BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Percheziții la Parchetul Beiuș! Este vizat prim procurorul Gligor Sabău

Percheziții la Parchetul Beiuș! Este vizat prim procurorul Gligor Sabău

la 8 December 2015 10:36 Reactualizat la: 8 December 2015 10:55
8 December 2015 10:36 Reactualizat la: 8 December 2015 10:55
Marți dimineața, procurorii DNA au efectuat percheziții în 7 locații din Beiuș. Conform unor surse judiciare, este vizat prim procurorul Parchetului Beiuş, Gligor Sabău. Acesta este suspectat de fapte de corupție și că l-ar fi protejat pe primarul Beiușului, Adrian Domocoș. 
Scris de Demian - Marți dimineața, procurorii DNA au efectuat percheziții în 7 locații din Beiuș. Conform unor surse judiciare, este vizat prim procurorul Parchetului Beiuş, Gligor Sabău. Acesta este suspectat de fapte de corupție și că l-ar fi protejat pe primarul Beiușului, Adrian Domocoș. 

Trimite articolul

X

Procurori din cadrul Direcţiei Naţionale Anticorupţie, Serviciul Teritorial Oradea, efectuează cercetări într-o cauză penală ce vizează suspiciuni privind săvârșirea unor infracţiuni de corupție, comise în perioada 2009-2015.

În cursul zilei de 08 decembrie 2015, ca urmare a obținerii autorizărilor legale de la instanța competentă, sunt efectuate percheziții domiciliare în 7 locații situate în municipiul Beiuş, judeţul Bihor, din care una este sediul unei instituții publice restul reprezentând sediile unor societăți comerciale și domiciliile unor persoane fizice.

În cauză, procurorii beneficiază de sprijin de specialitate din partea Serviciului Român de Informații și din partea Inspectoratului Județean de Jandarmi Bihor. 

Trimite articolul

X
Taguri:
beius ,
Gligor Sabău ,
parchet Beius ,
perchezitii dna
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO-VIDEO
    Pacienți între sisteme: conflict între centrul social și Spitalul Județean Bihor
    De peste două decenii, Viorel Pașca reprezintă, pentru mii de oameni abandonați de sistem, ultima soluție.

    Economic

    Peste 5.100 de șomeri în Bihor. Rata șomajului continuă să scadă
    Rata șomajului în județul Bihor a înregistrat o ușoară scădere în luna martie 2026, arată datele publicate de Agenția Județeană pentru Ocuparea Forței de Muncă Bihor.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Ce facem astăzi, 16 aprilie în Oradea?
    Bihon.ro vă prezintă activitățile care au loc în Oradea, în data de 15 aprilie.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Anunț Compania de Apă

    FC Bihor

    GALERIE FOTO
    FC Bihor a condus în Ghencea, dar se întoarce la Oradea fără niciun punct
    Steaua București s-a luat revanșa după înfrângerea, scor 2-4, de la Oradea și s-au impus miercuri seara la o diferență de două goluri.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO/VIDEO
    Start la Olimpiada Națională de Istorie: cei mai buni elevi din țară se întrec la Oradea
    350 de elevi din toată țara participă, până sâmbătă, la ediția a XLIX-a a Olimpiadei Naționale de Istorie. Festivitatea de deschidere a avut loc miercuri, de la ora 16.30, la Teatrul „Regina Maria”.

    România

    Ultimatum pentru Bolojan: PSD îi acordă 72 de ore să demisioneze sau scoate miniștrii din Guvern
    PSD analizează retragerea susținerii politice acordate premierului, decizia finală urmând să fie luată luni, 20 aprilie, în cadrul unei reuniuni decisive organizate la Palatul Parlamentului, programată la ora 17.00. 7
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X