BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Prohuman APT vine la Oradea Job Expo cu 260 de oferte de locuri de muncă

Prohuman APT vine la Oradea Job Expo cu 260 de oferte de locuri de muncă

De Ramona Pașcu
la 22 September 2023 06:53 Reactualizat la: 21 September 2023 13:56

Prohuman APT vine la Oradea Job Expo cu 260 de oferte de locuri de muncă

22 September 2023 06:53 Reactualizat la: 21 September 2023 13:56
Șanse de angajare pentru bihorenii care își caută un job sau care doresc să-și schimbe actualul loc de muncă. În 6 octombrie, între orele 10:00 – 18:00, sub cupola Era Shopping Park, va avea loc Târgul locurilor de muncă Oradea Job Expo, eveniment organizat de Inform Media Press.
Scris de Ramona Pașcu - Șanse de angajare pentru bihorenii care își caută un job sau care doresc să-și schimbe actualul loc de muncă. În 6 octombrie, între orele 10:00 – 18:00, sub cupola Era Shopping Park, va avea loc Târgul locurilor de muncă Oradea Job Expo, eveniment organizat de Inform Media Press.

Trimite articolul

X

Prohuman APT participă la Oradea Job Expo cu oferte de angajare pentru persoanele care au minimum 8 clase. Este vorba despre:

[eadvert]

– 100 posturi: operator electronică, cunoștințe minime PC

– 50 de posturi: operator încapsulare

– 50 de posturi: operator calitate

– 20 de posturi: operator producție

– 40 de posturi: montator subansamble

Angajații beneficiază de salariu între 2.500 și 3.000 net, plus tichete de masă.

Prohuman APT – în TOP 3 furnizori de servicii complexe de HR

Cu o prezență de aproape 30 de ani pe piața românească de resurse umane, compania Prohuman APT este prezentă în avangarda primilor trei furnizori de servicii complexe de HR din România.

„Credem că, folosind cele mai moderne tehnologii și instrumente de știință umană, într-un mod creativ și inovator, trebuie să ne dezvoltăm în această nouă eră, concentrându-ne pe cel mai prețios capital – resursele umane“, spun reprezentanții Projuman APT.

Cu un palmares de peste 15.000 de angajări, compania acoperă cele mai căutate domenii, cu focus pe BPO, finanțe-bănci, IT&C, inginerie, retail, auto-motive.

28 de companii și peste 580 de job-uri oferite

La ediția de toamnă a târgului de locuri de muncă Oradea Job Expo își vor prezenta ofertele de angajare companiile FinProm, Celestica, Vernicolor, Plastor, Golde Oradea, Plexus Services, Connectronics România, Sogefi Suspensions Eastern Europe, Axe Group România, De’Longhi, Limtex, Premagro, Faist Mekatronic, Rocomes, Comau, PGS Sofa&Co, MogaTech Energy, ATP Motors, Prohuman, Nidec, Dito Group, ClassFurn, Frescoverde, Madrugada, H.Essers, Teknia Oradea, Remarkt Magazine și Școala Postliceală ”Henri Coandă” Oradea.

Târgul de locuri de muncă Oradea Job Expo este organizat de Inform Media Press SRL, editor al cotidienelor Jurnal Bihorean și Bihari Napló și al site-urilor de stiri Bihon.ro și Erdon.ro. Partenerul instituțional al târgului este AJOFM Bihor.

Acestora li se alătură platforma de recrutare online JobsOn.ro, un portal dedicat atât companiilor care caută personal, cât și celor ce-și doresc un loc de muncă.

Orice persoană sau firmă se poate înscrie gratuit pe JobsOn.ro, care oferă, printre altele, posibilitatea completării online a CV-ului, în limba română, dar și în limba engleză, dar și transmiterea de notificări către candidați în momentul în care apar noi joburi pe segmentul dorit. De asemenea, companiile pot căuta în baza de CV-uri a portalului candidații doriți.

Trimite articolul

X
Taguri:
angajari ,
Carrefour Era ,
firme ,
Oradea Job Expo ,
prohuman ,
targ locuri de munca
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    VIDEO
    Radarul a „luat foc” pe DN1, la Groși: patru șoferi prinși cu peste 140 km/h în câteva ore, toți lăsați fără permis
    Polițiștii continuă acțiunile de tipul „razie” în județul Bihor.

    Cultură

    Proiectul FIL Nouveau/Feel Young continuă la Filarmonică. Maestrul Adrian Morar va dirija concertul ediţiei 2026
    Tineri artiști instrumentiști din România vor urca pe scenă alături de orchestra şi corul Filarmonicii de Stat Oradea.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Încep lucrările la Grădina Urbană Nufărul. Printre atracții: un turn de observație, sere și o pasarelă pietonală
    Grădina Urbană Nufărul va fi construită în zona cuprinsă între străzile Meiului, Lotus, Complex Lotus și Strada Vavilov.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    Cultură

    Poeta Ana Blandiana, la Oradea, la spectacolul despre povestea unei iubiri care trece dincolo de moarte
    Ana Blandiana a fost prezentă în sală la cele două reprezentaţii al spectacolului „N-am înţeles niciodată cum se simte aerul că ai plecat”.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Termoficare Oradea repornește încălzirea în oraș. De când revine căldura în calorifere
    Decizia a fost luată ca urmare a solicitărilor formulate de orădeni și scăderea temperaturilor exterioare din ultimele zile, precum și prognoza meteo pentru următoarea perioadă.

    România

    Președintele României, despre susținerea lui Ilie Bolojan: „Am ajuns într-o situație ireconciliabilă”
    Șeful statului a evitat, luni, 27 aprilie, în cadrul unei intervenții la DigiFM să ofere un răspuns la întrebarea „Dacă îl mai susține pe premierul Ilie Bolojan?”, susținând că el (președintele- n.red) are rolul de mediator în criza politică.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X