BIHON

BIHON

  • Home
  • Ştiri
    • Ştirile judeţului Bihor
    • Comentariul zilei
    • Stiri inter(naţionale)
    • Celebritati/Lifestyle
  • Video
  • Meteo
  • Sport
    • FC Bihor
    • CSM Oradea
    • Sport Local
    • Stiri Sportive
  • Anunțuri
    • Imobiliare
    • Angajari
    • Prestări servicii
    • Auto-Moto
    • Pierderi, Citaţii
    • Diverse – Vânzări/Cumpărări
  • Angajări
  • Compania de Apă
  • Întreruperi energie
  • Anunturi interes public
    • Anunțuri Mediu, Ape
    • Licitatii
    • Convocator
  • Economic
  • Educație
  • Cultură
Select Page
APLICAȚII
MOBILE
AndroidDescarcă aplicația BIHON iOSDescarcă aplicația BIHON
BIHON
Fotbal
Becali aproba gestul lui Badea de a lovi un suporter rapidist

Becali aproba gestul lui Badea de a lovi un suporter rapidist

la 18 September 2007 07:17 Reactualizat la: 10 February 2011 14:02
18 September 2007 07:17 Reactualizat la: 10 February 2011 14:02
BUCURESTI - Finantatorul<STRONG> FC Steaua</STRONG>, <STRONG>Gigi Becali</STRONG>, l-a laudat, luni, pe atacantul <STRONG>Valentin Badea</STRONG> pentru faptul ca a lovit un suporter al echipei <STRONG>Rapid</STRONG> care l-a injurat inaintea derbiului dintre cele doua formatii, incheiat cu scorul de 0-0.
Scris de IM:ONLINE_SPORT.RO - BUCURESTI - Finantatorul<STRONG> FC Steaua</STRONG>, <STRONG>Gigi Becali</STRONG>, l-a laudat, luni, pe atacantul <STRONG>Valentin Badea</STRONG> pentru faptul ca a lovit un suporter al echipei <STRONG>Rapid</STRONG> care l-a injurat inaintea derbiului dintre cele doua formatii, incheiat cu scorul de 0-0.

Trimite articolul

X

“Niste suporteri l-au injurat nu stiu cum, l-au jignit si am inteles ca, desi nu-l stiam pe Badea, il stiam un baiat cuminte, s-a dat jos din masina si i-a cam batut. Era cu cumnatul sau, cu tatal sau, nu stiu cum, si i-a cam luat la bataie. Bravo, inseamna ca e barbat adevarat. Ce era sa faca? Acum o sa-i vada si pe aia la tribunal”, a declarat Gigi Becali.

Fotbalistului echipei Steaua, Valentin Badea, i s-a intocmit dosar penal pentru lovire si alte violente, dupa ce a lovit cu pumnul in figura un suporter rapidist, duminica, inaintea meciului cu Rapid, informeaza surse din cadrul Politiei Capitalei. Legea prevede ca partile pot ajunge la o intelegere, caz in care urmarirea penala inceteaza.

Valentin Badea se indrepta, duminica, in jurul orei 17.30, intr-un autoturism Renault Megane, spre stadionul Steaua, unde urma sa inceapa partida Steaua – Rapid, scor 0-0, contand pentru etapa a VII-a a Ligii I, cand acesta s-a intersectat cu cinci suporteri ai echipei giulestene. Badea a fost recunoscut de fani, care au inceput sa-l injure, iar acesta a coborat din masina si l-a lovit cu pumnul in fata pe Marian Ionescu, in varsta de 21 de ani, care ulterior a facut plangere la politie.

Trimite articolul

X
0 Comentarii

Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

inca 1000 caractere ramase

Citiți principiile noastre de moderare aici!

    powered by Surfing Waves

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Momente de groază pe Centura Oradea: un tânăr s-a aruncat în fața mașinilor și și-a provocat răni în fața șoferilor, cu cioburile unei sticle
    Incidentul s-a produs în seara zilei de joi, 18 iunie, puțin după ora 22.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Fermier din Bihor, disperat după lucrări la o linie electrică: „Mi-e teamă că voi fi inundat din nou”
    Un agricultor din satul Câmpani de Pomezeu s-a adresat redacției Bihon.ro, pentru a transmite mesajul său de disperare.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Cabinet stomatologic, kinetoterapie și sală IT într-un nou centru destinat comunității din Viișoara
    În comuna Viișoara a fost inaugurat , obiectiv realizat de Compania Națională de Investiții, având o valoare totală de 6,14 milioane de lei.

    BIHON CAO

    Întreruperi și scăderi de presiune ale apei potabile din cauza lucrărilor la pasajul de pe Centura Oradea

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă în Sântandrei

    BIHON CAO

    Anunț întrerupere furnizare apă potabilă Cheriu, Felcheriu, Sărand și Alparea

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    O nouă prelevare de organe. O tânără de 31 de ani, aflată în moarte cerebrală, a salvat mai multe vieți
    Ficatul, rinichii și corneea unei femei aflate în moarte cerebrală în urma unui anevrism cerebral rupt au fost prelevate la Spitalul Clinic Județean de Urgență Bihor și trimise către centre de transplant din București și Cluj-Napoca.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Investiție record la Tinca: locuri de muncă și venituri consistente pentru bugetul local
    O investiție importantă pentru economia comunei Tinca a ajuns la final, după ce a fost realizată recepția unui obiectiv dezvoltat de compania Oul de Tinca.

    BIHON Ştirile judeţului Bihor

    Bărbat din Livada, arestat pentru tentativă de omor calificat: a trecut cu mașina peste un localnic, după un scandal la bar
    Un judecător de drepturi și libertăți din cadrul Tribunalului Bihor a hotărât să-l aresteze pe 30 de zile pe Iaroslav Iarco Valicsek, un bărbat din Livada acuzat de tentativă de omor calificat și conducerea unui vehicul sub influenţa alcoolului sau a altor substanţe, după ce l-a lovit cu mașina pe un consătean cu care a avut un conflict la un bar din localitate.
    • Bihon.ro
      • Folosinta Cookie-urilor
      • Termeni si conditii de utilizare
      • Politica de confidentialitate
      • Redactia
      • Regulament postare și moderare comentarii

    Bihor Online

    ISSN 3008-234X

    ISSN-L 3008-234X