BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Sambata se alege Miss Crisana 2013

Sambata se alege Miss Crisana 2013

la 22 October 2013 13:08
22 October 2013 13:08
Sambata 26 octombrie, de la ora 23:00,  Avenue The Club este gazda concursului de frumusete Miss Crisana 2013. 
Scris de Demian - Sambata 26 octombrie, de la ora 23:00,  Avenue The Club este gazda concursului de frumusete Miss Crisana 2013. 

Trimite articolul

X

Organizat de Catalina Burlo, Avenue The Club si MissTV Romania, concursul va alinia la start 15 domnisoare din Oradea, Arad si Satu Mare. Finalistele au fost selectate in urma unui casting online. 

Participantele vor fi supuse la trei probe pentru a demonstra ca merita sa fie incoronate Miss Crisana 2013.  Valoarea totala a premiilor depaseste suma de 1000 euro in timp ce castigatoarea va primi si un weekend la Viena. Pe langa premiile puse in joc, concurentele vor incerca sa demonstreze ca merita sa fie selectate de a participa la diferite evenimente de fashion din tara organizate sub marca MissTV Romania.

Pentru prima data in Oradea in calitate de prezentator, cel mai ravnit burlac al momentului, Bogdan Vladau va fi gazda dumneavoastra pe parcursul serii. De partea artistica se vor ocupa Alexandra Broinas si Vasilica Ienei, dar si Bogdan Vladau.

Miss Crisana este un eveniment care pe parcursul editiilor sale a avut un succes fulminant, iar conceperea editiei din acest an, a pornit din dorinta de a promova frumusetile regiunii noastre si pentru a oferi publicului oradean un eveniment de calitate. “Pe mine , in calitate de organizator , aceasta frumoasa colaborare cu Avenue The Club si Miss Tv Romania nu poate decat sa ma onoreze” , spune Cătălina Burlo. 

Anul trecut coroniţa a fost câştigată de o concurenta din Arad, Lavinia Ichim. Concursul va fi urmat de un party pe ritmurile DJ Norby Wilde.

Trimite articolul

X
Taguri:
2013 ,
Avenue the Club ,
miss crisana ,
oradea
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    Bihon CSM Oradea

    Poloistul Sebastian Oltean: „Să câștigăm campionatul, Cupa și SuperCupa”
    Internaționalul orădean Sebastian Oltean se află printre jucătorii care își vor continua activitatea la CSM Oradea cel puțin până la finalul sezonului 2026-2027. El se ală sub contract până la finele sezonului viitor.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Bihorul pierde în continuare locuitori: peste 200 de persoane, spor natural negativ într-o singură lună
    Județul Bihor continuă să înregistreze un declin demografic, potrivit celor mai recente date publicate de Direcția Județeană de Statistică (DJS) Bihor.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Investiții de peste 3 milioane de lei în Căbești: grădinița și două dispensare au fost modernizate
    Trei clădiri publice din comuna Căbești au fost reabilitate și modernizate în cadrul unor proiecte finanțate prin fonduri nerambursabile, investițiile vizând creșterea eficienței energetice și îmbunătățirea condițiilor de funcționare pentru serviciile oferite comunității.

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Oradea, str. Pelicanului

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Hidișelu de Sus, Drăgești, Ceica și Lăzăreni

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă - Zona Ogorului + comunele Sânmartin/Hidișelu de Sus/Drăgești/Ceica/Lăzăreni

    Economic

    Lege pentru victimele Mineriadei: indemnizații viagere și beneficii după 35 de ani
    Camera Deputaților a adoptat recent, în vot final, o propunere legislativă care deschide calea acordării unor despăgubiri și facilități pentru persoanele afectate de Mineriada din 13-15 iunie 1990, unul dintre cele mai violente episoade de după căderea regimului comunist.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Noua capelă mortuară din Borod a fost dată în folosință. Investiția se apropie de un milion de lei
    Pentru locuitorii din comuna Borod, una din investițiile așteptate în ultimii ani a ajuns la final.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    42°C la Oradea! Recordul zilei în România, sub valul de caniculă
    Valul de caniculă care a adus dezastrul în Europa a ajuns şi în România.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X