BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
Auto
Hyundai isi face brand de lux

Hyundai isi face brand de lux

la 3 April 2007 07:57
3 April 2007 07:57
<p>Linia de productie de la Hyundai a fost constant imbunatatita iar in ultima perioada constructorul coreean a plusat pe piata modelelor de lux.</p>
Scris de IM:ONLINE - <p>Linia de productie de la Hyundai a fost constant imbunatatita iar in ultima perioada constructorul coreean a plusat pe piata modelelor de lux.</p>

Trimite articolul

X

Dupa SUV-ul Veracruz , Hyundai a dezvaluit recent noul sedan de lux Genesis RWD V8. Ultimele evolutii nu sunt tocmai intamplatoare, deoarece Hyundai intentioneaza sa lanseze un brand de lux pentru a putea rivaliza cu concurentii asiatici.

John Krafcik, seful de productie de la Hyundai, a declarat: Nu ne-am decis pana acum, inca purtam discutii privind aceasta chestiune.
Deocamdata, Genesis se va vinde sub brandul Hyundai si nu stim daca acesta va fi numele viitorului brand de lux. Studiem si alte posibilitati .

Judecand dupa declaratiile lui Krafcik, se pare ca Hyundai va folosi metoda japoneza, cea a marcilor de lux. Toyota are Lexus, Honda are Acura iar Nissan are Infiniti. Nu stim inca cum se va numi marca de lux de la Hyundai, dar stim aproape sigur ca acesta va exista.

Trimite articolul

X
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    Cultură

    Festivalul Zilele Sfântul Ladislau nu se va organiza anul acesta. Ediţia cu numărul 14 se amână pe anul viitor
    Evenimentele culturale ale festivalului au întărit prin evenimentele culturale, la fiecare ediţie, spiritul de comunitate.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Val de susținere după ce Hadrian Borcea și-a anunțat intenția de a demisiona pentru că a fost prins băut la volan
    Dr. Hadrian Borcea a fost trimis în judecată, fiind cercetat pentru conducerea unui autovehicul sub influența băuturilor alcoolice.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Consiliul Local Oradea aprobă bugetul pe 2026: 3,37 miliarde lei pentru dezvoltare și investiții majore
    Consiliul Local Oradea a aprobat, în ședința ordinară de astăzi, bugetul Municipiului Oradea pentru anul 2026, document care stabilește principalele direcții de funcționare și dezvoltare ale orașului în perioada următoare.

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă

    BIHON CAO

    Anunț Compania de Apă Oradea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Teren de peste 11 hectare, vizat de o investiție în parcul Eurobusiness IV. Primarul Birta a primit mandat pentru negocieri
    Consilierii locali orădeni au aprobat, în ședința ordinară din 30 aprilie, hotărârea prin care primarul Florin Birta este mandatat să reprezinte Municipiul Oradea în demersurile de atragere a unui investitor în Parcul Industrial Eurobusiness IV.

    Cultură

    GALERIE FOTO
    Peştera Coliboaia, pe drumul recunoaşterii universale. Galeria desenelor preistorice are şansa de a deveni sit UNESCO
    Dosarul, început acum zece ani de arheologul Călin Ghemiş, a intrat pe lista indicativă UNESCO pentru România.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Consiliul Local pregătește Coridorul Decebal: pasaje și benzi dedicate pentru fluidizarea traficului
    Finanțarea proiectului „Coridorul de mobilitate Decebal - elaborare documentație tehnico - economică” a fost aprobată de municipalitate în cursul zilei de joi, 30 aprilie. 1
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X