BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Salarii de minim 500 de euro

Salarii de minim 500 de euro

la 1 February 2011 08:12

Salarii de minim 500 de euro

1 February 2011 08:12
<p>Târgul online de locuri de muncă - „Săptămâna carierei” - oferă posturi cu salarii peste 500 de euro.</p>
Scris de IM:JURNAL_BIHOREAN - <p>Târgul online de locuri de muncă - „Săptămâna carierei” - oferă posturi cu salarii peste 500 de euro.</p>

Trimite articolul

X

Persoanele care sunt în căutarea unui loc de muncă bine plătit au şansa de a-l găsi în perioada 25 martie – 1 aprilie 2011. În această perioadă, se desfăşoară „Săptămâna carierei”, eveniment dedicat carierei şi celor care îşi caută un loc de munca. Evenimentul este de fapt un targ de forţă de muncă unde salariile oferite de către firmele participante sunt de minim 500 de euro.

Indiferent de nivelul carierei la care a ajuns o persoană până în momentul de faţă, de domeniul în care acesta lucrează sau îşi doreşte să lucreze, evenimentul „Săptămâna carierei” oferă informaţii potrivite pentru găsirea locului de muncă potrivit mediului de afaceri actual.

Participanţii vor avea posibilitatea să intre în contact cu angajatori de top din domenii diverse. De asemenea, evenimentul desfăşurându-se online, participanţii pot lua parte la seminarii care tratează teme de actualitate şi de interes pentru dezvoltarea unei cariere.

Cursurile, seminariile şi workhop-urile dedicate carierei vor fi transmise live din Cluj şi Bucureşti.

Costuri şi beneficii

Pachetele de participare pentru firme sunt cuprinse între 150 şi 600 de euro. Pentru cei în căutarea unui loc de muncă, înscrierile au început la 1 ianuarie, iar costurile sunt cuprinse între 5 euro şi 10 euro, în funcţie de pachetul ales.

Firmele participante au o excelentă oportunitate pentru consolidarea imaginii de bun angajator „employer branding” acum, pe timp de criză, dar şi posibilitatea ridicată de a atrage forţă de muncă competentă şi cu o calificare înaltă. Nu în ultimul rând, companiile au ocazia de a întâlni potenţiali colaboratori, clienţi sau furnizori.

Prilejul de a întâlni potenţiali colaboratori, clienţi sau furnizor.
Participanţii care aspiră la o carieră de succes au ocazia de a intra în contact cu companii de top şi oportunitatea participării la seminarii şi workshop-uri care îi învaţă cum să-şi construiască şi să-şi consolideze o carieră de succes. În plus, există avantajul de a interacţiona cu persoane care au deja o carieră reuşită.

D.B.

Trimite articolul

X
Taguri:
loc munca ,
salariu ,
targ
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    „Este rușinos pentru primarul Florin Birta să invoce astfel de argumente”. ARK Oradea și ACCEPT condamnă interzicerea Marşului Oradea Pride
    În ciuda acestei noi interdicții, Marșul Oradea PRIDE va avea loc. Peste 150 de organizații din peste 30 de țări și-au exprimat solidaritatea cu Oradea PRIDE și au cerut respectarea dreptului la întrunire pașnică.

    FC Bihor

    GALERIE FOTO
    FC Bihor Oradea a răpus „virușii verzi” cu un gol marcat pe final
    Revenită pe plan local, echipa FC Bihor a susținut primul joc pe teren propriu în compania formației Sănătatea Cluj, pe care a învins-o cu 1-0 (0-0), la capătul unei prestații care nu a impresionat.

    Anunturi intreruperi energie electrica

    IEE 27.07.2026 - 31.07.2026 - PL Alesd + PL Sacueni + PL Rural

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Ianoșda

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă străzile Piața București, Săvineștilor, Berzei

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Ceica, Lăzăreni, Drăgești și Hidișelu de Sus

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO-VIDEO
    Barajul Leșu trece cu bine primul test: lacul este umplut deja în proporție de 15%
    Procesul de reumplere a lacului de acumulare Leșu avansează în condiții normale, iar acumularea a ajuns deja la aproximativ 15% din volumul de retenție.

    FC Bihor

    FC Bihor Oradea debutează în noul sezon în compania unei echipe retrogradate din Superligă
    În timp ce FC Bihor juca meciul de pregătire cu Sănătatea Cluj, la Casa Fotbalului a avut loc tragerea la sorți a programului sezonului regular din Liga 2.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Săptămâni de așteptare pentru consultațiile ORL la Spitalul de Copii din Oradea. Managerul Spitalului Județean: „Pentru urgențe, mergeți direct la UPU”
    Orădenii care au nevoie de consultații ORL și care se adresează Spitalului de Copii sunt nevoiți să aștepte săptămâni bune pentru o programare.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X