Un suflet nobil a plecat dintre noi RODICA VESA. Noi cei rămaşi ne rugăm pentru odihnă şi pace veşnică! Sincere condoleanţe familiei. Familia Ovidiu şi Melania Popovici.
RODICA VESA
Cu multă durere în suflet vă anunţăm „Apunerea Soarelui” nostru RODICA VESA, 56 ani, cea mai bună soţie şi mamă. Înmormântarea va avea loc sâmbătă 16.05.2015, ora 13 în localitatea Urviş de Beiuş. Te vom iubi mereu, soţul Ioan, copiii Daniel şi Ioana.
Trimite articolul
X
powered by
Surfing Waves
FC Bihor
FC Bihor a început meciul cu curaj și a obținut două lovituri de colț după o pătrundere impetuoasă a lui Orban (min 2).
BIHON Ştirile judeţului Bihor
După cum se prezintă situația în teren, lucrările de reabilitare și modernizare a Parcului 1 Decembrie din Oradea nu au mari șanse să fie finalizate integral până în 31 august, ultimul termen acordat după prelungiri succesive.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Primăria Oradea a achiziționat, în cadrul proiectului de reabilitare a Bastionului Crăișorul, finanțat prin PNRR, două echipamente care vor fi folosite la evenimentele organizate în municipiu.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Cu mai puțin de două săptămâni înainte de expirarea termenului limită, primarul Florin Birta a prezentat situația proiectelor finanțate prin PNRR în cadrul conferinței de presă organizate la finalizarea lucrărilor de restaurare și reabilitare a Bastionului Crăișorul din Cetatea Oradea.
2
Citiți principiile noastre de moderare aici!