teribil s-a consumat luni dimineaţă în jurul orei 9:30, pe DN 76, la ieşirea dinspre Răbăgani spre Pocola.

Trimite articolul

X

Din primele date furnizate, accidentul frontal s-a soldat cu decesul unei persoane şi cu rănirea altor cinci oameni. Dintre aceştia, unul este în stare extrem de gravă, în comă din pricina politraumatismelor, iar ceilalţi patru au leziuni la craniu şi torace, de gravitate medie, a informat dr. Hadrian Borcea, medic-şef la UPU – SMURD Bihor.

“F.B.I., de 29 de ani, din Stei, în timp ce conducea un autoturism înmatriculat în Anglia, pe fondul neadaptării vitezei la condiţiile de drum – carosabil ud, cu denivelări semnalizate prin indicator, a pierdut controlul asupra direcţiei. Astfel, autoturismul a derapat cu partea laterală stânga pe contrasens şi a intrat în coliziune frontală cu un autoturism înmatriculat în Judeţul Bihor, condus regulamentar din sens opus de Ş.F., de 62 de ani, din Dobreşti, a declarat pentru Bihor Online subcomisar de politie Alina Dinu.”

Trimite articolul

X
Taguri:
accident ,
Pocola
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Trei polițiști din Aleșd, înjurați și amenințați cu moartea de un scandalagiu. Unul din agenți a fost lovit
    A fost scandal de pomină provocat de un bărbat care i-a înjurat și i-a amenințat cu moartea pe cei trei polițiști din Aleșd, chemați să-l calmeze, după ce ar fi băut într-un local din oraș și nu a mai vrut să plece.

    Economic

    Îngrijirea bătrânilor costă tot mai mult: pensiile nu mai acoperă nici jumătate din tariful unui centru privat
    Îngrijirea persoanelor vârstnice în centrele private autorizate a devenit tot mai greu de suportat din punct de vedere financiar, atât pentru pensionari, cât și pentru familiile acestora.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Accident pe strada Thurzó Sandor din Oradea. Două persoane au fost transportate la spital
    Incidentul s-a petrecut în cursul zilei de vineri, 10 iulie.

    BIHON CAO

    Seceta și canicula pun presiune pe rețea. Compania de Apă Oradea avertizează asupra consumului excesiv

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Oradea, str. Pelicanului

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Hidișelu de Sus, Drăgești, Ceica și Lăzăreni

    FC Bihor

    FC Bihor Oradea organizează selecție pentru copii și juniori, băieți și fete
    FC Bihor Oradea organizează o nouă acțiune de selecție dedicată copiilor pasionați de fotbal, dornici să deprindă tainele „sportului rege” sau să se dezvolte profesional.

    BIHON Sport local

    Cu un lot remaniat, CAO joacă sâmbătă în faza regională a Cupei României cu Minerul Rodna pe Stadionul Tineretului
    În 8, 11 și 15 iulie se desfășoară meciurile din grupele fazei regionale ale Cupei României. În regiunea 2 Nord-Vest, reprezentanta Bihorului, Club Atletic Oradea, va evolua sâmbătă, de la ora 18:00 cu Minerul Rodna, echipă care a reușit eventul în județul Bistrița Năsăud.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Președintele unei societăți agricole din Palota, Peter Dörner, condamnat cu suspendare pentru distrugere de înscrisuri
    Judecătoria Oradea a hotărât, vineri, să-l condamne pe Peter Dörner, președintele Consiliului de Administrație al societății agricole Frimont Palota, la 10 luni de închisoare, cu suspendare pe un termen de supraveghere de 2 ani, sub acuzația de participație improprie la sustragere sau distrugere de probe ori de înscrisuri.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X