Una din cele mai periculoase meserii din lume
Una din cele mai periculoase meserii din lume
<p>Politia animalelor din Malaezia are de-a face in fiecare zi cu cazuri frecvente de animale salbatice ajunse direct in mijlocul strazii din orase. In cazul de fata un sarpe cobra imens este pe cale de a fi prins de acestia si specialistul il tatoneaza inainte pentru a fi sigur de capturarea acestuia fara alte incidente. Filmuletul a fost postat pe youtube.</p>
Trimite articolul
X
powered by
Surfing Waves
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Județul Bihor va beneficia, în următorii doi ani, de una dintre cele mai importante investiții în infrastructura de transport al gazelor naturale din ultimele decenii.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Bihon.ro vă prezintă activitățile care au loc în Oradea, în data de 22 iulie.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Primăria Oradea a introdus un regulament clar pentru parcările de domiciliu: fiecare loc atribuit trebuie identificat cu o plăcuță oficială, conform Anexei 3.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Lucrările la tronsonul Chiribiș- Biharia din Autostrada Transilvania, executate de compania Selina, se desfășoară într-un ritm intens, cu sute de muncitori și utilaje mobilizate pe șantier.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
DIICOT a făcut public un nou comunicat în care anunță că intervenția instituției în dosarul Dumbrava este menționată în mod explicit într-o scrisoare transmisă de Comisarul pentru Drepturile Omului al Consiliului Europei, Michael O'Flaherty, prim-ministrului României.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Având în vedere interesul constant manifestat de opinia publică față de situația persoanelor vulnerabile relocate de la Dumbrava, ministrul Dragoș Pîslaru prezintă datele centralizate în urma celor 79 de vizite pe teren efectuate de inspectorii sociali.
Citiți principiile noastre de moderare aici!