BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Reconfirmat ca director

Reconfirmat ca director

la 9 December 2010 13:02

Reconfirmat ca director

9 December 2010 13:02
<p>În urma concursului organizat de Agenţia Naţională a Funcţionarilor Publici Bucureşti din data de 6 decembrie 2010, la Direcţia pentru Agricultură Bihor a fost reconfirmat în funcţia de director executiv Nicolae Hodişan.</p>
Scris de IM:JURNAL_BIHOREAN - <p>În urma concursului organizat de Agenţia Naţională a Funcţionarilor Publici Bucureşti din data de 6 decembrie 2010, la Direcţia pentru Agricultură Bihor a fost reconfirmat în funcţia de director executiv Nicolae Hodişan.</p>

Trimite articolul

X

Acesta şi-a început cariera profesională ca tehnician veterinar în cadrul dispensarului veterinar Borş, după care a activat în sectorul privat, desfăşurând activităţi de bază în producţia vegetală şi cea de creşterea animalelor.

Din 2007 este doctor în ştiinţe agricole, titlu obţinut la USAMV Cluj – Napoca.

Din acest an deţine şi titlu de membru al Academiei de Ştiinţe a Ungariei.

În cadrul Directiei Agricole începând din anul 2004 până în prezent a ocupat pe rând funcţiile de: inspector, şef serviciu inspecţii, director coordonator adjunct, director coordonator, iar din noiembrie 2010 funcţia de director executiv interimar.

S.Al.

Trimite articolul

X
Taguri:
bihor ,
directia agricola ,
director executiv
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Parada atelajelor cu cai de rasă, în centrul Oradiei. Spectacol înaintea Campionatului European de la Oșorhei
    Centrul Oradiei va găzdui sâmbătă, 8 august, parada atelajelor cu cai campioni, evenimentul reprezentând preambulul Campionatului European de Atelaje Oșorhei U25, Copii și Juniori, programat în perioada 11–16 august 2026 la Baza Hipică Oșorhei.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    VIDEO
    Orădeanul prins de Justițiarul de Berceni când încerca să racoleze un minor în scopuri sexuale, pus sub control judiciar
    Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea a hotărât punerea în mișcare a acțiunii penale și luarea măsurii controlului judiciar pentru 60 de zile, din 3 august până pe 1 octombrie, în cazul lui Adrian Lingurar, orădeanul de 36 de ani acuzat că ar fi încercat să racoleze doi minori cu care voia să întrețină relații intime.

    Anunturi intreruperi energie electrica

    IEE 12.08.2026 - 14.08.2026 - PL Salonta + PL Stei

    BIHON CAO

    Locuitorii din Chișirid pot încheia contracte cu Compania de Apă Oradea

    BIHON CAO

    Întreruperea furnizării apei potabile în zona Magheru–Republicii

    BIHON CAO

    Întreruperea alimentării cu apă în localitățile Tileagd, Tilecuș, Șerghiș, Vârciorog și Fâșca

    Cultură

    Festivalul-Concurs al Viorii cu Goarnă „Dorel Codoban” revine la Roșia cu cea de-a XIII-a ediție
    La concurs vor participa tineri instrumentiști din Bihor, cu vârste între 12 și 24 de ani, selectați în urma unei preselecții.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Bihorul intră pe harta zonelor prioritare pentru biodiversitate. Milioane de euro pentru protejarea castorilor și a păsărilor rare
    Ministerul Mediului pregătește investiții de 10 milioane de euro pentru protejarea biodiversității din România, prin două proiecte finanțate din Programul Dezvoltare Durabilă 2021-2027.

    Cultură

    Copiii, invitați să descopere viața ascunsă din adâncuri în atelierul „Misterele întunericului: viețuitoarele din peșteri”
    Atelierul organizat de Muzeul Ţării Crişurilor este dedicat copiilor cu vârsta cuprinsă între 6 și 12 ani.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X