BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Un bărbat de 30 de ani a plecat de acasă și nu s-a mai întors. L-ați văzut?

Un bărbat de 30 de ani a plecat de acasă și nu s-a mai întors. L-ați văzut?

De Alexandra Szabo
la 9 December 2024 15:18

Un bărbat de 30 de ani a plecat de acasă și nu s-a mai întors. L-ați văzut?

9 December 2024 15:18
Polițiștii bihoreni au fost sesizați cu privire la dispariția bărbatului în cursul zilei de luni, 9 decembrie.
Scris de Alexandra Szabo - Polițiștii bihoreni au fost sesizați cu privire la dispariția bărbatului în cursul zilei de luni, 9 decembrie.

Trimite articolul

X

În jurul orei 12:00, polițiștii din Beiuș au fost sesizați de familia unui bărbat de 30 de ani, din localitatea Drăgănești – COVACI MANUEL, că, la data de 1 decembrie, în jurul orei 11:00, acesta a plecat voluntar de acasă și nu a mai revenit.

Bărbatul are o înălțime de aproximativ 1,75 metri, greutate de aproximativ 75 de kilograme, constituție atletică, faţă ovală, ten măsliniu, păr șaten, ochi căprui. La momentul dispariției, acesta purta o geacă din fâș, albă, pantaloni negri, cizme din cauciuc, negre, căciulă neagră.

„Cetăţenii care pot furniza orice informaţii în legătură cu această persoană sunt rugaţi să contacteze cea mai apropiată unitate de Poliţie şi să apeleze gratuit numărul de telefon 112! Nu uitaţi că orice informaţie poate readuce o persoană dispărută în sânul familiei!”, au precizat reprezentanții IPJ Bihor.

Trimite articolul

X
Taguri:
30 de ani ,
a plecat de acasa ,
barbat ,
bihor ,
disparut
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Sport local

    GALERIE FOTO
    Încă un trofeu pentru CAO! „Atleticii” au triumfat pentru a doua oară consecutiv în faza județeană a Cupei României
    Primele două clasate din Liga 4 Bihor și-au disputat miercuri finala fazei județene a Cupei României. După înfrângerile din campionat, Club Atletic Oradea s-a revanșat și a câștigat cu 2-0 duelul cu Transilvania Sport Academy, disputat pe Stadionul Iuliu Bodola.

    Bihon CSM Oradea

    Debut victorios pentru CSM Oradea la turneul final al Campionatului Național de baschet U16 ani
    La Arena „Antonio Alexe” a început miercuri turneul final al Campionatului Național de baschet U16 ani.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Escrocherie prin SMS în numele e-Sigur. Orădenii, printre șoferii vizați de mesajele frauduloase
    Mai mulți șoferi au fost vizați de mesaje SMS false, trimise în numele sistemului e-Sigur, prin care li se solicita achitarea unor presupuse amenzi de circulație.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Anunț Compania de Apă

    Educație

    GALERIE FOTO
    O echipă de la Colegiul Economic „Partenie Cosma” în finala națională Business Plan
    Elevii clasei a XI-a B Economic de la Colegiul Economic „Partenie Cosma” din Oradea au transformat o idee despre socializarea reală într-un proiect antreprenorial care a impresionat juriile județene și regionale, iar cinci dintre cei mai implicați elevi au ajuns în finala competiției Business Plan.

    România

    Parcarea ilegală, sancționată dur în România: amenzi de peste 1.000 de lei și ridicarea mașinii
    În marile orașe, oprirea și staționarea neregulamentară rămân frecvente, în special în zonele aglomerate, unde lipsa locurilor de parcare duce adesea la parcarea autoturismelor pe trotuare, în apropiere de trecerea de pietoni sau în intersecții. 5

    Cultură

    GALERIE FOTO/VIDEO
    S-a deschis Târgul de Carte Gaudeamus Radio România la Oradea: apariţii editoriale, lansări de carte şi ateliere
    Mii de titluri pentru toate vârstele şi gusturile sunt expuse la standurile din Piaţa Unirii.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X