Recitalul gafelor a inceput in minutul 9, cand Aurelio a fost blocat si mingea se indrepta spre portarul Mandrykin, dar Berezutski a vrut sa degajeze, dar a alunecat si a respins mingea exact in capul lui Alex, care a marcat fara probleme.
Dupa golul primit, rusii s-au aruncat in ofensiva, dar Vagner Love si Jo nu au putut sa il invinga pe Demirel. Golul egalizator a venit dupa pauza, dupa o noua gafa, de data asta la poarta turcilor. Edu a pasat prea incept pentru Demirel, iar Krasic a fost pe faza si a egalat in minutul 50.
Peste doar trei minute, acelasi Edu a gafat din nou si l-a faultat in suprafata de pedeapsa pe Vagner Love, penalty-ul fiind transformat de acelasi Vagner Love. In continuare am asistat la acelasi joc ca si in prima repriza, numai ca initiativa au avut-o turcii, care au ratat incredibil, sau mai bine zis Veniamin Mandrikin s-a opus de fiecare data senzational.
Totusi, Fenerbahce a reusit sa scoata un egal din deplasarea de la Moscova, gratie sutului de la 35 de metri a lui Deivid, la care portarul Demirel a gafat copilareste. Fenerbahce are 4 puncte dupa aceasta partida, in timp ce CSKA Moscova are doar unul.
CSKA-Fenerbahce: Egalul gafelor
Reactualizat la:
<STRONG>CSKA Moscova</STRONG> si <STRONG>Fenerbahce</STRONG><STRONG>Istanbul</STRONG> au terminat la egalitate, scor 2-2, intr-un meci din <STRONG>Grupa G a Ligii Campionilor</STRONG>, meci decis de gafele facute de cele doua aparari.
Trimite articolul
X
powered by
Surfing Waves
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Agenția de Dezvoltare Locală Oradea S.A. organizează licitație publică pentru concesionarea unui teren situat în cadrul Parcului de Specializare Inteligentă (PSI) din Oradea, potrivit unui comunicat transmis de primărie.
România
Direcţia în care se îndreaptă România este una greşită, consideră marea majoritate a românilor, într-un procent de 81%, potrivit unui sondaj Avangarde realizat la nivel naţional în perioada 9 iunie -16 iunie.
2
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Bihon.ro îți prezintă evenimentele care vor avea loc în Oradea în perioada 19-21 iunie.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Pacienții din Bihor se vor putea programa pentru consulturile medicale și pe platforma e-SănătateaMea din toamnă.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Un bărbat de 46 de ani, din Ungaria, a venit cu o explicație mai puțin obișnuită pentru alcoolemia de 0,57 la mie în aerul expirat cu care a fost depistat după ce a provocat un accident la ieșirea din Oradea spre Nojorid.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Fenomenul copiilor dispăruți este în creștere în țară, inclusiv în județul Bihor.
Citiți principiile noastre de moderare aici!