BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Talhar violent prins intr-o ora

Talhar violent prins intr-o ora

la 13 April 2011 11:17
13 April 2011 11:17
<p>Suspectul dintr-un caz de tâlhărie a fost prins în mai puţin de o oră de la comiterea faptei.</p> <p>&nbsp;</p>
Scris de IM:BIHOR_ONLINE - <p>Suspectul dintr-un caz de tâlhărie a fost prins în mai puţin de o oră de la comiterea faptei.</p> <p>&nbsp;</p>

Trimite articolul

X

Un tânăr de 27 de ani din Holod a ajuns să fie reţinut de poliţişti după ce a furat dintr-o farmacie. Marţi în jurul orei 19.40, poliţiştii bihoreni au fost sesizaţi în urma unui apel primit de I.P.J. Bihor prin numărul pentru apeluri de urgenţă 112 că în jurul orei 19.35, o persoană necunoscută a intrat într-o farmacie din Municipiul Oradea şi, profitând de neatenţia farmacistei, a sărit peste tejghea şi a sustras dintr-un sertar 390 de lei şi un telefon mobil. În momentul în care a fost observat de angajată, suspectul a exercitat violenţe pentru a-şi asigura scăparea de la locul faptei.

Poliţiştii Biroului de Ordine Publică, Biroului de Investigare a Infracţiunilor contra Persoanei din cadrul Poliţiei Municipiului Oradea şi poliţişti din cadrul Serviciului Criminalistic au demarat la faţa locului cercetările pentru identificarea făptaşului.

La domiciliu

Verificările au relevat că suspectul este B.I., de 27 de ani, din comuna bihoreană Holod, care a fost depistat de poliţişti la mai puţin de o oră de la comiterea faptei, la reşedinţa sa din Municipiul Oradea. La controlul suspectului poliţiştii au descoperit asupra sa atât telefonul sustras, cât şi întreaga sumă de bani, prejudiciul provocat de acesta fiind astfel recuperat integral. Acum tânărul a fost reţinut în Arestul I.P.J. Bihor pentru o perioadă de 24 de ore şi urmează să fie prezentat la Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea şi la Judecătoria Oradea cu propunere de arestare preventivă sub aspectul comiterii infracţiunii de tâlhărie.

V.T.

 

Trimite articolul

X
Taguri:
farmacie ,
oradea ,
talhar
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Depistat conducând cu 225 km/h pe Dex 16, lângă Oradea. S-a ales cu o amendă usturătoare și a rămas pieton
    Tânărul se afla la volanul unei mașini cu mulți cai putere și cel mai probabil a ales să o testeze pe DEx 16, lângă Oradea.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Un nou val de viroze în Bihor. Numărul internărilor a crescut
    Numărul infecțiilor respiratorii a crescut semnificativ în Bihor în intervalul 13–19 aprilie, comparativ cu săptămâna anterioară, conform Direcției de Sănătate Publică Bihor.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    GALERIE FOTO
    Nervi și claxoane. Ambuteiaje în intersecția bulevardelor Dacia și Decebal din cauza lucrărilor de refacere a covorului asfaltic
    De la primele orele ale dimineții ale zilei de 21 aprilie, mai mulți muncitori s-au apucat să decapeze asfaltul din zona linilor de tramvai care traversează intersecția bulevardelor Dacia și Decebal.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Avansează lucrările de reabilitare ale Colegiului Național „Teodor Neș” din Salonta
    Lucrările de reabilitare energetică ale Colegiului Național „Teodor Neș” din Salonta au ajuns într-o etapă importantă, după ce jumătate din clădirea istorică a fost finalizată și redată deja elevilor și profesorilor.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Alexandra Pușcaș, medic dermatolog: sănătatea pielii este mai importantă decât partea ei estetică
    Numărul cazurilor de cancer de piele este în creștere, iar medicii atrag atenția că expunerea necontrolată la soare, stilul de viață modern și automedicația contribuie la agravarea situației. Deși informația este mai accesibilă ca oricând, mulți pacienți ignoră semnele timpurii sau cad pradă dezinformării din mediul online, ajungând la specialist în stadii avansate ale bolii.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Nebunie totală la licitațiile pentru parcări în Oradea: locurile de domiciliu au ajuns la prețuri amețitoare
    Primăria Oradea a organizat, în 20 aprilie, prima sesiune de atribuire pe baza de licitație a unui număr de 22 locuri de parcare libere.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X