BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Show incendiar în cea de-a cincea seara a Orașului Faptelor Bune. Au urcat pe scenă Andrei Bănuță, Jo, Misha Miller și Voltaj

Show incendiar în cea de-a cincea seara a Orașului Faptelor Bune. Au urcat pe scenă Andrei Bănuță, Jo, Misha Miller și Voltaj

De Alexandra Szabo
la 19 December 2025 09:18

Show incendiar în cea de-a cincea seara a Orașului Faptelor Bune. Au urcat pe scenă Andrei Bănuță, Jo, Misha Miller și Voltaj

foto: Mălina Guler
19 December 2025 09:18
Mii de orădeni s-au strâns în inima Oradiei, la concertele organizate de Orașul Faptelor Bune.
Scris de Alexandra Szabo - Mii de orădeni s-au strâns în inima Oradiei, la concertele organizate de Orașul Faptelor Bune.

Trimite articolul

X

Cea de-a cincea zi al Orașului Faptelor Bune i-a adus pe scenă pe Andrei Bănuță, Voltaj, Jo, Misha Miller.

Concertele au început în jurul orei 21, moment în care în Piața Unirii au fost prezenții mii de oameni. Primul artist care a urcat pe scenă a fost „Suflet de bagabond”, urmată de „Cine, cine”; compusă împreună cu Theo Rose. Cea de-a treia piesă din itinerarul artistului a fost „Afară plouă”, scrisă împreună cu Domino, urmată de „Nu m-am gândit la despărțire”, interpretată împreună cu Andra.

foto: Ziua a cincea a Orașului Faptelor Bune, 19.12.2025

Andrei Bănuță se numără printre artiștii care au fost prezenți la mai multe ediții a Orașului Faptelor Bune, cântărețul participând la cea de-a treia ediție al evenimentului în acest an. Înainte de concert, Andrei Bănuță a făcut o donație pentru Tony la Casa Zu.

Puțin înainte de ora 22, microfonul a fost preluat de Jo, care a fost primită cu urale și aplauze de public. Prima piesă adusă de artistă pe scenă a fost „Tot la tine mă întorc”, urmată de hitul „Să curgă șampania”. În itinerarul artistei s-a numărat și piesa „Mesajul meu”, precum și „Mă întreabă inima”; scrisă împreună cu Randi.

În jurul orei 22:30, pe scenă a urcat Misha Miller, care a făcut show cu piese precum „Bam Bam”, melodie scrisă cu Alex Velea, „Un minut”, „Ce vrei să-mi spui?”, compusă cu Azteca, „Ma Jolie”, scrisă cu Saint.

Ultimii care au urcat pe scenă a fost trupa Voltaj. Aceștia au creat o atmosferă incendiară prin șlagărele interpretate, printre care se numără „Ca la 20 de ani”, „De la capăt”, „Dă vina pe Voltaj”, „Din toată inima”:

Vineri. 19 decembrie vor urca pe scenă Andia. Cabron, Alexia și Holy Molly.

Trimite articolul

X
Taguri:
a cincea zi ,
concerte ,
Orasul Faptelor Bune
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    FC Bihor

    Viorel Domocoș: „Putem să ne gândim la calificarea în sferturile Cupei României, de ce nu?”
    Antrenorul secund al FC Bihor, Viorel Domocoș, ne-a transmis primele sale impresii după tragerea la sorți din grupele Cupei României.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    „Aspiratorul” care curăță Crișul Repede pleacă la Cernavodă. Stradă închisă sâmbătă în Oradea
    Utilajul de dragare folosit în această perioadă pe Crișul Repede va fi transportat la Cernavodă, pentru a fi utilizat în intervențiile desfășurate pe Dunăre în contextul nivelului foarte scăzut al fluviului.

    FC Bihor

    FC Bihor e în grupă cu FCSB, dar nu se va întâlni cu echipa patronată de Gigi Becali
    Tragerea la sorți pentru faza grupelor Cupei României a fost efectuată de Adrian Mutu, Florin Niță și Raul Rusescu, foști componenți ai reprezentativei României. 1

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă Oradea, zona Republicii, Piața București, Ștefan cel Mare

    BIHON CAO

    Se întrerupere alimentare cu apă în Oradea pentru zonele Piața București, Săvineștilor, Berzei și Ștefan cel Mare

    BIHON CAO

    De unde a venit apa fierbinte din Valea Nimăiești? Compania de Apă Oradea face publice primele constatări

    Cultură

    VIDEO
    TIFF Oradea se întoarce! A 9-a ediţie va aduce, în perioada 25-27 septembrie, filme în premieră, invitaţi şi cine-concerte
    Primul film anunţat din program este o comedie neagră în regia lui Tudor Giurgiu.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Noi probleme descoperite pe rețeaua termică din Oradea. Ce străzi rămân fără apă caldă până la finalizarea lucrărilor
    Termoficare Oradea S.A. anunță prelungirea perioadei în care este întreruptă furnizarea agentului termic pentru prepararea apei calde de consum, din cauza lucrărilor de remediere a avariilor identificate la rețeaua termică de transport de pe strada Vasile Alecsandri.

    România

    Amendă pentru șoferii care circulă prea încet. În ce situații se aplică și la cât poate ajunge valoarea sancțiunii
    Șoferii sunt obișnuiți cu sancțiunile pentru depășirea vitezei maxime, însă Codul Rutier prevede amenzi și pentru cei care circulă nejustificat prea încet.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X