Alexander Hleb s-a accidentat in meciul pe care reprezentativa Belarusului l-a castigat impotriva Olandei, cu scorul de 2-1, si va absenta cel putin trei saptamani de pe gazon.
“Hleb a revenit cu o accidentare la tendon, asa ca inca o data am pierdut un jucator dupa perioada meciurilor echipelor nationale. Cred ca va sta trei saptamani”, a spus Arsene Wenger.
De asemenea, un alt jucator care a revenit accidentat de la echipa nationala este Mathieu Flamini, care va absenta in meciul de sambata cu Wigan Athletic.
Hleb nu joaca cu Steaua
Reactualizat la:
Atacantul lui Arsenal, Alexander Hleb, nu va evolua in partida cu Steaua din Liga Campionilor, de pe 12 decembrie din cauza unei accidentari.
Trimite articolul
X
powered by
Surfing Waves
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Meteorologii au prelungit până pe 4 august avertizarea Cod roșu de căldură intensă și temperaturi extreme, care vizează județele Satu Mare, Bihor și Arad.
Cultură
Gheorghe Ciobanu va vernisa la Sinagoga Neologă Sion din Oradea expoziţia „Vincent şi Gheorghe. Van Gogh şi hermeneutica simbolurilor în arta naivă”.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Procurorii Parchetului de pe lângă Judecătoria Oradea au finalizat ancheta și au dispus trimiterea în judecată a lui Attila Nagy, un tânăr de 29 de ani, din Săcueni, acuzat de comiterea a două tâlhării pe timp de noapte, pe bulevardul Dacia, din municipiu.
Economic
Tinerii care nu au un loc de muncă, nu urmează o formă de învățământ și nu participă la programe de formare profesională vor putea solicita în curând o primă de stabilitate în valoare totală de până la 27.000 de lei.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Incidentul s-a petrecut în zorii zilei de duminică, 2 august.
BIHON Ştirile judeţului Bihor
Noua fântână muzicală din Parcul 1 Decembrie a prins viață vineri seara, 31 iulie, când au avut loc teste înainte de punerea în funcțiune.
5
Citiți principiile noastre de moderare aici!