BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
S-a stins din viață fostul poloist orădean Mikas Tiberiu, administratorul SC Arena România

S-a stins din viață fostul poloist orădean Mikas Tiberiu, administratorul SC Arena România

De Gavril Nuțiu
la 5 April 2025 07:07 Reactualizat la: 5 April 2025 07:22
1 Comentarii

S-a stins din viață fostul poloist orădean Mikas Tiberiu, administratorul SC Arena România

Mikas Tiberiu (al doilea din dreapta, rândul de sus), în echipa CS Crișul
5 April 2025 07:07 Reactualizat la: 5 April 2025 07:22
Fostul poloist orădean Mikas Tiberiu a încetat fulgerător din viață. A absolvit CN „Emanuil Gojdu” în anul 1979, după care a urmat Facultatea de Silvicultură din Brașov.
Scris de Gavril Nuțiu - Fostul poloist orădean Mikas Tiberiu a încetat fulgerător din viață. A absolvit CN „Emanuil Gojdu” în anul 1979, după care a urmat Facultatea de Silvicultură din Brașov.

Trimite articolul

X
A fost un bun jucător de polo, făcând parte din echipa CS Crișul Oradea, pregătită de regretatul antrenor Nicolae Rujinschi. A fost un remarcabil om de afaceri, fiind conducătorul firmei Arena Romania. Înmormântarea va avea loc duminică, 6 aprilie, ora 12:00, la Capela Steinberger a Cimitirului Rulikowski.
Sincere condoleanțe familiei îndoliate. Dumnezeu să-i dea odihnă veșnică!

Trimite articolul

X
Taguri:
arena romania ,
deces ,
fost ,
mikas ,
poloist ,
tiberiu
1 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. Dan says:
    April 5, 2025 at 11:46 am

    Dumnezeu să-l ierte și să îl odihnească în pace! Sincere condoleanțe familiei!

    Reply
  2. powered by Surfing Waves

    Cultură

    Proiecţia filmului Phoenix - Povestea şi concert cu Erlend Krauser, în Parcul Muzeului Ţării Crişurilor
    Invitaţii Tipografiei de idei sunt: Erlend Krauser, Cristian Radu Nema și Bianca Beatrice Michi Nema.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Ce facem astăzi, 9 iulie, în Oradea?
    Bihon.ro vă prezintă activitățile care au loc în Oradea, în data de 9 iulie.

    FC Bihor

    FC Bihor Oradea a câștigat primul meci în Slovenia. Puștiul crescut de Hagi a fost decisiv!
    În primul meci din stagiul de pregătire de la Rogla, FC Bihor și-a măsurat forțele cu NK Pergola Misteral Jadran Dekani, formație clasată pe locul 10 în liga a doua slovenă în sezonul trecut.

    BIHON CAO

    Seceta și canicula pun presiune pe rețea. Compania de Apă Oradea avertizează asupra consumului excesiv

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Oradea, str. Pelicanului

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Hidișelu de Sus, Drăgești, Ceica și Lăzăreni

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Fost polițist, reținut pentru nerespectarea regimului armelor. Ar fi deținut fără drept o armă cu care a ucis un mistreț
    Un bărbat de 57 de ani, din Alparea, a fost reținut de polițiștii Serviciului Arme, Explozivi și Substanțe Periculoase Bihor într-un dosar în care este acuzat de nerespectarea regimului armelor și munițiilor și uz de armă fără drept, fapte care ar fi fost comise în urmă cu mai bine de un an.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Noua creșă de pe strada Aluminei din Oradea va fi inaugurată sâmbătă în prezența premierului Ilie Bolojan
    Noua creșă construită pe strada Aluminei din municipiul Oradea va fi inaugurată sâmbătă, 11 iulie, de la ora 09:00, în cadrul unui eveniment organizat de Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației. 2

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO/VIDEO
    O furtună supercelulară a lovit nordul județului Bihor. Grindină de până la 5,5 cm și mesaj RO-ALERT emis
    O furtună puternică, de tip supercelulă, a lovit miercuri după-amiază, 8 iulie, zona Marghita-Bogei-Popești, unde au fost semnalate cantități mari de grindină. 1
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X