BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Tânără salvată după ce a ieșit pe balcon dezbrăcată și a amenințat că se aruncă în gol

Tânără salvată după ce a ieșit pe balcon dezbrăcată și a amenințat că se aruncă în gol

la 19 January 2019 02:58 Reactualizat la: 19 January 2019 11:01
19 January 2019 02:58 Reactualizat la: 19 January 2019 11:01
O tânără orădeancă a fost salvată în cursul serii de vineri după ce aceasta a ieșit pe balcon strigând după ajutor, iar la un moment dat amenințând că se aruncă în gol. 
Scris de Demian - O tânără orădeancă a fost salvată în cursul serii de vineri după ce aceasta a ieșit pe balcon strigând după ajutor, iar la un moment dat amenințând că se aruncă în gol. 

Trimite articolul

X

Tânăr se afla într-un apartament situat la etajul trei al unui bloc cu patru niveluri.

Pompierii militari din cadrul ISU Crișana au intervenit cu o autospeciala cu scară și au reușit să ajungă la tânără înainte ca aceasta să recurgă la un gest extrem. Tânăra era incoerentă și se afla singură în apartament. Aceasta acuza că a fost intoxicată cu droguri și abuzată sexual.

Dr. Emil Boţcău de la Ambulanţa Bihor a declarat la fața locului că parametrii vitali sunt în limite normale, conștiența fiind afectată și fiind posibil să fie intoxicată cu diferite substanțe halucinogene.

Se pare că tânăra nu locuia în apartamentul în care a fost găsită și ar fi sunat chiar ea la 112 speriată că nu știe unde se află. Polițiștii au deschis o anchetă și urmează să stabilească dacă tânăra a fost victima unei infracțiuni.

Trimite articolul

X
Taguri:
bloc ,
oradea ,
tanara ,
Xenopol
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    România

    Liderii din echipa lui Ilie Bolojan s-au reunit după decizia instanței. Ce strategie pregătesc în PNL
    Liderii liberali din echipa lui Ilie Bolojan s-au reunit joi seara, 9 iulie, în sistem hibrid, pentru a stabili strategia partidului după decizia Tribunalului București, care a suspendat hotărârile luate la Congresul PNL din 21 iunie. 1

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Chirurg orădean, arestat la domiciliu după ce a lovit un jandarm aflat în post la sediul BNR Cluj
    Chirurgul orădean Paul Andrei Țenț a fost trimis în arest la domiciliu pentru 30 de zile, acuzat că l-a amenințat și lovit pe un jandarm, în Cluj-Napoca.

    Educație

    Cinci unități de învățământ din județul Bihor au dobândit statut de „Școală europeană” în 2026
    A fost publicată lista unităţilor de învăţământ preuniversitar declarate câştigătoare în cadrul Concursului Național „Şcoală europeană” în anul 2026, inițiat de Ministerul Educației și Cercetării. Printre cele 85 de instituții școlare se numără și 5 din Bihor.

    BIHON CAO

    Seceta și canicula pun presiune pe rețea. Compania de Apă Oradea avertizează asupra consumului excesiv

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Oradea, str. Pelicanului

    BIHON CAO

    Întrerupere alimentare cu apă în Hidișelu de Sus, Drăgești, Ceica și Lăzăreni

    Economic

    Noua lege a pensiilor: Crește stagiul de cotizare pentru femei. Cine iese mai târziu la pensie
    Începând cu luna august 2026, condițiile de pensionare pentru femei se modifică din nou, ca parte a calendarului de reformă prevăzut de noua lege a pensiilor.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    FOTO
    Pasajul suprateran de pe DN 19, la ieșirea din Oradea spre Satu Mare, va fi deschis oficial traficului
    Vineri, 10 iulie 2026, la ora 9:00, se va deschide oficial traficul pe pasajul rutier suprateran situat la intersecția Drumului Național 19 cu Calea Bihorului, în Oradea. În ultimele zile, traficul a fost deschis parțial, în regim de șantier, pe anumite porțiuni. 4

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Curtea de Apel București: decizie amânată referitoare la măsurile preventive în cazul familiei Pașca
    Curtea de Apel București a amânat pentru luni, 13 iulie, pronunțarea unei hotărâri referitoare la măsurile preventive față de Viorel Pașca, soția și fiii acestuia, precum și față de coordonatoarea așezămintelor Dumbrava, Delia Păcală, coordonatoarea azilelor Dumbrava, inculpați de DIICOT sub acuzațiile de constituirea unui grup infracțional organizat, trafic de persoane în formă continuată și complicitate la trafic de persoane în formă continuată. 1
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X