BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Nu stie cine este

Nu stie cine este

la 21 October 2010 14:08
21 October 2010 14:08
Poliţiştii orădeni au fost sesizaţi miercuri dimineaţă că pe o bancă din Parcul Petöfi se află o femeie care nu îşi aminteşte cine este.
Scris de IM:JURNAL_BIHOREAN - Poliţiştii orădeni au fost sesizaţi miercuri dimineaţă că pe o bancă din Parcul Petöfi se află o femeie care nu îşi aminteşte cine este.

Trimite articolul

X

O patrulă de siguranţă publică s-a deplasat operativ la faţa locului şi a constatat că sesizarea se confirmă.

„Femeia, cu vârsta între 25 – 35 de ani, nu vorbeşte şi nu poate da relaţii despre identitatea sa sau orice alte date care să conducă la identificarea sa. Totodată, nu avea asupra sa documente personale sau alte bagaje. Cetăţenii care pot oferi informaţii sunt rugaţi să contacteze Poliţia sau să sune gratuit la numărul de telefon 112”, transmite purtătorul de cuvânt al IPJ Bihor, inspector principal Alina Dinu.

Femeia are 1,60 metri înălţime, 60 kilograme, ochi albaştri, păr şaten tuns scurt şi prezintă o cicatrice de 0,5 centimetri lângă ochiul drept. Ea purta o geacă gri deschis de fâş, vestă neagră cu glugă, o bluză albastră şi una turcoaz, tricou galben cu mânecă scurtă, pantaloni gri, pantofi sport negri.

Trimite articolul

X
Taguri:
femeie ,
identificare ,
ipj bihor
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Un bărbat de 78 de ani a plecat de acasă și nu s-a mai întors. L-ați văzut?
    Polițiștii au fost sesizați cu privire la dispariția bărbatului în cursul zilei de vineri, 17 aprilie.

    Cultură

    Lucrări de Beethoven, Zemlinsky şi Nino Rota într-un concert de trio pentru clarinet, violoncel și pian
    Pe scenă vor urca clarinetistul Emil Vişinescu, violoncelistul Elvis Ciuculescu şi pianistul Toma Popovici.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Anunț Compania de Apă

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Vitezomani pe DEx16, lângă Oradea: doi șoferi, prinși circulând cu 185 km/h și 208 km/h într-o singură zi
    Cei doi șoferi au fost depistați de polițiști în cursul zilei de joi, 16 aprilie.

    România

    Decizie crucială pentru Tarom până la final de aprilie: investitor strategic sau ieșire de pe piață
    Compania aeriană Tarom se află într-un moment decisiv, pe fondul dificultăților persistente de ordin financiar și al întârzierilor în implementarea planului de restructurare agreat cu Comisia Europeană.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Premierul Ilie Bolojan este așteptat să participe la manifestările festive organizate la Oradea pe 20 aprilie
    În data de 20 aprilie, Primăria Oradea organizează o serie de manifestări festive cu ocazia celebrării a 107 ani de la instaurarea administrației românești în Oradea.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X