BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Oșorhei și încă 5 sate de lângă Oradea rămân fără apă potabilă la robinet! Vezi când se va relua furnizarea

Oșorhei și încă 5 sate de lângă Oradea rămân fără apă potabilă la robinet! Vezi când se va relua furnizarea

De Bihon.ro
la 6 November 2025 14:15

Oșorhei și încă 5 sate de lângă Oradea rămân fără apă potabilă la robinet! Vezi când se va relua furnizarea

6 November 2025 14:15
Întreruperea furnizării apei potabile va avea loc vineri, 7 noiembrie, începând cu ora 9:00.
Scris de Bihon.ro - Întreruperea furnizării apei potabile va avea loc vineri, 7 noiembrie, începând cu ora 9:00.

Trimite articolul

X

Întreruperea furnizării are loc cu ocazia lucrărilor de intercalare a noii conducte de aducțiune apă din zona drumului comunal DC44 Fughiu. Aceste lucrări vor fi derulate de către antreprenorul ARL Cluj-Napoca, în cadrul proiectului BH – CL7 – Extindere conducte aducțiuni, stație de clorinare, rezervoare și stație de pompare – CJ Bihor C1.

Satele Oșorhei, Fughiu, Alparea, Cheriu, Felcheriu și Sărand vor rămâne fără apă potabilă. Reluarea furnizării apei potabile va avea loc vineri, 7 noiembrie, ora 16:00.

„Rugăm consumatorii să îşi asigure rezervele de apă pentru acest interval de timp. Ne cerem scuze pentru inconvenientele provocate, iar în cazul în care la repunerea în funcţiune a serviciului de alimentare cu apă se observă deficienţe în parametrii de furnizare şi de calitate ai apei, vă rugăm să transmiteţi orice sesizare prin Call Center, la numărul de telefon 0359 996”, au transmis reprezentații Companiei de Apă Oradea.

Trimite articolul

X
Taguri:
apa potabila ,
intrerupere ,
sate
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    Educație

    Gojdistul Șerban Roman și lecția pe care nu o găsești în manuale: „Secretul performanței stă în constanță”
    La 15 ani, Șerban Roman a înțeles că performanța nu începe cu răspunsul corect, ci cu răbdarea de a mai încerca o dată atunci când nu îți iese. Mențiunea obținută la Olimpiada Națională de Chimie este doar o etapă dintr-un drum construit din exerciții, perseverență și încrederea unui profesor care nu îi dă răspunsurile, ci îl învață să le descopere singur.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    100 de zile de muncă în folosul comunității pentru un accident soldat cu moartea unui pieton, în Oradea
    Judecătoria Oradea a pronunțat, luni, sentința în cazul unui accident petrecut în urmă cu mai bine de doi ani, pe Calea Clujului, unde un pieton care traversa strada prin loc marcat a fost lovit de un autoturism și a murit, după aproape două săptămâni, pe patul de spital.

    Economic

    Avocații pot depune cereri pentru transcrierea actelor de stare civilă emise în străinătate. Ce prevede noua lege
    O modificare legislativă intrată recent în vigoare permite avocaților să depună aceste solicitări în numele titularilor, pe baza unei împuterniciri avocațiale.

    BIHON CAO

    Seceta și canicula pun presiune pe rețea. Compania de Apă Oradea avertizează asupra consumului excesiv

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Oradea, str. Pelicanului

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Hidișelu de Sus, Drăgești, Ceica și Lăzăreni

    România

    INS: Energia electrică, chiriile și motorina au înregistrat cele mai mari scumpiri în iunie
    Energia electrică (+59,97%), chiriile (+43,29%) și motorina (+28,16%) au înregistrat cele mai mari scumpiri în iunie, comparativ cu aceeași lună din 2025, în timp ce cartofii (-14,47%), fructele proaspete (-9,48%) și mălaiul (-5,49%) s-au ieftinit cel mai mult, potrivit unei analize publicate luni de Institutul Național de Statistică (INS).

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Electronice de 10.000 de lei, furate într-o săptămână din două magazine din Oradea. Hoțul a dispărut
    Un bărbat din județul Ilfov, dar care s-a mutat o perioadă pe străzile municipiului Oradea, a lăsat drept dovadă a trecerii sale prin oraș... un dosar penal.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Ce facem astăzi, 14 iulie, în Oradea?
    Bihon.ro vă prezintă activitățile care au loc în Oradea, în data de 13 iulie.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X