BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Razie cu politisti in sistem integrat, in Bihor

Razie cu politisti in sistem integrat, in Bihor

la 9 September 2012 14:24
9 September 2012 14:24
40 de echipaje de poliţie, dintre care 31 din Bihor şi nouă din Cluj, Satu Mare, Sălaj şi Arad au desfăşurat sâmbătă timp de şase ore o razie în sistem integrat în Bihor pe drumurile judeţene şi naţionale, cu scopul prevenirii victimizării cetăţenilor prin accidente rutiere.
Scris de Otilia Șandor - 40 de echipaje de poliţie, dintre care 31 din Bihor şi nouă din Cluj, Satu Mare, Sălaj şi Arad au desfăşurat sâmbătă timp de şase ore o razie în sistem integrat în Bihor pe drumurile judeţene şi naţionale, cu scopul prevenirii victimizării cetăţenilor prin accidente rutiere.

Trimite articolul

X

Startul raziei a fost dat de la sediul Poliţiei Bihor, din Parcul Traian, în prezenţa chestorului de poliţie Liviu Popa, şeful Inspectoratului Judeţean de Poliţie Bihor.

Astfel, între orele 11:00 – 17:00, în cadrul acţiunii denumită „Bihor în Siguranţă”, au dat 455 de amenzi în sumă de 80.485 lei, au reţinut 22 de permise în vederea suspendării dreptului de a conduce autovehicule pe drumurile publice şi au reţinut şapte certificate de înmatriculare.

Aproape trei sferturi dintre amenzi (307 la număr) au fost date şoferilor care au depăşit limita legală de viteză. În timpul raziei şi nouă pietoni au fost amendaţi pentru că au traversat neregulamentar.

Trimite articolul

X
Taguri:
ipj bihor ,
oradea ,
razie
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Ce facem astăzi, 23 aprilie în Oradea?
    Bihon.ro vă prezintă activitățile care au loc în Oradea, în data de 23 aprilie.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Oradea Job Expo aduce Faist Mekatronic în fața candidaților: aproape 30 de posturi disponibile
    Oradea devine, la finalul lunii aprilie, punct de întâlnire între companii aflate în căutare de personal și persoanele interesate de noi oportunități profesionale.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Comunicat de presă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Oradea Job Expo: Prima Development Group vine cu noi oportunități de angajare pentru candidați

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Carne fără acte și nereguli în lanț: controale masive în Bihor înainte de sărbători
    Inspectorii sanitar-veterinari din Bihor au intensificat verificările în perioada premergătoare sărbătorilor pascale, iar bilanțul acțiunilor scoate la iveală nereguli serioase în sectorul alimentar și zootehnic.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO-VIDEO
    Captură uriașă de droguri în Oradea: bărbat prins în flagrant cu „cristal”, peste 150 kilograme descoperite
    Polițiștii Brigăzii de Combatere a Criminalității Organizate (BCCO) Oradea, împreună cu procurorii DIICOT au documentat activitatea unui bărbat polonez, în vârstă de 41 de ani, care este cercetat pentru trafic internațional și trafic intern de droguri de mare risc.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X