bihon.ro Web analytics

BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Aplicații
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Un șofer de TIR din Oradea și-a surprins partenera împreună cu amantul și a transmis totul LIVE pe Facebook

Un șofer de TIR din Oradea și-a surprins partenera împreună cu amantul și a transmis totul LIVE pe Facebook

De Marius Sasu
la 22 February 2022 21:31 Reactualizat la: 24 February 2022 15:12
34 Comentarii

Un șofer de TIR din Oradea și-a surprins partenera împreună cu amantul și a transmis totul LIVE pe Facebook

FOTO: Captură video
22 February 2022 21:31 Reactualizat la: 24 February 2022 15:12
Venit mai devreme din cursă, un șofer de TIR orădean și-a surprins partenera împreună cu amantul atunci când a ajuns acasă.
Scris de Marius Sasu - Venit mai devreme din cursă, un șofer de TIR orădean și-a surprins partenera împreună cu amantul atunci când a ajuns acasă.

Trimite articolul

X

UPDATE! Reacția „presupusului amant”.

Bărbatul din imagini ne-a contactat pentru a oferi un punct de vedere cu privire la cele întâmplate. Acesta susține că între el și femeia din imagini nu există nicio legătură și că nu a existat nicidecum un contact sexual între cei doi.

„În legătură cu articolul publicat de dumneavoastră, nu este nimic adevărat. Prietenii, familia care mă cunosc știu că sunt un om ajutător, care ajută pe toată lumea și așa au fost circumstanțele ca eu atunci seara să mă aflu acolo. Nu știu dacă a fost o înscenare sau nu din partea lor. Nu este absolut nimic adevărat. Țin să precizez că eu am deschis ușa celui care a intrat, soțului dânsei. Nu este amanta mea, nu avem absolut nicio legătură, doar că sunt un om mai bun și am ajutat-o cu bani când a fost nevoie”, a declarat bărbatul din imagini pentru Bihon.ro.

Întrebat dacă între el și femeia din imagini a existat vreun contact sexual, bărbatul neagă cu fermitate acest lucru spunând că „nici nu s-a pus problema” și că are o familie pe care o iubește.


Știrea inițială: Supărat, acesta a scos telefonul și a transmis întâmplarea live pe rețelele de socializare.

Imaginile au fost postate pe contul de Facebook al orădeanului, cu descrierea „Bravoo!!! mulțumesc pentru surpriză”.

„Stai cuminte că-s live”, spune orădeanul la începutul filmulețului. Amantul partenerei sale îi dă replica: „Bă`, tu ești nebun la cap?”, moment în care orădeanul spune „da, îs foarte nebun și o să vadă și nevastă-ta filmarea asta. Tu cu nevastă-mea în casă la mine și să vedem atunci, bărbate”.

Orădeanul o întreabă apoi pe parteneră dacă ține mai mult la el (la amant -n.r.), moment în care cel din urmă îi spune să stea jos să discute.

Auzind acestea, Șandor spune pe un ton nervos „ce să discutăm, hai zi”. Amantul se arată indignat de faptul că orădeanul transmite întâmplarea pe Facebook și îi spune: „Am zis că s-a rezolvat, ce e cu prostiile astea”.

Prinsă între ciocan și nicovală, soția orădeanului spune că sună la poliție, și îi cere amantului să scoată cartela și să îi dea telefonul pentru a solicita un echipaj.

A fost momentul în care orădeanul a spus pe un ton răspicat: „Acum, o iei, îmbracă-te și tu și fata și merge la tine în noaptea asta să doarmă cu voi, cu nevastă-ta acolo frumos”, i-a mai spus orădeanul amantului, după care s-a întrerupt filmarea.

Reacții

„Ai distrus o familie într-o secundă. Mă fac de râs, dar să vada lumea ce te așteaptă când vrei să-i faci o surpriză soției tale și vii din cursă fără să anunți”, a scris orădeanul pe pagina sa de Facebook.

Instigat de mai mulți utilizatori să comită acte de violență (rupe-le capu`), orădeanul spune că va acționa pe cale legală, pentru că nu rezolvă nimic cu violența.

„Am o prințesă care merită o viață mai bună decât îi oferă mama ei”, a mai spus orădeanul.

Trimite articolul

X
Taguri:
înselat ,
live pe facebook ,
oradean ,
suprinsa cu amantul ,
venit din cursa
34 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

  1. daacumtrolez says:
    February 22, 2022 at 9:48 pm

    wow

    Reply
    • VargaEmil says:
      February 23, 2022 at 10:01 am

      E prietena lui ,nu nevasta lui.Dar la cancan suna la mai bine nevasta.Vedeti ce bine sunteți informați.Va plac cuvintele înșelat,prins în pat.

      Reply
      • Postasita says:
        February 23, 2022 at 11:54 am

        Si daca nu-s casatoriti legitim, dar are un copil cu ea, atunci cum este?
        Ce este, amanta? sAU PRIETENA?
        ORI CELALALT ARE ACELASI GRAD DE RUDENIE SAU DE PRIETEN?
        FUT TOTI LA EA SI PLATESTE DOAR ACEST FRAIER PLECAT SA MUNCEASCA LA DISTANTA?
        Fa-ne sa intelegem, d-nu Varga .

        Reply
  2. Adi says:
    February 22, 2022 at 10:10 pm

    Ștergeți căcatul asta ,nube nimic adevărat.

    Reply
    • Muncesc in Italia says:
      February 23, 2022 at 6:59 am

      Nu e pe dracu’ !!
      Stii cati fraieri sunt dusi prin toată Europa caxsa castige bani ptr. familie, iar ele se combină cu oricine se poate ocupa ca sa le curețe “hornul”??
      O gramadă de curviștine care pe motiv ca stau acasa sa aiba grija de copii, iși trimit barbații cu lunile de acasă să caștige bani.
      De ce crezi oare ca dupa ani de zile de muncit pe “afară”, o grămadă de familii se desfac?
      Ei dorm pe unde dorm, mananca ce si cum reusesc, trimit bani acasa la familie, iar ele o țin numai in coafor, pedichiură, manichiură, epilări, plimbări cu masina, cuparaturi pe la Mall, etc…
      Iar dupa ani de zile de munca prin Europa, acasă nu este nimic progres, nici un pic adunat in plus față de altii care lucreaza in țară.
      Doamnele au grija sa “impartă” banii.
      Si sa vezi ce nelinistite sunt doamnele, si cat de dornice sa ii vada din nou plecati de acasa, atunci cand ei vin ptr. cateva saptamani de Paste, in August sau de Craciun – Anul Nou!!
      Le incurca efectiv. Le scot din confortul.propriu, din modul de viata pe care si l-au format in lipsa lor.
      Din cele care stau acasa singure in timp ce ei sunt la munca, 7 din 10 au “cautat” un cuno scut, coleg, prieten de familie sau chiar un adolescent care să le “tragă la poartă” saptamanal.
      Ca doar nu s-au maritat ca sa facă doar avere, in timp ce ele prind paianjeni in orificii!
      Ferească D-zeu fiecare casă de astfel de sotii ce se declară iubitoare si cinstite, ce-si sustin dragostea unica si vesnica fata de soțul lor!!
      Ca numai absorbant de bani sunt.
      Si-s multe, extrem de multe.

      Reply
      • Stoica Bogdan says:
        February 23, 2022 at 11:55 am

        adevar spui 100% !!!!!

        Reply
  3. Veziu says:
    February 22, 2022 at 11:40 pm

    Muritorii de foame de la amanet.Foamea e mare.mare.mare.

    Reply
  4. Serpent says:
    February 22, 2022 at 11:48 pm

    Parca o vad pe aia scriind la fraieri pe Facebook cum ca e femeie maritata si serioasa:))

    Reply
  5. LasFierbinte says:
    February 23, 2022 at 7:25 am

    Cum sa scrii intr-un “ziar” asa ceva? Incredibil

    Reply
    • Kamikaze- ziarul revoluției says:
      February 23, 2022 at 8:18 am

      Scrii ce poți, asta e…
      Nu poți să te prezinți cu “foaia goală” în fața cititorilor.

      Reply
  6. Clejan says:
    February 23, 2022 at 8:26 am

    Ce a ajuns și Bihon incredibil.Vin vremuri grele,lumea mănâncă pe Facebook și tiktok.Pt că în farfurii bate vântul.

    Reply
  7. Bibart says:
    February 23, 2022 at 8:31 am

    A ieșit altul înaintea lui cu 15 minute sau băiatul ăla chiar nu știa in ce se baga.

    Reply
  8. Paulica says:
    February 23, 2022 at 8:37 am

    Facebook unde toți analfabeții care nu știu să scrie fac live.Dar un ziar,daca va puteți numi așa este necesar o verificare a situației înainte de a posta așa ceva.

    Reply
  9. garcea says:
    February 23, 2022 at 9:29 am

    Azi,in era tehnologiei,este mult mai eftin un telefon dat decat un divort ! Aceste surprize nu si au rostul,cu atat mai mult ca cel surpins poti fi chiar tu ! De,riscul meseriei !

    Reply
  10. Tanc says:
    February 23, 2022 at 9:31 am

    Băiatul ăsta care a scris reportajul a fost concediat de la cancan presupun.La fostul lui loc de muncă asta se manca zilnic.Stiri false ,știri fara nici o bază de adevăr.

    Reply
  11. VladTomi says:
    February 23, 2022 at 9:35 am

    Individul era îmbrăcat,de unde act sexual domnule.In locul lui as lua bani de pe voi cu un avocat sa va las in curul gol.Oricum se vede pe voi că sunteți rupți in cur.Numai gura e de voi.2 clase ca trenul.

    Reply
  12. Dinu says:
    February 23, 2022 at 9:39 am

    Pe băiatul in verde îl știu.E ok ,muncește ,respectuos.Anturajul de la munca poate ia creat problemele.Infectii de acolo care pleacă și vin.
    Îmi pare rău pentru el,sper sa fie bine într-un final.

    Reply
    • Sandor says:
      February 23, 2022 at 8:43 pm

      Multumesc Dinu

      Reply
  13. Edi says:
    February 23, 2022 at 9:58 am

    Bai nesimțitule cum poți să publici așa ceva.Nebunul ăla de striga acolo ori era beat sau drogat.Disperat de viață.O bătea de o rupea pe nevastasa,acum îi face probleme și la celălalt

    Reply
  14. mircea says:
    February 23, 2022 at 10:08 am

    Cum dreak sa crezi ca bunul samaritean a ajutat-o cu bani fara nici un folos,deoarece tiristii castiga f bine,si nu cred ca tipa si fica-sa ducea lipsa de ceva,in afara de sex.

    Reply
  15. Stoica bogdan curier says:
    February 23, 2022 at 11:09 am

    hai sa iti explic majoritatea daca nu toti sunt înșelați de femeile lor cand merg in cursa cu tirul!!! vina e a ta ca ti-ai luat o femeie care înșeală! dupa moaca ei se vede! sunt femei soții de tir alea 10% care isi vad de treaba lor pana le vin soți acasa

    Reply
  16. Siri says:
    February 23, 2022 at 11:11 am

    Superb articolul, demn de un Pulitzer.
    Daca tot suntem la nivelul asta de jurnalism mai trebuiau mentionate si antecedentele de boli venerice ale participantilor la spectacol si eventual de facut o serie intreaga de articole la fel de penibile pe ce se intampla mai departe.
    Tara arde si babele se piaptana.

    Reply
  17. Albert says:
    February 23, 2022 at 12:11 pm

    Nenorocitul ăla o bate de o snopește,o tine in teroare că îi ia fața și voi puneți live cu el cu se da victima.Va platit pentru asta?

    Reply
    • garcea says:
      February 24, 2022 at 12:44 pm

      Pai vezi,stia el de ce i da peste mecla ! Devarul este ca zilnic de la trezire primul lucru ce trebuie facut este sa i dai un dos de mana peste bot,asta chiar daca tu nu stii de ce ! Sa fi sigur,ea stie !

      Reply
  18. Rtt says:
    February 23, 2022 at 1:23 pm

    Ce îți e și cu femeile astea.dacă lucrezi ca boul ,de regulă peste program, ciubucuri, străinătate etc,te acuză că o neglijezi ,drept urmare se fute cu altu.dacă ești mai mult pe acasă ,te acuză că nu o susții financiar cum trebuie și iar caută pe altu ca să încerce altceva cică.că vezi doamne e nefericită.morala?femeia te iubește.pina la ultimul leu.

    Reply
  19. bucuresti says:
    February 23, 2022 at 1:28 pm

    pai daca si-a luat prostul cioara pe cap.trebuia sa se astepte acest lucru.ca ciorile sunt ciori.

    Reply
  20. V says:
    February 23, 2022 at 2:07 pm

    De regula transportatorii cer 2 luni la muncă cu 2 săptămâni acasă. Păi când te-ai căsătorit cu firma transportatoare,la ce te aștepți!?

    Reply
  21. Napoleon says:
    February 23, 2022 at 2:40 pm

    Ce căcat de știre.Cacat de ziar ați ajuns.

    Reply
  22. Bibi says:
    February 23, 2022 at 3:33 pm

    Stai cuminte ca-s live :)))))))
    Ăștia cu 2 clase ca trenul se pricep la așa ceva.Vor să-l facă aia doi cu siguranță de ceva cașcaval.

    Reply
  23. Anonymous says:
    February 23, 2022 at 4:19 pm

    Asta-i stire?

    Reply
  24. Cosmin says:
    February 23, 2022 at 6:12 pm

    Sa umplut orașul de ciori.Tara e plina de ciori.Cand nu ai ce manca facebookul e acolo mereu.Trist ,foarte trist.

    Reply
  25. Lalu says:
    February 23, 2022 at 9:59 pm

    Vezi de asta e bine sa anunti inainte sa vii acasa. Acum te vor scoate pe tine vinovat ca ai venit acasa fara sa anunti, pe nepusa masa. Ca ai deranjat-o. Nu te amara, nu esti nici primul nici ultimul. Din astia care se injura mai sus, cel putin jumatate au patit la fel. Scoate-o afara din casa si vezi-ti de viata ta. Una ca asta gasesti pe la toate colturile.

    Reply
    • garcea says:
      February 24, 2022 at 12:39 pm

      Corect ! Un telefon este mult mai ieftin decat un divort ! A,apropo,toti care dau pe aici cu ploibazul au avut astfel de experiente,doar ca nu au taria de caracter sa recunoasca !

      Reply
  26. Oradeanul says:
    February 23, 2022 at 11:34 pm

    Ati ajuns mai rau decat cancan. Sunr atatea stiri bune in orasul asta si voi scrieti despre asemenea tampenii

    Reply
  27. BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Crimă în Aleșd. O femeie a înjunghiat în inimă un bărbat, beți fiind amândoi
    Tribunalul Bihor transmite că femeia în vârstă de 41 de ani a fost reținută.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Actorul Florin Călinescu, la taclale cu actorul Sebastian Lupu: „Ce-a făcut Bolojan? Mătură străzile, le spală, strânge gunoiul? E apă caldă în blocuri?”
    Actorul Teatrului Regina Maria a apărut în live-ul ONLIFANZ al lui Florin Călinescu.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Poliția Română împlinește 201 ani: Ziua Porților Deschise, ateliere pentru copii și demonstrații
    Sâmbătă, 25 martie, Poliția Română aniversează 201 ani de la atestarea documentară.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Compania de Apă anunță citirea contoarelor de apă rece în perioada 13-17 martie

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Japanos Oradea aniversează 1 an de la deschidere pe 24 martie! 15% reducere și tombole la fața locului! Rezervati-vă locul!
    Lume, lume! În urmă cu un an, în incinta Japanos Oradea aveau loc ultimele retușuri pentru deschidere. După un an plin, restaurantul te invită, vineri, 24 martie, să sărbătoriți împreună prima aniversare.

    BIHON Sport local

    Judoka orădeni medaliați la Cupa Europeană de la Sarajevo

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    ADVERTORIAL
    Veniți de întâlniți berarul, vineri, 24 martie și sâmbătă, 25 martie! Burgeri de bivoliță, bere de la Bers Nova, caricaturi cu Iancu Avram și chitară cu Raul Silaghi, la Restaurant Origini din Oradea! Rezervați-vă locul!
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Vremea
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihon.ro logoPentru noi, confidențialitatea Dvs. este importantă

    Noi și partenerii noștri utilizăm tehnologii, cum ar fi modulele cookie, și vă procesăm datele cu caracter personal, precum adresele IP și identificatorii cookie, pentru a personaliza anunțurile publicitare și conținutul în funcție de interesele dvs., pentru a măsura eficiența anunțurilor și a conținutului și pentru a obține informații despre publicul care a văzut anunțurile și conținutul. Faceți clic mai jos pentru a vă da consimțământul privind utilizarea acestei tehnologii și procesarea datelor dvs. cu caracter personal în aceste scopuri. Vă puteți răzgândi și puteți schimba opțiunile în orice moment, revenind la acest site.