BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Sandwich cu viermi la magazinul dintr-o școală din Bihor

Sandwich cu viermi la magazinul dintr-o școală din Bihor

la 18 September 2019 12:28 Reactualizat la: 19 September 2019 16:16
3 Comentarii

Sandwich cu viermi la magazinul dintr-o școală din Bihor

18 September 2019 12:28 Reactualizat la: 19 September 2019 16:16
Elevii de la Colegiul Tehnic Alexandru Roman din Aleșd au descoperit viermi într-un sandwich cumpărat de la magazinul din școală.
Scris de Costel Demian - Elevii de la Colegiul Tehnic Alexandru Roman din Aleșd au descoperit viermi într-un sandwich cumpărat de la magazinul din școală.

Trimite articolul

X

„Sandwich cumpărat de un elev, în vârstă de 17 ani, în data de 18 septembrie 2019 din magazinul situat în incinta colegiului din Aleșd. Nu este prima dată când se întamplă aşa ceva, în această şcoală”, spun elevii școlii.

Contactată de Bihon.ro&Jb, directoarea Colegiului Tehnic Alexandru Roman, Valeria Vasile, a precizat că magazinul nu aparține de unitatea școlară și funcționează pe spațiul Primăriei Aleșd.

Totodată, directoarea a dispus o serie de măsuri. „Am discutat cu personalul de la magazin, le-am făcut o sesizare și le-am spus că așa ceva nu este permis. Am sesizat și DSP Bihor, care va lua măsurile necesare”.

Mai mult, Valeria Vasile a trimis o circulară la clase, prin care recomandă ca elevii să vină cu mâncarea de acasă.

Reamintim că un caz similar a avut loc, în urmă cu aproximativ două luni, la restaurantul KFC din Oradea.

O orădeancă și nepoata ei au descoperit viermi în carnea de la KFC

Protecția Consumatorilor, control la KFC după cazul „viermi în carne”

Trimite articolul

X
Taguri:
alesd ,
sandwich viermi ,
scoala
3 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. Ati says:
    September 18, 2019 at 12:53 pm

    Hai mă , jucati-vă de-a Bear Grylls

    Reply
  2. Lira says:
    September 19, 2019 at 8:24 am

    Cine verifica firmele de alimentatie publica si panificatie? nimeni , de aceea se intampla asemenea anomalii.

    Reply
  3. Debu says:
    September 19, 2019 at 1:48 pm

    Denumirea firmei?

    Reply
  4. powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    VIDEO
    O locuință din Săldăbagiu de Munte a luat foc în miez de noapte. Acoperișul și mansarda au fost distruse
    În perioada 4 -5 iulie, pompierii bihoreni au fost mobilizați pentru stingerea a opt incendii izbucnite în șapte localități din județ.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    HiSky renunță temporar la zborurile Oradea–Londra, fără să anunțe un termen de reluare. Primăria cere explicații
    Potrivit informațiilor primite de la city managerul Primăriei Oradea, Sebastian Lascu, compania HiSky a notificat municipalitate cu privire la suspendarea, începând cu 1 iunie, a curselor aeriene pe ruta Oradea- Londra. Decizia nu menționează data până la care sunt suspendate cursele.

    FC Bihor

    FC Bihor Oradea a plecat în Slovenia cu un lot format din 22 de jucători
    Luni dimineața, delegația FC Bihor Oradea s-a îmbarcat în autocar cu destinația Rogla, locul unde este programat stagiul centralizat de pregătire în perioada 6-17 iulie.

    BIHON CAO

    Seceta și canicula pun presiune pe rețea. Compania de Apă Oradea avertizează asupra consumului excesiv

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Oradea, str. Pelicanului

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Hidișelu de Sus, Drăgești, Ceica și Lăzăreni

    Stiri Inter(Nationale)

    Din iulie, autoturismele noi din Uniunea Europeană trebuie să respecte o nouă cerință tehnică
    Începând cu 1 iulie, toate autoturismele noi comercializate pe piața Uniunii Europene trebuie să fie proiectate astfel încât să permită montarea unui sistem de tip alcolock – un dispozitiv care împiedică pornirea motorului dacă șoferul este sub influența alcoolului.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Investiție de peste 9 milioane de lei pentru locuințe destinate persoanelor cu dizabilități din Bihor
    Asociația Româno-Germană Alsterdorf din Oradea și Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Bihor au lansat proiectul „ACASĂ în Comunitate – Parteneriat pentru locuire incluzivă și servicii comunitare pentru persoane cu dizabilități din Bihor”.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Accident grav lângă Vadu Crișului: un șofer de 18 ani a pierdut controlul mașinii, patru persoane au ajuns la spital
    Incidentul s-a petrecut în seara zilei de duminică, 5 iulie.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X