BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Restricții de circulație în Oradea. Compania de Apă intervine pentru lucrări de reparații la un canal colector din zona Bd. Dacia

Restricții de circulație în Oradea. Compania de Apă intervine pentru lucrări de reparații la un canal colector din zona Bd. Dacia

De Bihon.ro
la 10 September 2025 10:26 Reactualizat la: 10 September 2025 10:29

Restricții de circulație în Oradea. Compania de Apă intervine pentru lucrări de reparații la un canal colector din zona Bd. Dacia

10 September 2025 10:26 Reactualizat la: 10 September 2025 10:29
Compania de Apă Oradea anunță că va interveni pentru efectuarea unor lucrări de reparații la canalul colector menajer, pe tronsonul cuprins între Aleea Tușnadului și Bulevardul Dacia.
Scris de Bihon.ro - Compania de Apă Oradea anunță că va interveni pentru efectuarea unor lucrări de reparații la canalul colector menajer, pe tronsonul cuprins între Aleea Tușnadului și Bulevardul Dacia.

Trimite articolul

X

Pentru buna desfășurare a intervenției, circulația rutieră pe Aleea Tușnadului va fi închisă începând de miercuri, 10 septembrie, ora 09:00, până joi, 11 septembrie, ora 07:00.

Zona afectată de restricții este delimitată de Aleea Tușnadului și Bulevardul Dacia, în apropierea străzilor Ovid Densușianu și Podului. Pe durata lucrărilor, traficul va fi deviat conform semnalizării rutiere temporare, pentru a asigura atât siguranța participanților la trafic, cât și desfășurarea lucrărilor în condiții optime.

Rugăm șoferii să respecte indicațiile rutiere provizorii și să utilizeze rutele ocolitoare prevăzute în planșa de deviere anexată.

„Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și vă mulțumim pentru înțelegere”, a transmis Primăria Oradea.

Trimite articolul

X
Taguri:
avarie ,
canal colector ,
circulatie ,
oradea ,
restrictii
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    Cultură

    Expoziție, lansare de carte și minirecital Corina Chiriac, la Muzeul Ţării Crişurilor
    La Oradea vor fi expuse documente de familie, fotografii, obiecte păstrate timp de generații.

    Bihon CSM Oradea

    De la Cupa României la managementul echipei: noul capitol din cariera lui Titus Nicoară
    Titus Nicoară (38 de ani) a fost numit recent în funcția de team manager al echipei la care a debutat în Liga Națională, CSM CSU Oradea.

    Economic

    Schimbare majoră la etichetele sticlelor de apă. Ce informații noi vor fi obligatorii
    Producătorii de apă de izvor și apă de masă ar putea fi obligați să ofere informații suplimentare pe etichetele produselor, potrivit unui proiect de lege aflat în dezbatere.

    BIHON CAO

    Seceta și canicula pun presiune pe rețea. Compania de Apă Oradea avertizează asupra consumului excesiv

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Oradea, str. Pelicanului

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Hidișelu de Sus, Drăgești, Ceica și Lăzăreni

    Economic

    Raportările contabile semestriale, eliminate în 2026. Ce se schimbă pentru firme
    Ministerul Finanțelor a decis să elimine, pentru anul 2026, obligația depunerii raportărilor contabile semestriale la data de 30 iunie, într-o încercare de a reduce birocrația și de a simplifica relația dintre companii și administrația fiscală.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    După ani de așteptare, Săbolciu va avea apă la robinet: investiție de peste 5 milioane de lei în rețeaua de alimentare
    Satul Săbolciu va avea, în premieră, alimentare centralizată cu apă potabilă, după finalizarea lucrărilor derulate prin Programul Național de Investiții „Anghel Saligny”.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Prognoza meteo pentru Bihor: canicula se domolește, apoi temperaturile cresc din nou
    ANM a publicat prognoza meteo pentru perioada 29 iunie - 12 iulie.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X